Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

Niby mówili, że chcieli zrobić jakąś giga mapę na wzór Ameryki Północnej i cześć Południowej, ale ich to przerosło, więc stwierdzili, że wolą najpierw "małe" Vice City z okolicami. W wielu przeciekach przewijało się, że będą dodawać kolejne miasta w ramach dlc. No, ale wiadomo jak z tymi plotkami jest, a nawet jeśli będą cokolwiek dodawać to zapewne tylko do multi.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, LukeSpidey napisał:

No nie koniecznie. Zwróć uwagę na skalę i przypomnij sobie jak długo zajmowało przejechanie z Los Santos do Blaine Country w GTAV. Tam się pruło autostradą, ile fabryka dała, a i tak było to 2-3 minuty, więc nie uważam, że w tej teoretycznej mapie było by dużo szybciej. 

 

 


Warto zwrócić uwagę, że "ile fabryka dała" to w GTA V było coś poniżej 200km/h, bo takie ograniczenie wprowadzono wszystkim pojazdom, żeby uniknąć problemu z doczytywaniem obiektów i tekstur. W VI powinniśmy mieć teoretycznie bardziej realistyczne osiągi w szybszych samochodach.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Patricko napisał:

Niby mówili, że chcieli zrobić jakąś giga mapę na wzór Ameryki Północnej i cześć Południowej, ale ich to przerosło, więc stwierdzili, że wolą najpierw "małe" Vice City z okolicami. W wielu przeciekach przewijało się, że będą dodawać kolejne miasta w ramach dlc. No, ale wiadomo jak z tymi plotkami jest, a nawet jeśli będą cokolwiek dodawać to zapewne tylko do multi.

Te przecieki o kolejnych miastach to ja chyba od 20 lat słyszę. Liberty City to co pół roku dodawali do gta 5.

Ja liczę że mapka jednak będzie w większości miastem, od łażenia po bagnach i lasach mam rdr jednak

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...