Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, MYSZa7 napisał:

No ja to wiem, ale nie wiem o co chodzi Roofiemu  że liczy że ten trailer nie był w real-time.

 

Chodziło mi o to, że jeśli mówią, że trailer był real time i był wyświetlany w rozdzielczości 1080p - 1440p to nie wróży to dobrze skoro w takiej rozdziałce działał RDR2 na poprzedniej generacji

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Mogliby kiedyś odświeżyć Londyn w 1969 roku, jakoś zapomnieli. 

Teraz, Rooofie napisał:

 

Chodziło mi o to, że jeśli mówią, że trailer był real time i był wyświetlany w rozdzielczości 1080p - 1440p to nie wróży to dobrze skoro w takiej rozdziałce działał RDR2 na poprzedniej generacji

Zamiast rodziałki będą dodane rzeczy.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Rooofie napisał:

 

Chodziło mi o to, że jeśli mówią, że trailer był real time i był wyświetlany w rozdzielczości 1080p - 1440p to nie wróży to dobrze skoro w takiej rozdziałce działał RDR2 na poprzedniej generacji

Przy tej ilości detali to latające 1440p i 30 fps to będzie naprawdę sukces. Ja na więcej nie liczę i się nie nastawiam. Nigdy nie patrzyłem na cyferki w grach Rockstara jak w nie grałem, za bardzo mnie ten świat pochłaniał, żeby się przejmować jak jakaś pecemałpa :rayos:

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, MYSZa7 napisał:

Przy tej ilości detali to latające 1440p i 30 fps to będzie naprawdę sukces. Ja na więcej nie liczę i się nie nastawiam. Nigdy na cyferki w grach Rockstara nie patrzyłem jak grałem, za bardzo mnie ten świat pochłaniał, żeby się przejmować jak jakaś pecemałpa :rayos:

Do ilości tiktoków - elo momentów pewnie będzie dużo zastrzeżeń, bo widać jeszcze gorzej niż w GTA V już po trailer 1, ale technologicznie ich gry skalują się tak 15+ lat wzwyż, więc niech sobie zaczynają od 30 fps, ilość detali ma swoją cenę, fizycznie niemożliwe jest wrzucenie tutaj 60, może ten tryb 40 ewentualnie? Budżet to ponoć 2 mld dolarów, więc ciężko to będzie zepsuć na jakimkolwiek technicznym poziomie. 

 

iaxjjlbd0o4c1.jpg?width=960&crop=smart&a

Odnośnik do komentarza

Niby współpracują z Rockstar a ci ich nawet obserwują na Twitterze, ale nie wierzę, że byliby takimi informatorami patrząc na ich wpisy. Na GTA Forums insynuują, że podejrzanym jest nazywanie trailera pierwszym, bo wcześniej tak nie robili i że może będzie w krótkim czasie drugi trailer z Jasonem na pierwszym planie, ale to raczej mocno naciągane.

Odnośnik do komentarza
14 hours ago, MYSZa7 said:

Przy tej ilości detali to latające 1440p i 30 fps to będzie naprawdę sukces. Ja na więcej nie liczę i się nie nastawiam. Nigdy nie patrzyłem na cyferki w grach Rockstara jak w nie grałem, za bardzo mnie ten świat pochłaniał, żeby się przejmować jak jakaś pecemałpa :rayos:

Klapy w CW zdecydowanie biją PC w tym temacie :kaz:

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Teraz jesteśmy w okresie życia tej gierki, który czasami nazywam "erą kodżimizmu", czyli "każdy szuka w gwiazdach znaków". Gdyby Zelnick jutro napisał, że ma srakę i bierze L4 to ktoś by w tym odnalazł jakieś mistyczne nawiązanie do fabuły, lore i potencjalnie 37 innych rzeczy mających jakiś tam związek z grą. Generalnie jebać i czekać na więcej oficjalnych materiałów, może jakiś breakdown trailera obejrzeć żeby pokazali paluszkiem przegapione smaczki i do 2025 to tyle. Analizy kopców kreta przed biurem R* czy śledzenie ile milionów wyświetleń ma tweet tego czy tamtego developera zostawiam innym.

  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • This 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...