Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MYSZa7 napisał:

Ja nigdzie nie napisałem, że gra będzie wyglądać 1 do 1 jak trailer, a latasz za każdym i wyzywasz każdego od bycia pelikanem i bycia 40 letnim fanbojem, gdzie ja sam nawet 30 nie mam. Także zamknij już jape.

zamkne jak sie odpierdolisz i przestaniesz na siłę rozkręcać wojenki. zejdź już z kutasa rockstara i przepraszam, że obraziłem oprawę w twojej ulubionej gierce

  • beka z typa 5
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Krzysztof93 napisał:

Ten hype wydaje się mega niezdrowy, cały świat drży w posadach bo będzie kolejna część gierki xd Jeszcze przyda się zrobić ze 2 miliony filmików z analizą trailera i dmuchać balonik, pamiętajcie, że to zwiastun najgorszej wersji gry pod każdym względem bo po premierze VI przyjdzie nam czekać na kolejny trailer wersji PC, nowych mechanik, usprawnień i zalew komentarzy ,,dziękuję konsolowcom za testowanie wersji beta :lapka:'' myślę, że już z tego filmiku można tworzyć analizy i dywagować nad fabułą dodatków :dafuq: pewnie będzie coś o motocyklistach.


Ale sklej pizde moze co i wracaj ukladac pasjansa na rtxie :lapka:

 

GTA wychodzi raz na kilkanascie lat i jest w waskim, elitarnym gronie marek ktore ustawiaja kolejki przed sklepami/zapelniaja sale kinowe/korkuja miasta a bedzie mi tu jeden z drugim pececiarzem pierdolil ze nie ma na co czekac :kekw:

  • Plusik 4
  • This 3
Odnośnik do komentarza

W roku 2034 roku Rockstar na pewno doda Ray Tracing na Playstation 7.

 

I co z tego? No nic - poza tym, że będzie wyglądać jeszcze lepiej. 

5 minut temu, aux napisał:

Jak chodzi o Series S to obstawiam że będzie not supported xD w 2025 na rynku powinny być tylko wersje Pro i zwykłe X/PS5.

 

 

FB_IMG_1701850707763.jpg

Series S po prostu będzie miało pewnie NPC density na 0, traffic też, żeby było widać tylko twoje auto i gitara :D. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Daffy napisał:

Ciekawie będzie wyglądać przejażdżka autem przez plaże jak faktycznie zachowają takie zagęszczenie npc jak w trailerze

Tak samo ulica przy hotelu Ocean View. Myśl o zrobieniu rozpierduchy w takim miejscu aż budzi nie pokój w człowieku, bo za bardzo przypomina realizm xd

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pupcio napisał:

Z tlou też czekałeś Krzysiu od 2013 z nagraniem bo wiadomo było że wyjdzie dopakowana wersja na ps5? :)

Ja nadal czekam na wersję PS6 Pro z twarzą Mandaloriana. Pupcio ale ja tylko napisałem jak będzie bo każdy to wie. To nie ja się tutaj spłakałem. Chciałem nas wszystkich przygotować na tsunami podziękowań za testowanie wersji beta a za kilka lat będziemy się wszyscy śmiać jak na premierę graliśmy w wersje na ziemniaki w 30 klatkach bez tajemniczego ,,czegoś'' dodanego później jako super ficzer. Duże emocje, wszędzie. Niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pupcio napisał:

Myślę że ms by bardzo szybko nagiął zasadę z tą koniecznością wydawania gier na s gdyby rockstar powiedziało "A okej no to jak musi wyjść też na s to robimy tylko wersję na sonke" :nosacz3:

M$ szybciutko zmiękła faja w przypadku Baldur's Gate 3, a co dopiero przy GTA.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, A_Bogush napisał:

91 mln wyświetleń trailera GTA VI w 24h vs 99 mln GTA V przez 12 lat :obama:

 

 

10 godzin temu, Hubert249 napisał:

Do rana będzie numer 1. Sam go obejrzałem z 10 razy. 


Obłędny wynik. W segmencie growym, absolutnie NIC nie było w stanie dorównać GTA VI. Biorąc pod uwagę filmik na YouTube, który nie jest związany z muzyką, to do tej pory rekord należał do niejakiego MrBeast, który wykręcił na jednym z nich około 48 milionów wyświetleń w 24 godziny.

Zwiastun GTA VI przebił go o kilkadziesiąt milionów.

