Skocz do zawartości

Disney+


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem że scrubs nie przetrwa zderzenia, ale jednak po latach jest jeszcze lepszy. Dużo humoru, pokazuje szpital lepiej niż te wszystkie wymuskane seriale teraz i czasem smutny. Niestety jeśli chodzi o humor to bywa bardzo różnie. Czasem przez cały odcinek może raz się uśmiechnie, ale jednak każdy ma jakieś głębsze przesłanie. Ostatni sezon to gówno.

I faktycznie początek jest lepszy. No i dr. Kelso i Woźny to postacie dla mnie kultowe :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja nadrabiam w końcu Mandaloriana i bawię się przednio. Jestem po drugim epizodzie drugiego sezonu i tak sobie myślę, że to taki lepszy Wiedźmin niż to, co zaserwował nam Netflix. Widać tutaj, że również twórcy mieli radochę z zabawy w tym uniwersum, także ten duet twórczy Filoni+Favreau zdecydowanie się sprawdza.

Byłem sceptykiem, a teraz z optymizmem patrzę na te nadchodzące produkcje, chociaż równocześnie uważam, że powinno się zdecydowanie iść naprzód, a nie cofać do wydarzeń, które już znamy. Wprawdzie Mando jest prequelem nowej trylogii, ale działa poniekąd jak sequel do ikonicznych wydarzeń z Powrotu Jedi (poza tym o nowej trylogii lepiej zapomnieć).

Odnośnik do komentarza

Ja lecę The Orville, jak pierwszy sezon taki trochę cringe momentami tak drugi petarda i najlepszy Star Trek ostatnio nie będący star trekiem. Na plus dla fanów ST na pewno gościnne występy aktorów z ST, momentami przypomina mi trochę Farscape, trochę Andromedę, ogólnie widać wiele inspiracji. Dzisiaj zacznę trzeci sezon który podobno jest jeszcze lepszy.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, krupek napisał:

No ten kontrast głupiego humoru ze smutnymi zdarzeniami jest mocny, najlepsza część serialu. Fajnie taki serial obejrzeć po latach i zobaczyć jak używają pejdżerów, albo oglądają coś na kineskopowych tv. OST też robi robotę.

Dla mnie są dwa momenty, które ryją mocno banię

 

Spoiler

Odcinek jak umiera brat Jordan i cały odcinek Cox go niby widzi, oraz jak Cox traci jednego dnia 3 pacjentów, mocno uderzające sceny.

 

 

Serial bardzo lubię, chyba taki numer jeden dla mnie. Na disney są jeszcze On Ona i dzieciaki, też polecam, choć nietypowy serial.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Scrubs tak bardzo mi się kiedyś podobało, że kupiłem wszystkie sezony na DVD. Jeszcze gdzieś są u rodziców na strychu.

 

On, ona i dzieciaki na początku śmieszne, ale brak pomysłu na rozwój postaci doprowadził do tego, że z postaci syna głupka zrobili takiego debila przed którym Walduś z Kiepskich klęka. A ze starszej córki też idiotkę taką, że już się oglądać nie dało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...