Skocz do zawartości

Prime Video


Wojtq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przez pierwsze 2-3 odcinki nie mogłem się przekonać do głównego bohatera, bo jakoś jego aparycja nie bardzo wpisuje i kojarzy się z twardym gliną. No, ale jak już zaskoczy, to trzyma i nie puszcza. Trzeba się też przyzwyczaić z początku do dość nietypowych kontaktów rodzinnych. Chodzi o sposób w jaki się do siebie odnoszą i rozmawiają, ale później człowiek przywyka i dowiaduje się dlaczego jest tak, a nie inaczej. Do tego postaci się rozwijają i przechodzi się przez to razem z nimi. No i reszta obsady też świetna. Praktycznie każdy ma swój charakter i jest jakiś. Nawet postaci drugoplanowe. No i każdy załatwia swoje sprawy, nawet bez udziału Boscha. Polecam.

Edytowane przez Luqat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tydzień temu wystartowałem z Boshem, obecnie jestem na 2 odcinku 2 sezonu. Na ten moment serial dobry, takie 7/10, do True Detetective daleka droga (znacznie luźniejsza atmosfera), trochę kojarzy mi się z Donovanem, ale też wypada gorzej od tego serialu (nic dziwnego, Donovan to topka w moim rankingu). Dobra sensacja, tyle, zobaczymy jak to dalej się rozwinie. 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem Bosch stoi postaciami. Każda ma swój charakter, przebywa drogę, zmienia się. Jest wiele wątków. I właśnie humor też jest dobry. Chyba tylko motyw Edgara pod koniec 6-7 sezonu trochę mnie męczył, ale i tak jak obejrzałem drugi raz to końcówkę lepiej zrozumiałem i znowu serial zaplusowal. Oczywiście nie jest to poziom np. The Wire, ale na pewno od razu za nim 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

The wire i Donovana nie oglądałem, natomiast True Detective raczej to nie jest. Klimat jednak trochę lżejszy, chociaż też są momenty, ale ogólnie jest raczej twarde stąpanie po ziemi, codzienna praca gliny i nie ma zbytniego głaskania po głowie. Do tego nie jest to tylko jeden wątek w sezonie, chociaż jest zawsze jakiś główny motor, ale dodatkowo jak to w pracy detektywa wyskakują mniejsze subquesty. Więc mimo wszystko za bardzo bym tych seriali nie porównywał, a szczególnie do pierwszego sezonu TD. No, ale to tylko moja opinia :sonkassie:

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Amazon w pełni mi zastępuje netshitsa. Bajki są, boysy są, reacher i inne zajebiste filmy też. Cebulenie we czterech na jednym koncie N niedługo może się skończyć, więc nie ma opcji na płacenie 60 zł samemu miesięcznie. Poza tym po wywaleniu marveli jakoś niespecjalnie mi się chce oglądać cokolwiek.

 

Jedyny ból to działanie appki Prime na telewizorze. Mam QLEDa z Tizenem, na którym Netflix pływa wręcz, a tu interfejs się krztusi, przełączanie między zakładkami trwa całe sekundy, podobnie wyszukiwarka.

 

Super jest jednak ficzer xray pokazujący nazwiska aktorów w danej scenie. Już nie trzeba wpisywać w Google "hot chick from sex scene in season 2" czy coś, żeby znaleźć drugoplanową postać :rayos:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Red_ napisał:

Super jest jednak ficzer xray pokazujący nazwiska aktorów w danej scenie.

I muzyczkę! Już nie trzeba latać po googlach i szukać co to tam leci w tle w danej minucie, tylko podane na tacy, pyk, proszę bardzo dobrodzieju. To powinien być standard, ficzer, o którym nie wiedziałem, że go potrzebuję w swoim życiu dopóki go nie spróbowałem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Square napisał:

 

@Szymek a zrezygnowałeś czy zapomniałeś? Bo jak nie to będą cię ścigać chyba.

 Poprostu myślałem że sami mi odetną tak jak jest w przypadku innych serwisów. Nie płacisz to nie oglądasz :)

Z darmowej wysyłki nie korzystałem bo jednak z zakupu na Amazon rezygnowałem. 

 

Teraz jak myślę to jednak ja chyba nie ogarnąłem...chcecie mi powiedzieć że jak opłacę 49 zł to będę miał Amazona Video na rok i darmowa dostawę z amazona? 

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Szymek napisał:

Teraz jak myślę to jednak ja chyba nie ogarnąłem...chcecie mi powiedzieć że jak opłacę 49 zł to będę miał Amazona Video na rok i darmowa dostawę z amazona? 

To i jeszcze co miesiąc gierki na peceta z Prime Gaming

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Outer Range - no nawet klimatyczne, feeling trochę Twin Peaks, do tego elementy s-f, fajni aktorzy, widoczki. Co prawda zbyt rozwleczone, bo spokojnie można by to w 4 odcinkach zmieścić, no ale. Finał z kilkoma cliffhangerami i trochę lipa, że jeszcze nie potwierdzili drugiego sezonu, bo jednak więcej jest pytań niż odpowiedzi po pierwszym. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...