Skocz do zawartości

Prime Video


Wojtq

Rekomendowane odpowiedzi

Amazona wziąłem na darmowy trial w zasadzie dla Reachera - polubiłem książki, bohatera no i na plakatach amazonowych wyglądał tak, jak sobie bydlaka wyobrażałem :)  (a nie jak jego kurduplowata wersja z filmów pełnometrażowych lel). Trial się skończył, 49zł na rok wzięte to pora korzystać dalej. Odpaliłem wczoraj The Boys - fajny koncept niejako pastiszu z superbohaterów, którzy są celebrytami z mroczną stroną (no i pierdzielnięcie już w pierwszym odcinku). Na razie wkrętka jest - czy to jest serial z gatunku "fajny początek, potem leci w dół" jak Walking Dead, czy trzyma poziom? Szkoda mi inwestować czas na dłużej, jesli będzie kicha.

No i potwierdzam, że po długiej wymęczającej grze, taki bezmózgi serialik na kanapie to zajebista sprawa, gdy nie trzeba klikać joypadem xD

Odnośnik do komentarza
11 hours ago, _Red_ said:

Amazona wziąłem na darmowy trial w zasadzie dla Reachera - polubiłem książki, bohatera no i na plakatach amazonowych wyglądał tak, jak sobie bydlaka wyobrażałem :)  (a nie jak jego kurduplowata wersja z filmów pełnometrażowych lel). Trial się skończył, 49zł na rok wzięte to pora korzystać dalej. Odpaliłem wczoraj The Boys - fajny koncept niejako pastiszu z superbohaterów, którzy są celebrytami z mroczną stroną (no i pierdzielnięcie już w pierwszym odcinku). Na razie wkrętka jest - czy to jest serial z gatunku "fajny początek, potem leci w dół" jak Walking Dead, czy trzyma poziom? Szkoda mi inwestować czas na dłużej, jesli będzie kicha.

No i potwierdzam, że po długiej wymęczającej grze, taki bezmózgi serialik na kanapie to zajebista sprawa, gdy nie trzeba klikać joypadem xD

Jeśli nie jesteś pewien w co inwestować czas na Amazonie, to zainwestuj w Boscha.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Patricko napisał:

Mi The Boys bardzo siadły. Pierwszy sezon to sztos, drugi już trochę mniej, bo nieco ograniczyli brutalność i było za dużo gadania, przez co im się za to dostało, ale i tak warto zobaczyć. Liczę, że w sezonie 3 wrócą na tory.


Bez kitu. Podchodziłem do serialu bez jakiejkolwiek wiedzy o co chodzi (myślałem, że to będzie komedyjka parodiująca te wszystkie marvele). A tu dupa przyssana do fotela przez cały pierwszy sezon, nie przewijałem ani na moment.
Pan kapitan hameryka świetnie gra skurwiela psychola w pelerynce, ciareczki za sam uśmieszek i spojrzenie. 
W kimę i jutro sezon 2, a chyba na lato trzeci będzie, ideolo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...