Opublikowano sobota o 15:032 dni Żadne GTA w 3D nie chodziło na premierę w 60 fpsach, co lepsze żadne nie miało nawet stałych 30 fpsów. Moim zdaniem nie ma co się łudzić że będzie inaczej z VI w tym przypadku.
Opublikowano sobota o 15:062 dni 1 minutę temu, MYSZa7 napisał(a):Żadne GTA w 3D nie chodziło na premierę w 60 fpsach, co lepsze żadne nie miało nawet stałych 30 fpsów. Moim zdaniem nie ma co się łudzić że będzie inaczej z VI w tym przypadku.Ja jebie jak na pro nie będzie chociaż 40 fps na tv 120hz to lekki zawód, na 60 nie liczę chyba, że przy mega cięciach.
Opublikowano sobota o 15:222 dni 14 minut temu, MYSZa7 napisał(a):Żadne GTA w 3D nie chodziło na premierę w 60 fpsach, co lepsze żadne nie miało nawet stałych 30 fpsów. Moim zdaniem nie ma co się łudzić że będzie inaczej z VI w tym przypadku.Z jednej strony racja, ale z drugiej ostatnie GTA wyszło w zupełnie innych czasach, kiedy gry w 30 fpsach były na konsolach czymś normalnym, a gry w 60 fpsach były wyjątkami, dziś jest na odwrót.
Opublikowano sobota o 15:292 dni Zgoda, czasy są inne, jak się chce to można ten performance mode wrzucić, nawet jeśli te klatki mają latać nawet do 30-40 fpsów. Kto wie, jak tak myślę to nawet Cyberpunk 2077 na premierę wyszedł w 60 fpsach, gdzie mało kto się tego spodziewał.
Opublikowano sobota o 15:322 dni 19 minut temu, MYSZa7 napisał(a):Żadne GTA w 3D nie chodziło na premierę w 60 fpsach, co lepsze żadne nie miało nawet stałych 30 fpsów. Moim zdaniem nie ma co się łudzić że będzie inaczej z VI w tym przypadku.Żadne Uncharted/TLOU nie chodziło na premierę w 60 FPSach czy to oznacza że Intergalactic ma passa na 30 FPSów mimo że nawet nie widzieliśmy porządnego fragmentu rozgrywki? Forza Horizon miało 60 dopiero na XOneX, gry Bethesdy też nie widziały 30 FPSów a jednak dali (niestabilny ale jakiś) tryb 60, Assassins Creed czy Watch Dogs tak samo. Przykładów można mnożyć i tak jak napisałem jeśli ze względu na symulację świata te 30 FPSów będzie nie do przeskoczenia (mimo że RDR2 działał na gówno Jaguarze 1.6 GHz) to nie mam pytań ale jak 'problem' będzie w grafice to nie ma wytłumaczenia bo istnieje też wersja na Series S.
Opublikowano sobota o 16:302 dni Nawet jeśli Rockstarowi uda się dać tryb 60 FPS, to czy te 60 utrzyma się podczas sporej rozróby? Wyobrażam sobie teraz 5 gwiazdek i gracza z bazooką w centrum Vice City, przy dużym ruchu ulicznym i ogromnej ilości pieszych. To nie Forza Horizon. Wymagania są większe. W takich sytuacjach na pewno beda spadki płynności. Do tego, jeśli tryb story będzie w 60 klatlach, to online także powinno, a tu rozróby będą jeszcze większe. Moim zdaniem konsole nie dadzą rady. Edytowane sobota o 16:322 dni przez Lukas_AT
Opublikowano sobota o 16:462 dni Nie wyobrażam sobie w taką grę grać na czymkolwiek innym niż na dobrym PC.
Opublikowano sobota o 17:062 dni 18 minut temu, smallv86 napisał(a):Nie wyobrażam sobie w taką grę grać na czymkolwiek innym niż na dobrym PC.on jeszcze nie wie
Opublikowano sobota o 18:112 dni Godzinę temu, smallv86 napisał(a):Nie wyobrażam sobie w taką grę grać na czymkolwiek innym niż na dobrym PC.86 w nicku zdecydowanie nie rocznik
Opublikowano sobota o 19:042 dni 1 godzinę temu, MYSZa7 napisał(a):Nie wyobrażam sobie czekać kilka miesięcy na port na PC.Czekałem xx lat to poczekam jeszcze rok. Bawcie się dobrze. 5ke też ogrywałem na ps3 pierwszy raz bo nie miałem wyboru.
Opublikowano sobota o 19:152 dni 2 godziny temu, Lukas_AT napisał(a):Nawet jeśli Rockstarowi uda się dać tryb 60 FPS, to czy te 60 utrzyma się podczas sporej rozróby? Wyobrażam sobie teraz 5 gwiazdek i gracza z bazooką w centrum Vice City, przy dużym ruchu ulicznym i ogromnej ilości pieszych. To nie Forza Horizon. Wymagania są większe. W takich sytuacjach na pewno beda spadki płynności. Do tego, jeśli tryb story będzie w 60 klatlach, to online także powinno, a tu rozróby będą jeszcze większe. Moim zdaniem konsole nie dadzą rady.Nie obstawialbym 60fps. 30kl/s, a 60 na PC i kolejnej generacji konsol oczywiscie do kupienia ponownie ;)
Opublikowano niedziela o 05:202 dni Kurde, aż się wierzyć nie chce, że się doczekaliśmy. Parę miechów i można odhaczyć wielkie wydarzenie w życiu gracza. Zapętlam sobie ten art cover reveal co jakiś czas i ta ejtisowa muza za każdym razem wrzuca ciary. Ależ będzie grańsko
Opublikowano niedziela o 05:492 dni 10 godzin temu, smallv86 napisał(a):Czekałem xx lat to poczekam jeszcze rok. Bawcie się dobrze.
Opublikowano niedziela o 05:552 dni Nawet jeśli będzie 60 klatek to będzie wyglądać tak słabo, że wszyscy i tak będą grać w 30 Zastanawiam się czy nie lepiej wziąć cyfry, bo jeśli mam w tej grze spędzić kilkaset godzin w przeciągu x lat jak w GT7 to pudełko jest słabą opcją...
Opublikowano niedziela o 06:172 dni Rockstar raczej nie dopuści do sytuacji " wygląda tak słabo ". Kasy jest tam masa wpompowana. Dla mnie dalej to bedzie 30fps na zwykłych i pro. Z tym, że na pro ewentualnie wyższa rozdzielczość.Digital wjedzie, żeby uruchomić sekunde po północy.
Opublikowano niedziela o 06:212 dni Godzinę temu, Uzytnik30 napisał(a):Kurde, aż się wierzyć nie chce, że się doczekaliśmy. Parę miechów i można odhaczyć wielkie wydarzenie w życiu gracza. Zapętlam sobie ten art cover reveal co jakiś czas i ta ejtisowa muza za każdym razem wrzuca ciary. Ależ będzie grańsko Ja ten krótki fragment main theme od kilku dni w zapętleniu słucham
Opublikowano niedziela o 07:412 dni 24 minuty temu, Figaro napisał(a):gracze Druga sprawa, ze ten art gdzie widać jej nogi itd to fake
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.