Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

kumpla rodzice sprzedawali buty, co tydzień na weekend jeździli do szkopow po towar. poniedziałek gimnazjum, znajomy przynosi mapkę i instrukcje (kiedyś dorzucali do gierek) od GTA3... u szkopow była szybciej dostępna niż u nas (chyba jakiś tydzień szybciej), pierwszy raz chciałem obciągnąć znajomemu. 

 

na przerwie stał niczym Jezus i opowiadał o GTA, a my słuchaliśmy xd

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Słupek napisał:

kumpla rodzice sprzedawali buty, co tydzień na weekend jeździli do szkopow po towar. poniedziałek gimnazjum, znajomy przynosi mapkę i instrukcje (kiedyś dorzucali do gierek) od GTA3... u szkopow była szybciej dostępna niż u nas (chyba jakiś tydzień szybciej), pierwszy raz chciałem obciągnąć znajomemu. 

 

na przerwie stał niczym Jezus i opowiadał o GTA, a my słuchaliśmy xd

Obciagnales?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.12.2023 o 12:31, Słupek napisał:

podobnie było z zapowiedzią piątki, po pierwszym trailerze bodajże rok ciszy. tylko okazjonalnie screeny wrzucali, i pewnie niestety tutaj podobnie będzie.

 

naprawdę mogliby wrzucić w międzyczasie patcha do rdr 2 z 60 klatkami.

Wczoraj odpaliłem pod wpływem natchnienia RDR2 na ps5 i jestem w 100% pewny że R* dowiezie pod względem oprawy , przecież to tak niesamowicie wygląda że to dziś uważam RDR2 za top graficznie gier i nawet ten okrzykiwany graficznym przełomem Alan Wake 2 moim zdaniem się chowa (jeżeli mówimy o wersji konsolowej na PC nie grałem) . Rockstar to obecnie jedyna ekipa od giereczek której mogę zaufać , mimo że mieli wpadki z kolekcją GTA plus ten śmieszny port RDR na ps4 to jak sięgam pamięcią zawsze gry pokrywały się z zapowiedziami. Pamiętam jak z wypiekami czekałem na trailer GTA IV który i tak na premiere nie dało rady obejrzeć bo serwery wywaliło , jedynie obecnie niepokój odczuwam w stosunku do klimatu który wydaje się dużej bardziej młodzieżowy no ale też byłem pewien że niedostaniemy takiej petardy klimatycznej jak szara IV.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Pupcio napisał:

Sorki że nie grałem w mordowanie dziwek na premiere jak miałem 6 lat:wujaszek: zresztą ty maciucha jesteś podobny rocznik wiec sie nie popisuj przed starszymi. Szanuje trojke za wyznaczenie nowych standardów i nic poza tym

Jedyna rzecz, której się bałem w tym wieku to czołówka X-Files i 997. Gierki od zawsze wciągały, ale jakoś nie straszyły. Nightmare Creatures, Resident, Silent Hill... phi.

 

Spoiler

Za to dzisiaj się trochę sram i rzadko gram w horrory xd

 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, SpacierShark123 napisał:

Wczoraj odpaliłem pod wpływem natchnienia RDR2 na ps5 i jestem w 100% pewny że R* dowiezie pod względem oprawy , przecież to tak niesamowicie wygląda że to dziś uważam RDR2 za top graficznie gier i nawet ten okrzykiwany graficznym przełomem Alan Wake 2 moim zdaniem się chowa (jeżeli mówimy o wersji konsolowej na PC nie grałem) . Rockstar to obecnie jedyna ekipa od giereczek której mogę zaufać , mimo że mieli wpadki z kolekcją GTA plus ten śmieszny port RDR na ps4 to jak sięgam pamięcią zawsze gry pokrywały się z zapowiedziami. Pamiętam jak z wypiekami czekałem na trailer GTA IV który i tak na premiere nie dało rady obejrzeć bo serwery wywaliło , jedynie obecnie niepokój odczuwam w stosunku do klimatu który wydaje się dużej bardziej młodzieżowy no ale też byłem pewien że niedostaniemy takiej petardy klimatycznej jak szara IV.

 

RDR w teorii jest łatwiej ogarnąć bo to głównie otwarte przestrzenie. Nie ma takiego ruchu, oświetlenia, tyłu postaci na ekranie itd. A weź tu jeszcze pod uwagę chaos jak zaczniesz wszystko niszczyć. Także nie ma co porównywać, GTA wymaga większych nakładów pracy i optymalizacji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...