Niemniej numerem jeden wciąż pozostaje południowokoreański boysband BTS z utworem "Butter" - 108 milionów w dobę.  Co ciekawe, chłopaki przebili samych siebie, bo poprzedni rekord również do nich należał - 101 milionów w dobę z utworem "Dynamite".

W każdym razie GTA VI jeszcze niejeden rekord pobije.

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Sylvan Wielki napisał:

 


Obłędny wynik. W segmencie growym, absolutnie NIC nie było w stanie dorównać GTA VI. Biorąc pod uwagę filmik na YouTube, który nie jest związany z muzyką, to do tej pory rekord należał do niejakiego MrBeast, który wykręcił na jednym z nich około 48 milionów wyświetleń w 24 godziny.

Zwiastun GTA VI przebił go o kilkadziesiąt milionów.

Niemniej numerem jeden wciąż pozostaje południowokoreański boysband BTS z utworem "Butter" - 108 milionów w dobę.  Co ciekawe, chłopaki przebili samych siebie, bo poprzedni rekord również do nich należał - 101 milionów w dobę z utworem "Dynamite".

W każdym razie GTA VI jeszcze niejeden rekord pobije.

 

W sumie ten rekord chyba też by pobili, tylko, że trailer VI ma ten problem, że był w kilku kanałach, np. Gamespot wrzucił swój i też ma już prawie 20 mln. 

 

Jakby zliczyć obydwa to w 40h - 120 mln wbite. 

56 minut temu, Shankor napisał:

M$ szybciutko zmiękła faja w przypadku Baldur's Gate 3, a co dopiero przy GTA.

To będzie chyba pierwszy przypadek wycięcią ficzera, bo chyba Series S ostatecznie będzie, ale bez czegoś tam (coopa?). 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, PiotrekP napisał:

Ale ludzie o czym wy piszecie? Trailer pokazuje tylko styl i klimat Vice. O aż takim zagęszczeniu i "eventach" przy ulicach możemy zapomnieć. R* może i dałoby radę to zrobić, ale przy ograniczeniach sprzętowych to mało realne. Tego jest tu za dużo. 

 

Mam podobne przemyślenia i prawdopodobnie tak będzie. Może okazać się, że taka liczba NPCów będzie możliwa do uzyskania na next-next-genach albo mocarnym PC. Miałem powiedzieć, że zazwyczaj to co jest pokazywane przed premierą mija się z tym co dostaniemy ostatecznie (jak np. Watch Dogs) jednak ktoś wrzucił tweet, że nie dotyczy to gier od R*. Zobaczymy. CP77 ostatecznie też wyglądał inaczej po premierze choćby z liczbą NPCów, co się później jeszcze zmieniało w wydawanych patchach.

 

Wersja na konsole nie powinna być wersją beta. Pamiętam jak się zachwycałem V częścią na x360, a później odpaliłem grę na mocniejszym PC, który zaoferował jeszcze lepsze doświadczenia. Później wersja na PS4 wydawała mi się lepsza. Teraz może lepiej wypadła by na XSX/PS5 albo mocnym PC. Kolejne wersje miały tylko lepszą ładniejszą grafikę, chyba więcej detali, więcej NPCów. 

 

Szkoda, że premiera dopiero w 2025 r. Chociaż bardziej mnie drażni, to że przez 2 lata będą się pokazywać z dupy newsy o tym co ktoś powiedział, pokazał kawałek mapki, wspomni o utworze, o jednej z misji fabularnych, o tym że wyciekła prawdopodobna data zapowiedzi kolejnej zapowiedzi 30 sekundowego trailera itp. itd. Rozumiem, że tak musi działać marketing ale niedobrze mi się robi na samą myśl tej sraczki, która od wczoraj widziałem na PPE. Meh. Przypomina mi to casus CP77, a później wielki płacz bo marketing wszedł za mocno. Sam na szczęście tego nie śledziłem i nie miałem żadnych oczekiwań co do CP77 dzięki czemu bardzo miło się zaskoczyłem. GTA to jednak inna marka i nie powinna zawieść oczekiwań ale raczej nie będę tego śledził na bieżąco.

 

A i jeszcze z moich przemyśleń. To widząc taką liczbę NPCów pomyślałem, że tej części przydałby się dodatek na miarę Red Dead Redemption: Undead Nightmare :D 

Edytowane przez Elitesse
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...