Skocz do zawartości

Prime Video


Wojtq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jakiś czas temu szukałem na amazonie czegoś, co byłoby dość krótkie i miało krótkie odcinki, a że lubię animacje i fantasy, to od razu rzuciła mi się w oko Legend of Vox Machina - bodaj serial zrobiony na bazie sesji RPG od kanału/podcastu/grupy Critical Role. Pierwszy odcinek? Zupełnie głupkowate przedstawienie postaci w stylu wielki głupi barbarzyńca, rodzeństwo elfów, gnomka kapłanka, gnom bard-ruchacz, który nie popuści nikomu, elfka druidka, jakiś edgy boi z pistoletem i wielki niedźwiedź bojowy. A, no i ostre chlanie, a potem bitka w karczmie. Humor bardzo przaśny, ale coś w tym było. Potem obejrzałem drugi odcinek, trzeci... i potem miałem miesiąc przerwy, bo nie miałem kiedy oglądać. No i wczoraj dokończyłem. Świetne "animu" dla fanów RPG. Szczerze, to chciałbym, żeby moje sesje wyglądały tak epicko jak ten serial xD

 

Spoiler

Za garść kostek i 11 mln dolarów. Jak grupka fanów z hobbystycznej gry  stworzyła "The Legend of Vox Machina" - jedną z najlepszych animacji sezonu

 

Btw, oglądał ktoś te animowane historie z The Boys? Poleca mi się teraz, a jeszcze nie miałem czasu ogarnąć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.03.2022 o 17:42, Soban napisał:

Deep Water bardzo spoko, ale przez Bena i setting mocny vibe Gone Girl. No i cysie Any są :wub:

Jeden z lepszych filmów tego roku. Jednak mam dylemat bo piękna Ana, genialnie zagrana rola, tzytzunie ale bohaterka i jak traktuje męża i jej postępowanie jak dla mnie jest godne potępienia.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem właśnie deep water, przecież ten film to takie (pipi), że głowa boli. Ben zagrał Bena w najgorszym wydaniu a Ana... trzy klasy gorzej jak w Na Noże a zdecydowanie więcej seksapilu miała w sobie w tych paru minutach ostatniego Bonda.
Aktorzy drugoplanowi to już totalna porażka. Finał tego filmu i jazda przez las to przecież ku.rwa jakaś paranoja. Zmarnowane 2 godziny. 3/10 za cycuszki.

Wysłane z mojego KB2003 przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Btw, oglądał ktoś te animowane historie z The Boys? Poleca mi się teraz, a jeszcze nie miałem czasu ogarnąć.


Oglądałem i szczerze takie se. To jest coś w rodzaju Love Death Robots, tyle że nie z takim napracowaniem. Masz krótkie kreskówki, różne formy kreski, każda o czymś innym w uniwersum Boysów. Obejrzałem jakiś czas temu i już wszystko zapomniałem, także chyba powinno wiele wyjaśnić.

Spodziewałem się, że to będzie pełnoprawny produkt jak Invincible, ale jednak nie.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...