Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, number_nine napisał:

no chyba co niektórzy to wymyślili. jak już wspominałem, jestem raczej casualowym graczem w strzelanki multi, więc jak przy każdej sesji zdarza mi się chociaż raz być pierwszym w rankingu, używać kilka razy nagrody za killstreak x6 i x8 to nie widzę powodu, żeby miał narzekać na matchmaking. no chyba, że kogoś dupa piecze po jednej czy dwóch gorszych rundach, wtedy powinien odłożyć grę, bo tego sie nie uniknie. albo chociaż poeksperymentować z innymi giwerami, stylem gry itd. I takich opinii jak moja jest cała masa, więc może po prostu nie każdemu dobrze idzie w takie gry i powinien je odstawić, zamiast płakać, że gra chujowa, bo mi kiepsko idzie XD mi kiepsko idzie w soulslike'i dlatego w nie nie gram i tyle

Tak z ciekawości jakie masz k.d?Bo mówisz z jednej strony że jesteś casualem a z drugiej ciśniesz jacy to ludzie są slabi bo narzekają na matchmaking.Mam wrażenie że nie miałeś za dużo styczności z fps

Edytowane przez Pawel24
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Donatello1991 napisał:

Jaki typ gracza was najbardziej wkuhwia na serwerach?

Mnie tarczownicy i snajperzy na shoothouse.

Mnie tylko i wyłącznie ci, co każdorazowo kładą się na glebę w trakcie bliskiej walki 1 na 1. Lubię takowych wyjaśniać rzutem noża:shotgun:

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Donatello1991 napisał:

Jaki typ gracza was najbardziej wkuhwia na serwerach?

Mnie tarczownicy i snajperzy na shoothouse.

Najbardziej wkurzają mnie zjeby z wszelakie maści wyrzutniami rakiet. Coś czego nigdy w życiu nie pojmę. 

Tarcza już nie, bo w tej części są na nią sposoby, tak samo jak na snajperów, którzy zakopią się gdzieś na punkcie. Zawsze działa  granat przebiajajcy ściany, ciężko przed nim uciec. 

I oczywiacie czarny kutang dla wszystkich, którzy grają w Dominację albo Hardpoint i nie robią celów, tylko skupiają się na fragach. 

Po to jest filtr wyszukiwania meczy, żeby sobie włączyć TDM jeśli chce się tylko biegać i strzelać. 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.12.2022 o 14:18, Pawel24 napisał:

Tak z ciekawości jakie masz k.d?

A jakie to ma znaczenie? KD w trybach gdzie np przejmuje się i broni celów będzie zupełnie inne od takiego TDM. Ocenianie skilla po tym wskaźniku nie ma sensu, kampujący snajper zawsze będzie miał lepsze ratio, ale że nie pomógł w niczym drużynie, to już szczegół XD Jakie mam ogólnie kd to nawet nie wiem, ale pewnie podobne jak w pierwszym MW czyli 0.95-1. 90% gram w dominacje

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
Granie na kille w trybach objective to jest (pipi)ana patologia, i te przychlasty dlatego to robią, bo łatwiej zabijać ludzi jak nie skupiają się tylko na zabijaniu jak w TDM, tylko biegają za hardpointem. Rozpalałbym w piecach takimi ludźmi. 
Dokładnie. Nie raz i nie dwa trafiają się tego rodzaju debile w Zabójstwie Potwierdzonym. 35 killi, ale tylko 5 potwierdzeń. (pipi)ać!
Odnośnik do komentarza

Ja nie rozumiem jak można siedzieć w jednym oknie cała grę i czekać żeby kogoś zabić strzałem w plecy czy z zaskoczenia może jest tu jakiś zatwardziały camper i mi powie jaka to radocha dla niego,nie dość że nie ma rankingów znajomych żeby ewentualnie nie wypaść blado na tle kolegów to jescze w warzone chyba też nie ma czegoś na wzór poprzedniej części,nawet nie wiadomo ile męczy się wygrało.Mam to pisać na kartce?

Odnośnik do komentarza

No można, wyobraź sobie, że można. 

Ponieważ gra daje taką możliwość i cześć graczy wybiera taki styl gry. W BFach połowa ludzi przeleży cały mecz w trawie i dobra jest, nikt nie płacze. 

Myślałem, że Call of Duty jest grą prostą w obsłudze, ale jak widać nie. 

Konstrukcja map jest bardziej otwarta niż w MW2019, nie ma miejsca, gdzie się zabunkrujesz i nie ma do ciebie dojścia. Dodatkowo masz cała gamę narzędzi przeciw kamperce. Dodam, że możesz je w bardzo wygodny sposób, wręcz w locie zmieniać, ot granat na wiertare i wysadzasz typa w pokoju na piętrze. 

Jeśli dostaniesz strzała i drugi raz biegniesz tą samą drogą, to sorry ale sam prosisz się o fraga. 

 

Odnośnik do komentarza

No ja dopóki nie dadzą odnowy to nawet nie zaczynam grać bo latanie po mapie pół godziny żeby później zabić jednego albo jakiegos campera co je obiad spotkać i rozegrać kilka męczy na dzień to szkoda czasu,jedyny skillowy tryb jak dla mnie to bylo rebrith Island tam się działo.A brak statystyk to joke.

Edytowane przez Pawel24
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pawel24 napisał:

No ja dopóki nie dadzą odnowy to nawet nie zaczynam grać bo latanie po mapie pół godziny żeby później zabić jednego albo jakiegos campera co je obiad spotkać i rozegrać kilka męczy na dzień to szkoda czasu,jedyny skillowy tryb jak dla mnie to bylo rebrith Island tam się działo.A brak statystyk to joke.

Jakiej kurde odmowy? W sensie respawnu? W Battle royal? XD

I tak masz dwie szansę na całą rozgrywkę- Guag i wykupienie przez ziomeczka z teamu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...