Skocz do zawartości

Diablo Immortal


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, number_nine napisał:

Ciężko nie cisnąć beki z Blizzarda, jak po tylu latach wtop i obiecanek poprawy wypuszczają tytuł, którego założeniem jest wyciąganie hajsu od graczy komórkowych XD zamiast skupić się na pełnoprawnym sequelu bez mikropłatności i innego bullshitu. Była szansa na poprawę wizerunku, ale po co, jak lepiej golić frajerów i casuali. A wszystkie gadki o słuchaniu fanów serii i całego community to już zwykły marketingowy bełkot. Niestety moje nadzieje względem D4 są coraz mniejsze patrząc co ta firma robi. Ale w sumie czemu mają tak nie robić, jak nawet "prawdziwi gracze" nie widzą problemu w mikrotransakcjach bo przeciez można popykać za darmo na sraczu 

Wiem, że zaraz przyleci zastęp typów zarzucających bol dupy prywaciarzowi, bo chciałby zarabiac na wszystkim, a na tym nie zarobi, ale wygląda na to, że cała branża do tego zmierza.

Odnośnik do komentarza

No tak, ale zobacz na rockstar. Policzyli sobie, że lepiej doić dzieciaków na gta online niż wydawać gry. Na 6ke bedziemy czekać ponad 10 lat, do tego dochodzą niepokojące plotki, że bedzie always online, drugie second life, etc. 

O to chodzi @number_nine

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Dave Czezky napisał:

No tak, ale zobacz na rockstar. Policzyli sobie, że lepiej doić dzieciaków na gta online niż wydawać gry. Na 6ke bedziemy czekać ponad 10 lat, do tego dochodzą niepokojące plotki, że bedzie always online, drugie second life, etc. 

O to chodzi @number_nine

Dokładnie. W większości przypadków opcjonalne mikropłatności nie stanowią aż takiego problemu. Problemem jest to, że coraz częściej gry projektowane są z myślą o zaimplementowaniu tych mikropłatności i to w taki sposób, żeby sprytnie wykorzystać ludzką słabość do "chęci posiadania". Jak widzę ile zarabiają mobilne wersje call of duty, pugb czy jak to sie zwie i wiele innych, to i tak szanuje studia deweloperskie za tworzenie ambitnych gier, które na tle tych popierdółek zarabiają grosze. I zastanawiam się gdzie jest granica, kiedy takie studia stwierdzą, że pierdzielą to i też będą robić więcej mobilnych gier na licencjach albo pójdą w stronę live service.

Btw, ciekawy film podrzucił mi yt akurat jak to pisałem. Nie wiem ilu ludzi da się skusić na te "bonusy", ale jak każdemu w endgame będzie dropić same śmieci, to pewnie zbyt wielu.

 

Edytowane przez number_nine
Odnośnik do komentarza

Ogólnie to ludzie zapomnieli jak się farmiło w D2 i w D3, a też tam rzadko leciały legendarki. O ile w D3 szło szybko uzbierać jak się miało wysokie paragony to luz, to o ile w D2 farmiło się dłużej. W sumie wyjebane w ten p2w, bo największa drama to jest o emblematy do szczelin, które umożliwiają szybkie zdobycie legendarek, a tak to w chuju ten cały hejt mam, bo nigdy sobie tego nie wyobrażałem, że pogram kiedykolwiek w Diablo na fonie, robiąc szczeliny. Jedynie na co kasę wydałem, to na battle pass za 3 dychy i elo. 

Odnośnik do komentarza

No wlasnie czytalem, ze podobno w obydwu przypadkach paywall - aczkolwiek sam nie zweryfikowalem.

Tak czy siak, nie odczuwam przyjemnosci grajac w gre akcji i nie czujac fizycznych guzikow pod palcami, ale obiektywnie trzeba powiedziec, ze jak na gre na komorki to naprawde sie postarali.

Odnośnik do komentarza

Znaczy trzeba płacić jak się walczy o rankingi itp. topowi gracze nr 1  wypowiadali się że już zaczynają ich doganiać ci co płacą i to jest nieuniknione. Bez płacenia nawet jest zablokowany progres po kilku godzinach w endgamie jak nie płacimy niby żeby nie botować.

Dokładniej jest to wyjaśnione jednym z nowych filmików od rhykera

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Dave Czezky napisał:

Duzo się tego sprzedaje, jest na licencji i ma 2 punkty artykulacji.

Plusik za to, że masz dwa wymienne ramiona - jedno do one, drugie do series.

 

Ok, to niedługo, na dniach zamówię, skoro takie dobre to jest. Czasami granie na dotyku męczy, a sporo gram, paragony samo się nie nabiją. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...