Skocz do zawartości

Disney+


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś ma telewizor z android TV to ustawienia napisów (czcionka itp.) się zmienia z opcji telewizora, a nie z appki:
 

  1. Open the Settings app 
  2. Select Accessibility then Caption preferences
  3. Tap Caption size and style
  • On this screen, select either Text size or Caption style to customize the appearance for your device


Na Sony xh9005 z PL menu to wygląda tak: Ustawienia -> System -> Ułatwienia dostępu -> Ustawienia napisów -> Przesyłanie strumieniowe i inne treści (tam już można zmieniać czcionke, kolor, tło etc.)

Edytowane przez karmaster
zdublowany post
  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Coś tam pooglądałem na weekendzie - cieszy dobra jakość aplikacji, mimo słabego internetu śmiga aż miło. Ze sprawdzonych przeze mnie platform (Nflix, Hmax, D+) najlepiej mi podchodzi interfejs oraz stylistyka. Co do treści - dla dzieciaków raj, dla mnie zawartość trochę rozczarowała (Rajtuzy #nikogo, klaszyczne SW ogarniętę - nowe seriale to nieporozumienie, brakuje horrorów/thrillerów), ot taka kolekcja klasyki.

Odnośnik do komentarza

Zresztą zauważcie, że nie ma tam białego faceta. Strażniczka przy drzwiach baba, baba bitchslapuje szturmowca po rozmowie z jeszcze inną babą :D Szkoda, że szturmowiec to nie baba, ale nie... przecież upokorzyć to można a nawet trzeba tylko męzczyznę XD Pewnie był biały, to podwojne upokorzenie sie należy, bo skośni dla nich to gorzej niż pies. Przypomina mi to tę padakę singla Battlefronta 2, gdzie EA chciało podkreślić pozycje kobiet w SW i nasrało tam babskich silnych charakterów, efektem czego wiekszosć szturmowców i przeciwników to były baby XD no i zabijało się kobiety co chwilę. Postrzeleni szturmowcy jęczeli jak baby XD Pokęcone lewackie myślenie, chcieli dobrze, ale coś nie poszło XD

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Plugawy napisał:

Zresztą zauważcie, że nie ma tam białego faceta. Strażniczka przy drzwiach baba, baba bitchslapuje szturmowca po rozmowie z jeszcze inną babą :D Szkoda, że szturmowiec to nie baba, ale nie... przecież upokorzyć to można a nawet trzeba tylko męzczyznę XD Pewnie był biały, to podwojne upokorzenie sie należy, bo skośni dla nich to gorzej niż pies. Przypomina mi to tę padakę singla Battlefronta 2, gdzie EA chciało podkreślić pozycje kobiet w SW i nasrało tam babskich silnych charakterów, efektem czego wiekszosć szturmowców i przeciwników to były baby XD no i zabijało się kobiety co chwilę. Postrzeleni szturmowcy jęczeli jak baby XD Pokęcone lewackie myślenie, chcieli dobrze, ale coś nie poszło XD

kto to widział jakieś czarne baby? Przecież Star Warsy zawsze słynęły z monoetniczności:

Zdjęcie

 

Ja szczerze mówiąc gdyby nie ten temat, w ogóle nie zwróciłbym uwagi na te baby o których piszecie, bardziej wkurwia mnie drewniane aktorstwo Lei

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...