Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 3


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Brak jakiegoś wielkiego narzekania na góvnoquesty trochę mnie niepokoi, znając życie to jak recenzenci growi chwalą w grę głównie FABUŁĘ to mają na myśli kilkadziesiąt godzin powolnych scenek filmowych.

 

Jednak jeśli niektórzy recenzenci piszą, że do przejścia potrzeba 50 godzin, a inni że 150, to wydaje mi się, że to musi jednak być prawdziwy Xenoblade.

Odnośnik do komentarza

Mordy, nie mozemy wyslac wczesniej niz w czwartek. Tyczy sie to wszystkich gier od N.

Niestety, za duzo ludzi zamiast sie cieszyc i grac, to pierwsze co robilo to wrzucalo na sociale, ze juz maja od pb :/

 

No sporo tego idzie, szkoda ze sprzedawalismy to dla sportu po tym kursie.

Teraz podnioslem troche cene :/

 

A nie odzywam sie, bo firma przechodzi powazna restrukturyzacje - wszystko bedzie zautomatyzowane na maxa.

  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Jeez_PS napisał:
3 godziny temu, Dr.Czekolada napisał:
Xeno 3 jest open world?

Tego co mi wiadomo to ma być otwarty świat a nie korytarzówka.

Ale w sensie jak BOTW? Poprzednie Xeno (nie grałem w X) to były po prostu duże mapy ale do open world to im daleko.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

pewnie powiesz, że jestem pojebany, ale jedynkę chcę koniecznie na 3dsie :rotfl:

Odbijesz się. Jak już chcesz koniecznie wersje OG to na emulatorze Wii. Był już tu jeden świr, co podobno nawet skończył na 3ds i cierpiał. Już te gry na switcha są wystarczająco rozmazane w chaosie walki.

Odnośnik do komentarza

Nawet na Wii to była chyba jedyna dla mnie gra, w którą kompletnie bym nie chciał grać na bazowym sterowaniu (tylko classic controller). Podobno da się przyzwyczaić, ale w tej grze luźne sterowanie kamerą to jednak podstawa zabawy.

 

Na 3DS-ie to już w ogóle, grać w grę o tym że biegasz i zwiedzasz widoczki na ekranie na którym nic nie widać to taki średnio pomysł imo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...