Skocz do zawartości

Skull & Bones


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Figaro napisał:

 

bez kitu, patrzę na ten obrazek i mam ochotę sprzedać wszystko związane z grami video. Mam ochotę zwymiotować.

Żeby jeszcze ten HUD był odpowiednio stylizowany, a nie wyglądał jak z typowej mobilki...

 

Mam nadzieję, że nikt tego nie wesprze swoimi ciężko zarobionymi pieniędzmi. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Dr.Czekolada napisał:

Ubisoft od ponad dekady zbiera laury za takie piękne hudy.

 

Bez kitu, ich gry jako tako ratują mody na PC, gdzie można to wszystko powyłączać, plus te wszystkie świecenia/błyski/poświaty podczas walki, wtedy to trochę poważniej wygląda i nawet coś tam można się wczuć, a nie jakaś dyskoteka.

Odnośnik do komentarza

No pamiętam jeszcze kilka lat temu jak obsmarowywany był hud Division i rzuciłem argumentem, że w SC:Conviction jeszcze jakoś potrafili zachować minimalizm (oczywiście, że to inny rodzaj gry od piratów) i tak zostałem wybrechtany ile rzeczy jest na ekranie xd

LttP: Splinter Cell Conviction - Terminal Amnesia Asylum? | NeoGAF

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No conviction miał bardzo fajny patent z tymi napisami na elementach otoczenia.

Swoją drogą gra była jebana za to że zrobiła z Sama Jasona Bourne, ale z perspektywy trochę tęsknie za takim Ubisoftem, kiedy potrafili zrobić coś innego niż ubi-openworlda zajebanego tysiącem znaczników.

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.07.2022 o 23:13, ASX napisał:

Swoją drogą UI też prezentuje się okropnie, niczym najgorszy wzorzec gier AAA

XqIq2i4.thumb.jpg.e28bc6d335eef78bb9ed76053c312cc9.jpg

 

Ostatnio nawet była z nich beka na twitterze, jak jeden z ich developerów skrytykował minimalistyczny HUD w Elden Ring (że gracze się pogubią itp).

To właśnie mu tym poniższym obrazkiem odpowiedzieli:

W dniu 8.07.2022 o 14:15, Bigby napisał:

Tak by zapewne wyglądał Elden Ring gdyby maczali w nim palce.

 

elden4_hwr0jSv.jpg

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Po zapowiedzi w nowym PSX moje zainteresowanie spadło do "olać ten twór". Zrobić grę o piratach bez pojedynków na szpady i pistolety (czy jak się to fachowo nazywa),  to jak star warsy bez mieczy świetlnych i blasterów. 

Od czasów ich Black Flaga nadal nie doczekamy się dobrej gry o piratach. Postacie i historie są gotowe i jest ich pełno, Ubi ma od cholery gotowych assetów i mechanik- ale nie chcą tego poskładać do kupy. 

 

Odnośnik do komentarza

Wcześniej to był tylko Sid Meier's i Sea Dogs (dwójka nawet wyszła u nas na licencji Piratów z Karaibów. W tamtych latach to właśnie ta gra robiła wrażenie jeżeli chodzi o wodę i żeglugę). To drugie dalej dostaje nawet jakieś nowe odsłony ale to mega, mega niszowy temat i robiony przez bodajże ruskich na PC.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, ASX napisał:

ale jakie ma to znaczenie?

No właśnie, jak chcesz sobie usiąść i pograć sam na czillerze to jakie ma znaczenie, że grasz z ekipą  w zupełnie inny rodzaj gry? Nie rozumiem kompletnie. Jak masz ochotę na truskawki to jakie ma znaczenie, że pod ręką masz tylko mandarynki? I to owoc, i to owoc, nie marudź.

Odnośnik do komentarza

no dla mnie to nie ma większego znaczenia, czy gra jest singlowa czy multi, czy akcja prezentowana jest zza pleców czy z oczu bohatera, albo czy ma stylizowaną oprawę graficzną czy celuje w realizm. Dla mnie liczy się przede wszystkim to żeby była po prostu dobrą grą o piratach. Te wszystkie powyższe kwestie to tylko narzędzia, które służą osiągnięciu tego celu.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, ASX napisał:

no dla mnie to nie ma większego znaczenia, czy gra jest singlowa czy multi

Fajnie, ale akurat w tym poglądzie jesteś w mniejszości, przynajmniej na forum. Z moich nieoficjalnych i nieprofesjonalnych obserwacji wynika, że jednak ludzie mają jakieś swoje preferencje i jeśli chcą singielka to szukają gierki z singlem, a jeśli chcą grać w multi to szukają gierki z multi. Nie odmawiam nikomu prawa do funu i nie twierdzę, że SoT jest kiepskie ze względu na swoją konstrukcję czy nastawienie na granie z fumflami, ale taka gra nie wypełnia luki, o której wspomniał @PiotrekP.

Odnośnik do komentarza

tylko że Piotrek nic nie pisał o multi, napisał po prostu, że

11 godzin temu, PiotrekP napisał:

Od czasów ich Black Flaga nadal nie doczekamy się dobrej gry o piratach.

co było po prostu nieprawdą.

A teraz ty dorabiasz do tego teorię że SoT się nie liczy i nie wypełnia luki "dobrej gry o piratach" bo to gra multiplayer.

 

EOT

Odnośnik do komentarza

No dobra, to nie Piotrek, a @Sedrak. Ale widzę, że srogo wjechała obrona Częstochowy, bo zarzucasz mi jakieś "teorie, że coś się nie liczy". Nigdzie tak nie napisałem, nigdy tak nie twierdziłem, mówię tylko, że z moich obserwacji w skali forumowej wynika, że jak ktoś chce gry w singlu to nie sięga po grę multiplayer.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...