Skocz do zawartości

Disney+


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Mash się źle zestarzał, ledwo odcinek zmęczyłem;]

 

 

Ale nadrobiłem Scrubs. Leciało kiedyś w TV to się oglądało raz na miesiąc pół odcinka. Nawet było śmieszne, to teraz obejrzałem całość.

 

Fajne do 6 sezonu a potem meh

 

a za spadek formy w ostatnich sezonach to powinna być chłosta, a za sezon 9 kara śmierci 

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem Hulka tylko dla cameo z Daredevilem, faktycznie tragiczne te efekty. Tak to sie konczy napierdalanie taśmowo tych produkcji.

Pilot skonczony, zapomnialem, ze disney wrzuca po jednym odcinku co tydzien. Ciezko ocenic, bo mamy to w sumie tylko wprowadzenie postaci She Hulk. Ciekaw jestem w jakim kierunku pojda, czy pojawi sie jakis główny zły, czy skupia sie raczej na karierze prawniczej.

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, gekon said:

Mash się źle zestarzał, ledwo odcinek zmęczyłem;]

 

 

Ale nadrobiłem Scrubs. Leciało kiedyś w TV to się oglądało raz na miesiąc pół odcinka. Nawet było śmieszne, to teraz obejrzałem całość.

 

Fajne do 6 sezonu a potem meh

 

a za spadek formy w ostatnich sezonach to powinna być chłosta, a za sezon 9 kara śmierci 

Dokładnie. Im dalej w las tym gorzej. Barbie męczy straszne, Cox powtarzalny, a DJ mam wrażenie, że nie za bardzo wiedzieli co robić.

Za to Kelso i Woźny dalej trzymają formę no i Hutch haha

9 nawet jeszcze nie skończyłem

 

A ja skończyłem ostatnio Wandę i jak pierwsze odcinku są bardzo dziwne to ostatnie dwa mega fajne i serial jako całokształt polecam. No i dużo wyjaśnia jak się obejrzy Dr. Strange, który miał potencjał, ale został zmarnowany. 

Obejrzałem jeszcze dwa odcinki Lokiego i bardzo fajnie się zapowiada 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Shen napisał:

Odpaliłem Hulka tylko dla cameo z Daredevilem, faktycznie tragiczne te efekty. Tak to sie konczy napierdalanie taśmowo tych produkcji.

Pilot skonczony, zapomnialem, ze disney wrzuca po jednym odcinku co tydzien. Ciezko ocenic, bo mamy to w sumie tylko wprowadzenie postaci She Hulk. Ciekaw jestem w jakim kierunku pojda, czy pojawi sie jakis główny zły, czy skupia sie raczej na karierze prawniczej.

 

Dla mnie w miarę ok, origin ograniczone do minimum. Nawet śmieszna postać, tylko ta końcówka odcinka od czapy.

 

Wrzucanie po odcinku to dramat. Zrozumiałbym gdyby dodawali na bieżąco dużo stuffu, ale na tej gównianej platformie są 2 nowości na miesiąc, więc to zwykły tani zabieg żeby jeden serial oglądać przez 2 miesiące. Skończy się roczny sub i podziękuję.

Odnośnik do komentarza

Jakbyście mieli D+, Prime i Netflix to który vendor byłby wg was do odstrzału? Chce mieć max dwie subskrypcje, bo i tak to leży i od biedy się ogląda jakieś nadmiernie lgbtowe Good Doctory lub bajki dla dzieci. Myslalem, zeby Prime zostawić z racji świetnej ceny, a Netflix opłaca się tylko przy cebulowaniu w 4 osoby xd Disneya nie mam, ale właśnie usilnie się nad nim zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, _Red_ napisał:

Jakbyście mieli D+, Prime i Netflix to który vendor byłby wg was do odstrzału? Chce mieć max dwie subskrypcje, bo i tak to leży i od biedy się ogląda jakieś nadmiernie lgbtowe Good Doctory lub bajki dla dzieci. Myslalem, zeby Prime zostawić z racji świetnej ceny, a Netflix opłaca się tylko przy cebulowaniu w 4 osoby xd Disneya nie mam, ale właśnie usilnie się nad nim zastanawiam.

imo odpaliłbym nietflixa bo nowe treści nie są warte tej kasy nawet w składce, z prime mam ten plus że nawet jak nic nowego nie wlatuje to gierki na PC mi rekompensują, jak mi się skończy po cenie promocyjnej to nie będę przedłużał i zostanę z D+ tylko a Prime i Apple+ będę brał msc na przemian żeby nadrobić to co mnie interesuję

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, _Red_ napisał:

Jakbyście mieli D+, Prime i Netflix to który vendor byłby wg was do odstrzału? Chce mieć max dwie subskrypcje, bo i tak to leży i od biedy się ogląda jakieś nadmiernie lgbtowe Good Doctory lub bajki dla dzieci. Myslalem, zeby Prime zostawić z racji świetnej ceny, a Netflix opłaca się tylko przy cebulowaniu w 4 osoby xd Disneya nie mam, ale właśnie usilnie się nad nim zastanawiam.

Jebać Netflixa

 

Amazaona zostaw bo to prawie za darmo. A sam czasem gierki jakieś zasysam i darmowa dostawa

 

 

Disnej to teraz najlepsza opcja, zwłaszcza jak masz kaszojada w domu 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...