Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, że każda część wprowadzała jakąś nowość w rozgrywce wydaje mi się, że VI jako pierwsza odsłona serii może wprowadzić (opcjonalny) co-op w misjach fabularnych. W freeroam’ie  gracz będzie prowadził wybraną przez siebie postać by potem w misjach dla dwojga łączyć się ze swoim funflem lub randomem. Jeśli grałoby się z postacią sterowaną przez SI ta żyłaby własnym życiem tak jak to miało miejsce w V w przypadku dwóch postaci, którymi się nie grało. 
 

edit. Nowa strona więc mark my words 

Edytowane przez Tralalala
Odnośnik do komentarza

Trailer wygląda oszałamiająco, ale z tyłu głowy rodzi się pytanie, czy to tak będzie wyglądało? Bardzo wątpię czy zobaczymy taką gęstość ludzi na plaży, z taką jakością animacji. Wątpię też w dużą ilość pojazdów na ulicach, choc mogę się mylić . Materiał nie rozczarował, rozbudzali apetyt na nowe GTA, aczkolwiek intensywnie przychodzi jedna myśl. Jaki będzie downgrade finalnego produktu w stosunku do trailera?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, schabek napisał:

Mialem wrazenie ze scene z krokodylem i ta baba gdzies juz widzialem


Ciekawe. Houser mówił chyba, że rzeczywistość stała się zbyt przerysowana, więc w nowym GTA będą musieli inaczej podejść do parodiowania Ameryki, nie? Może teraz celem jest, żeby wszystkie absurdalne i przerysowane motywy były bazowane na prawdziwych wydarzeniach, pokazując, że Ameryka stała się parodią samą siebie.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Tralalala napisał:

Z racji tego, że każda część wprowadzała jakąś nowość w rozgrywce wydaje mi się, że VI jako pierwsza odsłona serii może wprowadzić (opcjonalny) co-op w misjach fabularnych. W freeroam’ie  gracz będzie prowadził wybraną przez siebie postać by potem w misjach dla dwojga łączyć się ze swoim funflem lub randomem. Jeśli grałoby się z postacią sterowaną przez SI ta żyłaby własnym życiem tak jak to miało miejsce w V w przypadku dwóch postaci, którymi się nie grało. 
 

edit. Nowa strona więc mark my words 

Moja żona po obejrzeniu trailera mówi do mnie: "Będziemy grać razem, tak?" :kaz: Może chociaż wrócą misje w coopie jak kiedyś w San Andreas?

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Sep napisał:

Za dużo tłustych murzynek w trailerze.

Historia może i będzie ciekawa ale dopóki nie ma gameplayu to zero podjarki.

Odpaliłem przed chwilą dwa randomowe Vlogi na YT z Miami. Zgadnij kto łaził w tle? xD

Tam faktycznie jest czarno, latynosko i tłusto. Jedyne co jest fit, to mudzyny w białych podkoszulkach, wszystko się zgadza. 

 

 

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Crazy Horse napisał:

Wydaje mnie się, że bym wolał nowe Red Dead Redemption.

Tematyka poważniejsza, bez pseudo śmieszków, bez pierdółek. Żeby się okazało, że Arthur 

  Pokaż ukrytą zawartość

jednak żyje, co jest przecież możliwe (z dupy spojler)

i kontynuujemy sobie przygodę. No, albo chociaż że gramy w gta6 potomkiem Arthura i te światy się łączą. On szuka swoich korzeni i znajduje u babki na wsi za obrazem płócienną mapę i ta mapa prowadzi go do ukrytej przez pradziadka jaskini, albo szopy. A w niej wehikuł czasu i przenosi się w czasy kowbojów, żeby przeżywać pełne ekspresji i pasji przygody. W pewnym momencie przenieślibyśmy się w przyszłość, żeby podbijać nowe światy potomkiem potomka Arthura. Było by lądowanie na planetach, a nie jak w Starfieldzie.  

Grałbym.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, tlas napisał:

Jest na dozorze elektronicznym, czyli plotki o ucieczce z pierdla raczej się nie potwierdzą, amerykański wymiar sprawiedliwości uznał że zasługuje na szansę odbywania kary na wolności.

IMG_7344.jpeg

 Czyli wiadomo jak będzie wyglądała pierwsza godzinka gry. Koszenie trawnika, zakupy w lokalnym sklepie i podziwianie zachodów słońca, ze swojego porch. Nieźle :notbad:

Odnośnik do komentarza

Wiele razy przewinęło się tutaj że R wyznacza nowe standardy. No chyba nie, bo do dzisiaj próżno szukać czegoś równie rozbudowanego w detale, fizykę itp jak GTA5 o RDR2 już nie wspomnę. Więc jaki to jest standard skoro takie światy dalej nie są standardem. I nigdy nie będą.

 

Jak ktoś tu już chyba kiedyś wspomniał. Rockstar gra we własnej lidze. I tego nic już chyba nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Jakim napisał:

Wiele razy przewinęło się tutaj że R wyznacza nowe standardy. No chyba nie, bo do dzisiaj próżno szukać czegoś równie rozbudowanego w detale, fizykę itp jak GTA5 o RDR2 już nie wspomnę. Więc jaki to jest standard skoro takie światy dalej nie są standardem. I nigdy nie będą.

 

Jak ktoś tu już chyba kiedyś wspomniał. Rockstar gra we własnej lidze. I tego nic już chyba nie zmieni.

 

Szkoda, że system wanted nadal jest tak samo zjebany jak zawsze. Zabijanie bez świadków powinno być bezkarne. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Jakim napisał:

Wiele razy przewinęło się tutaj że R wyznacza nowe standardy. No chyba nie, bo do dzisiaj próżno szukać czegoś równie rozbudowanego w detale, fizykę itp jak GTA5 o RDR2 już nie wspomnę. Więc jaki to jest standard skoro takie światy dalej nie są standardem. I nigdy nie będą.

 

Jak ktoś tu już chyba kiedyś wspomniał. Rockstar gra we własnej lidze. I tego nic już chyba nie zmieni.

Może wielu, by chciało nawiązać walkę z Rockstar, ale tutaj w grę wchodzi budżet, liczba pracowników i terminy. Znawcą gamedavu nie jestem, ale wydaje mi się, że Rockstar i Take2, nie mają tutaj żadnych granic. 

 

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, PiotrekP napisał:

Rockstar niby takie odważne, jedzie po wszystkich- a scen seksu jak nie było, tak dalej nie będzie. :D 

Nie wiem czy już ktoś wrzucał 

https://xgp.pl/newsy/gta-6-ban-absurdalne-zarzuty-rockstar-games/?fbclid=IwAR05uOofZfj8FaaLOgy5AvEPOQp1vL5S9vPsdbn502NH_0iTSaeTLxYmgqA

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Słupek napisał:

już kiedyś czytałem, że rockstar ma po prostu czas, ludzi i pieniądze (chęci?) na tworzenie takich światów,. podejrzewam, że większość devów by tak chciała oprócz ubisoftu

 

Oni mają ten komfort, że mogą pracować latami, a koszta zwrócą się 1 dnia. Nikt inny nie ma takiej gwarancji. A możliwości deweloperskie ma chyba tylko Sony by podjąć temat, gdyby do potencjalnego GTA killera wyznaczyli wszystkie swoje najlepsze studia. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...