Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 3


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam skonczylem na N3DSXL i bawiłem sie swietnie. Brzydkie ale czulem sie jak w erze PSX + duzy draw distance. To nadal swietny jRPG. Nie tak jak dwójka oczywiscie ale da sie grac. Zacząłem nawet remake na switchu zeby sobie te widoczki pooglądać ale nie bylo czasu na 2 przejscie w pełni. Wrócę na pewno. teraz jednak nadciąga trójka, która wyglada swietnie jak na takiego dziadka jakim jest switch. Chyba pora odpoczać od internetów zeby spoilera nie wyłapać.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dla mnie to ani jedna, ani druga świętą krową nie jest i mają swoje bolączki, ale też pod pewnymi względami się uzupełniają. Tam gdzie w jednej mnie coś kuło, druga to poprawia i w drugą stronę też coś się znajdzie. Klimat to już kwestia subiektywna.

Odnośnik do komentarza

Jedynka jest spoko uzupełnieniem dla genialnej dwójki. Myślę że to zamyka temat. 

 

Obejrzałem kilka recenzji trójki i mój hajp już przebił sufit, szkoda że nie mogę wziąć wolnego w piatek to od rana byłoby grane, ech trzeba bedzie tyrać najpierw w robocie, ale czekałem 4 lata, poczekam i te 8h.

Cały czas boli mnie że party jest stałe z jednym dodatkowym slotem. Taką Eunie bym na stale wymienił za Alexandrie np. Może jestem rasistą ale nie lubię postaci ze skrzydlami na glowie, nie mogą mieć ich na plecach jak ludzie? Do czego maja służyć skrzydła przyczepione do czaski? No bez sensu, nie moge tego przetrawić... Więc tym bardziej doceniam w takich sytuacjach możliwość posadzenia kogos na ławce. Może przynajmniej będzie opcja żeby ubrać jej czapkę jakąś. 

  • WTF 3
Odnośnik do komentarza

Oni wiedzą co robią żeby wydoić więcej hajsu :D expansion pass do dwójki dosyć pomaga ze zdobyciem rzadkich blade'ów na początku i nie powiem moje wrażenia z przechodzenia teraz historii Rexa różnią się znacząco względem pierwszego podejścia, które porzuciłem. Całe szczęście w trójce chyba już takich patologii nie ma.

Odnośnik do komentarza

Dwójka jest dużo lepszą grą jak się ma te przedmioty z DLC mdr. Dzięki kilku rzeczom odpada taka masa grindu w pierwszej fazie gry że masakra. Różnorodne i dobre blade'y, masa kasy, możliwości przenoszenia blade'ów na inne postaci, wszystko czego normalnie brakuje. Właściwie to jak ktoś nie chce robić wszystkiego na 100% i kilku najbardziej męczących wątków, to te rzeczy z DLC mu spoko wystarczą do grania bez powtarzania już niczego całą grę. 

Kurde, nawet sobie nie wyobrażam teraz grać w Xeno 2 bez DLC, nie bez powodu tak obśmiewałem tę grę na premierę. Wyobraźcie sobie grać i próbować zrobić 100% w Xeno 2 bez tego jedzonka które ci daje 3000 trustu xD Dobrej zabawy xD I jest trochę takich rzeczy

Odnośnik do komentarza

Powiem wam, że zupełnie inny feeling niż xc2.

Lepsza grafa.

Można jednak podwalac do Eunie, pewnie ze tak.

Nie można cancelowac artów w arty, szkoda.

Specjale fajne, z jajem, z powerem. Krótsze, co na plus.

 

Ale się jaram giereczka roku :banderas:

Czuje, że ost namiesza - na razie wspaniały.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W sumie to właśnie spoko, że każdy Xeno jest inny włącznie z systemem walki.

 

Później przed forumkiem zacznę grać bo sidequesty w 2 za bardzo mnie wciągnęły i ogarnianie affinity:sonkassie:Trzeba będzie nie wchodzić do tego tematu dłuższy czas.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...