Skocz do zawartości

Disney+


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

No to się dołączę. Mi też to nie przeszkadza i bym tego nie zauważył, gdyby nie jęczenie gangu mizandorów

 

 

ale spoko, mizoginię można leczyć

dla rasistów tylko kula w łeb 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Racja, są lepsze wątki lub gorszę. I chyba nie ma znaczenia, czy to baba czy nie. Generał Hux był słabą postacią bo był słaby. Rey też była slaba, bo była źle napisania. I koniec. 

 

 

Kenobi niestety cały jest słaby:potter:

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

a lewactwo dalej niszczy kultowe serie;/ 

 

Banda białych facetów napada wieżowiec. Czarny jest geniuszem komputerowym xD A do tego kolejny czarny pomaga schwytać białych przestępców xD Masa męskiego obściskiwania xD Kobieca postać wykazuje gram inteligencji xD Oczywiście jak biały hetero to trzeba go wyśmiać i zrobić z niego nieudacznika. Tfuuuu

 

 

Szklana pułapka

 

1988 

 

kiedyś to było teraz to nie ma

 

Aż se włączę kolejny klasyq, Gliniarz z Bewerlyhils. Mam nadzieję, że jest tak biały jak pamiętam 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jakie opcje płatności obsługuje ten disney+?

Jest możliwość zapłacić przelewem za rok (lub miesiąc) i nie podawać swojej karty / paypala, ewentualnie kod jak w Spotify, czy wyłącznie tryb subskrypcji?

Jest chęć u mnie obejrzenia Lost, najwybitniejszego serialu fabularnego jaki powstał, i jest to chęć mocna :) 

Odnośnik do komentarza

Kupiłem rok abonamentu w tej promocji na start i ... cały czas oglądamy w domu Netflixa XD

 

Szczerze mówiąc, to dziwi mnie sukces tej platformy, bo nowych treści jest jak na lekarstwo. Jest niezła bibliotek filmów i seriali, ale trochę brakuje czasu żeby 10x oglądać to samo.

 

Netflix produkuje masę syfu, ale w tym zalewie szamba praktycznie non stop można trafić na coś ciekawego i przede wszystkim nowego.

 

Jak przeglądałem D+ i wrzucałem produkcje do listy ulubionych, to wyszło, że 90% to stare filmy i może z 5 nowych seriali Marvela czy SW i to by było na tyle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...