Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

Trailery będę oglądał, ale też mnie denerwują te gówno newsy i ogólna sraczka w internecie, która często pozbawiona jest jakichkolwiek wartościowych treści. 
 

W oczekiwaniu przydałby się jakiś godny remaster GTA IV, bo to jedyna część, która przeszedłem tylko 1 raz (15 lat temu). Podobnie chętnie przytuliłbym Liberty City Stories i Vice City Stories, ale nie wiem co na to Rockstar :) 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Zajcik napisał:

Trailery będę oglądał, ale też mnie denerwują te gówno newsy i ogólna sraczka w internecie, która często pozbawiona jest jakichkolwiek wartościowych treści. 
 

W oczekiwaniu przydałby się jakiś godny remaster GTA IV, bo to jedyna część, która przeszedłem tylko 1 raz (15 lat temu). Podobnie chętnie przytuliłbym Liberty City Stories i Vice City Stories, ale nie wiem co na to Rockstar :) 

Z tego żyją portale. Wyobraź sobie jak pewnie wyli w poduchę gdy czekali żeby oglądać wspólnie na żywo o 15 wczoraj a tu bęc. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Zajcik napisał:

Trailery będę oglądał, ale też mnie denerwują te gówno newsy i ogólna sraczka w internecie, która często pozbawiona jest jakichkolwiek wartościowych treści. 
 

W oczekiwaniu przydałby się jakiś godny remaster GTA IV, bo to jedyna część, która przeszedłem tylko 1 raz (15 lat temu). Podobnie chętnie przytuliłbym Liberty City Stories i Vice City Stories, ale nie wiem co na to Rockstar :) 

O vcs zapomnij ta gra nie dostała nawet mobilnej wersji za dużo yebania z licencjami pewnie. A lcs obok trójki najgorsza część więc odpal sobie theme song na yt i wystarczy bo akurat to im się udało i  jest top 3 muzyczek tej serii

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, krupek napisał:

Skąd ta pewność? Gra powstaje od lat, a Rockstar już pokazywało jak się wyciska ostatnie soki z konsol i miażdży konkurencję.


Wieksze zageszczenie niz w 5 musi byc i bedzie ale to zageszczenie z trailera moze przeszkadzac w rozgrywce. Trzeba by jezdzic przepisowo bo inaczej na pierwszym skrzyzowaniu 6 gwiazdek

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pupcio napisał:

O vcs zapomnij ta gra nie dostała nawet mobilnej wersji za dużo yebania z licencjami pewnie. A lcs obok trójki najgorsza część więc odpal sobie theme song na yt i wystarczy bo akurat to im się udało i  jest top 3 muzyczek tej serii

Liberty City Stories mam ściągnięte na iPhone’a, ale na razie sobie czeka,  musiałbym podpiąć pada :) 

 

Ja tam generalnie mam duży sentyment do GTA 3, to był prawdziwy opad szczeny w czasach PS2 i ogólnie gierka miała fajny, gangsterski szarobury klimat. Podobnie jak The Getaway, na którego reanimację w jakiejkolwiek formie czekam od wielu lat :) 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Zajcik napisał:

Liberty City Stories mam ściągnięte na iPhone’a, ale na razie sobie czeka,  musiałbym podpiąć pada :) 

 

Ja tam generalnie mam duży sentyment do GTA 3, to był prawdziwy opad szczeny w czasach PS2 i ogólnie gierka miała fajny, gangsterski szarobury klimat. Podobnie jak The Getaway, na którego reanimację w jakiejkolwiek formie czekam od wielu lat :) 

Jak III wychodziła to pupcio jeszcze na chleb mówił bep. Sam kiedyś pisał że ogrywał to dopiero koło 2012 roku pierwszy raz :pawel:

Trójeczka lux część :banderas:

Odnośnik do komentarza

GTA III to był taki moment, że żadna gra mnie nie interesowała, wyjebała każdego z kapcia, co miała do zaoferowania. Taksówki, karetka, znajdźki, pierdyliard pierdółek, która w tamtym czasie żadna gierka tego nie była w stanie zaoferować. Potem przyszedł VC tam to dopiero było apogeum szczytu gajminowego cockstara, który dowiózł grę w każdym calu. Dzięki za rocznik 87, gdzie w wieku 14 lat przyszło mi grać w najlepszą grę świata. 

 

A jeszcze wcześniej było GTA i i GTA2, a potem London na PSXa, niczego nie żałuję. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pupcio napisał:

Pamiętam jak dziś rozmowę mojej mamy z koleżanką  akurat jak grałem w god of wara  "Ja to już wolę jak morduje te potwory niż rozjeżdża ludzi w tym gta" kobieta nie wiedziała że w god of war są gołe cysie i mini gra w SEKSIK  :)

Kto nie wychędożył laski na statku dla dodatkowych orbow ten nie wie co to seks. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...