Skocz do zawartości

Disney+


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Zapodajcie coś must-watch z D+, bo jedyne co mnie jakoś grzeje to albo starocie typu Lost czy inne starsze filmy i bajki, a z nowości to albo nie widzę aby było coś ciekawego albo poza Marvelem nie ma i platforma jest chujowa w porównaniu do np. Apple TV czy Prime.

Pam i Tommy jedynie mam na radarze. Coś jeszcze się znajdzie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś nie jest fanem Star Wars czy animacji Disneya, nie lubi Marvela, albo nie ma zajawki na klasyki to niestety Disney+ ma mało do zaoferowania. Widać że niemal cała  oferta koncentruje na tych trzech filarach (Disney, Star Wars, Marvel), co jest spoko bo wielbione marki, ale niestety brakuje różnorodności.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

No jakimś wielkim fanem SW nie jestem. Mówię obejrzę drugi sezon Mandaloriana, okazuje się, że już go widziałem, a trzeci dopiero będzie jak ten promocyjny miesiąc mi się skończy. Niby mógłbym sprawdzić Hana Solo czy Obi Wan i Boba Fett, ale nie byłby to mój pierwszy wybór.

Nadrobiłem kilka rzeczy Marvela jak najnowszy Thor, Ms Marvel i Moon Knight więc te 6,99 się na coś przydało. Poza tym to Buzz Astral i starsze animacje Pixara, których z jakiegoś powodu się nie widziało wtedy i chyba właśnie do tego najlepszy jest ten serwis.

No nic, skończy się promo to nie będę jakoś żałował, że koniec.

Odnośnik do komentarza

Jestem uwiązany na własne życzenie z D+ przez dwa lata, no ale poza toną bajek i klasyków kinematografii lat 90 mam nadzieję, że będą powstawać fajne nowości. 

 

I przy okazji jestem ciekaw, czy Netflix popchnie temat blokowania współdzielenia kont (np. każąc przepisywać pin od głównego właściciela, gdy logujesz się spoza gospodarstwa domowego etc.).

 

Disneja przycebulilismy na dwa profile i nie ma żadnych obostrzeń.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Square napisał:

Zapodajcie coś must-watch z D+, bo jedyne co mnie jakoś grzeje to albo starocie typu Lost czy inne starsze filmy i bajki, a z nowości to albo nie widzę aby było coś ciekawego albo poza Marvelem nie ma i platforma jest chujowa w porównaniu do np. Apple TV czy Prime.

Pam i Tommy jedynie mam na radarze. Coś jeszcze się znajdzie?

 

W sekcji STAR jest sporo naprawdę dobrych seriali i filmów, tak że nie poddawaj się jeszcze. 

 

Zrobiłbym listę, ale w pracy jestem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Zapodajcie coś must-watch z D+, bo jedyne co mnie jakoś grzeje to albo starocie typu Lost czy inne starsze filmy i bajki, a z nowości to albo nie widzę aby było coś ciekawego albo poza Marvelem nie ma i platforma jest (pipi)owa w porównaniu do np. Apple TV czy Prime.
Pam i Tommy jedynie mam na radarze. Coś jeszcze się znajdzie?

Mike, The Americans, Atlanta, Pam i Tommy, Wu-Tang: An American Saga, Co robimy w ukryciu. Ogólnie dużo tego jest.

„Lekomania” podobno bardzo spoko!
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ten Orville faktycznie zajebisty jest, nawet fajne pomysły mają poza samym lataniem po kosmosie i robieniem pifpaf laserami. S01E07 i ten pastisz na współczesne społeczeństwo żyjące dla lajeczków :)

 

Humor w stylu Setha jest, ale na szczęście nie przytłacza i nie ogląda się tego dla salw śmiechu publiczności. Na razie bardzo spoko serial bez specjalnych spadków, a dodam, że nigdy star treka nie oglądałem i nie przepadam za tym klimatem.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Sztuka ścigania się w deszczu - fajne kino familijne, historia rodziny, w której narratorem jest pies. Ciekawie pokazane jak niektóre zdarzenia w życiu widzi pies, jak je rozumie, albo nie rozumie. Do tego dobrze zgrany wątek motoryzacyjny ze smaczkami z tego świata. Jak ktoś lubi filmy typu Wielki Mike, albo Marley i ja to ten na pewno mu się spodoba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...