Skocz do zawartości

Prime Video


Wojtq

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytałem te wasze spusty nad Reacher'em, wczoraj odpaliłem żeby zobaczyć i... pękły 2 odcinki i gdyby nie to że muszę spać to bym oglądał dalej. Dobrze zrealizowany, przyzwoicie zagrany, sceny akcji dobrze nakręcone, mniam. Tylko niech ktoś mi powie, czy on w książkach też był taki mądry i przenikliwy? Bo chwilami to jest trochę przegięte.

Spoiler

3 dni temu księżyc na niebie był o 23° w tamtą stronę, było ciemniej.

:pawel:

 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Shankor napisał:

Poczytałem te wasze spusty nad Reacher'em, wczoraj odpaliłem żeby zobaczyć i... pękły 2 odcinki i gdyby nie to że muszę spać to bym oglądał dalej. Dobrze zrealizowany, przyzwoicie zagrany, sceny akcji dobrze nakręcone, mniam. Tylko niech ktoś mi powie, czy on w książkach też był taki mądry i przenikliwy? Bo chwilami to jest trochę przegięte.

  Ukryj zawartość

3 dni temu księżyc na niebie był o 23° w tamtą stronę, było ciemniej.

:pawel:

 

Człowiek orkiestra w ksiazkach.

Odnośnik do komentarza

Tak w książkach to ogólnie to człowiek superheros.
W walcie wrecz został trafiony ciosem może kilka razy na wszystkie książki. Taki jest za(pipi)isty. Fakt potem np. chodził pół książki z wstrzasnietym mózgiem i oszolomiony ale jednak.

W którymś momencie przestał nosić zegarek bo ma w głowie dokładny. Prawie co do sekundy.
W książkach ma jakieś tam wady. Głównie ze jest raczej brzydki/odpychający (celowo), nie biega sprintem i raczej kiepsko prowadzi.

No ogólne połączenie incredible hulka z szerlokiem.
W serialu troszkę go muszą uczłowieczyć bo to medium nie pozwala na takich herosów





Odnośnik do komentarza
21 minut temu, qraq_pk napisał:




W książkach ma jakieś tam wady. Głównie ze jest raczej brzydki/odpychający (celowo),


 

a i tak zalicza najlepsze babki w co drugiej ksiazce :pawel:

Obok Myrona Bolitara to moja ulubiona postac z takich ksiazek akcji. Nie jest to nic ambitnego, ale leja sie po mordach i jest zawsze jakis twist.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Il Brutto said:

nie wroci bo 7 byl ostatni, bedzie tylko jakis spin off ale on nie bedzie tam glownym bohaterem

Nie będzie już zapewne tytułowym bohaterem, pozostanie przynajmniej jednym z kilku głównych bohaterów, ale kto będzie grał pierwsze skrzypce, to się zobaczy. W praktyce ten spin off może mieć bardzo podobny charakter jak wcześniejsze części, bo contentu z książek jest podobno mnóstwo.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Square napisał:

Reacher bardzo spoko i fajnie, że będzie kolejny sezon.

 

Książki kończą się jak serial czy jest dalszy wątek?

Leci dalej i ma inne przygody w kazdej ksiazce.

Spoiler z 1 odcinka

Spoiler

Wiele lat pozniej typ napisał prequel pierwszej książki, jak Reacher odszedł z wojska i jak go brat scianął do tego miasta

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...