Skocz do zawartości

Prime Video


Wojtq

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem pierwszy odcinek i nie wiem, kiedy ta godzina śmignęła. Nie znam pierwowzoru więc nie mam odniesienia, także dla mnie zostaje tylko cała reszta, czyli dobry humor, dobre dialogi, świetne sceny akcji, dobry klimat i mięsiste postacie. Biorę

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.02.2022 o 10:48, qraq_pk napisał:

Tak w książkach to ogólnie to człowiek superheros.
W walcie wrecz został trafiony ciosem może kilka razy na wszystkie książki. Taki jest za(pipi)isty. Fakt potem np. chodził pół książki z wstrzasnietym mózgiem i oszolomiony ale jednak.

W którymś momencie przestał nosić zegarek bo ma w głowie dokładny. Prawie co do sekundy.
W książkach ma jakieś tam wady. Głównie ze jest raczej brzydki/odpychający (celowo), nie biega sprintem i raczej kiepsko prowadzi.

No ogólne połączenie incredible hulka z szerlokiem.
W serialu troszkę go muszą uczłowieczyć bo to medium nie pozwala na takich herosów
 

W książce też były te wspominki z dziecinstwa? Z tym

Spoiler

pobiciem syna innego wojskowego?

Czytałem pierwszą z 10 lat temu i nie pamiętam tego za cholere.

Odnośnik do komentarza

Te wszystkie seriale to powinni wam kręcić w wielkiej Bolsce. Wszyscy byliby szczęśliwi, że nie ma czarnych elfów.  Drużyna pierścienia złożona z samych Priestów, ale przynajmniej białych. 10/10

 

 

A poważniej, Amazon to nie Netflix. Tam jednak te produkcje przechodzą jakąś kontrolę jakości. Nie ma za wiele jeszcze na tym Primie, ale co włączę to jest najgorzej średnie. Netflixa nie subuje od czasu, kiedy włączyłem do obiadu, chciałem coś obejrzeć i wystygła mi zupa, tylu szukałem produkcji, która mnie nie obrzydziła i zcringowała

Odnośnik do komentarza

Wczoraj skonczylem Reachera. Troche beka z tych zachwytow, recenzje i ratingi jakby to byl powazny mesjasz serialowy. Dla mnie to taki sredniak ktory da sie obejrzec. Chyba te obecne trendy w stylu superbohaterow od marvela pomogly serialowi, bo to taka strasznie naiwna opowiesc o do bolu przerysowanym bohaterze. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Il Brutto napisał:

naiwna opowiesc o do bolu przerysowanym bohaterze. 

Dokładnie taki jest w książkach i serial świetnie to oddał. Typ jest jednoosobową armią, albo się łyka konwencje albo nie. Takie ekranizacje rzadko się udają, bo scenarzyści kombinują, tutaj dość wiernie trzymali się materiału źródłowego, który odniósł już wcześniej sukces, jak widać, opłaciło się.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tez macie problemy z dzwiekiem w Amazon Prime? Nie mam pojecia czy cos jest z moim sprzetem nie tak czy jakosc po prostu jest fatalna bo mam doslownie takie wrazenie jak ogladajac te slynne polskie produkcje w ktorych realizacja dzwieku kompletnie lezala. Jak ogladalem Reachera to juz mi przeszkadzalo i momentami nie slyszalem co oni gadaja. Teraz odpalilem serial Six i doslownie kazdy odcinek ma inna glosnosc i polowy dialogow to nie slychac bo momentami to wyglada tak jakbys gadal do mikrofonu i sie nagle od niego odwrocil nie przestajac mowic.

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Il Brutto napisał:

Tez macie problemy z dzwiekiem w Amazon Prime? Nie mam pojecia czy cos jest z moim sprzetem nie tak czy jakosc po prostu jest fatalna bo mam doslownie takie wrazenie jak ogladajac te slynne polskie produkcje w ktorych realizacja dzwieku kompletnie lezala. Jak ogladalem Reachera to juz mi przeszkadzalo i momentami nie slyszalem co oni gadaja. Teraz odpalilem serial Six i doslownie kazdy odcinek ma inna glosnosc i polowy dialogow to nie slychac bo momentami to wyglada tak jakbys gadal do mikrofonu i sie nagle od niego odwrocil nie przestajac mowic.

 

Nie, nigdy, akurat Amazon trzyma równy poziom, poszukałbym w ustawieniach dźwięku. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...