Skocz do zawartości

Skull & Bones


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.08.2022 o 01:32, Dr.Czekolada napisał:

Problem Asasynów jest taki, że mają wywalone jajca w immersję przez ten osrany Animus (no i miliard znaczników na hudzie jak to Ubi) i generalnie czwórka ma chyba jeden z gorszych początków w serii.

 

 

Dokładnie genialna gra ten Balck Flag, ale co musiałem wrócić do tego Animusa to szlag mnie trafiał.

Beznadzieja.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Wczoraj widziałem kawałek jak theRadBrad grał od początku i w sumie nie wygląda to jakoś tragicznie, ale te wszystkie znaczniki i surowce śmierdzą jakąś mobilką, a zejście na ląd odbywa się bez jakiejkolwiek animacji - pływasz łódką, podpływasz i już łazisz po piasku.
Animacja tego łażenia drewniana niczym w grach Piranha, samo łażenie też zbytnio sensu nie ma, ot ludzie się domagali, więc teraz możesz/musisz podejść do jakiegoś manekina by dostać/zdać questa.
Gdyby nie ACIII, ACIV, AC Rogue i inne z pływaniem to może i ta gierka byłaby spoko, a tak dostajemy tylko wycinek tamtych gier bez ich całej reszty - może dla kogoś to być plus, jak nie lubi skakania po dachach i chowania się w krzakach, ale nadal to pełna cena za okrojoną grę.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Shen napisał:

bo jednak nie ma zadnych dobrych gier w pirackich klimatach.

 

oj tak, a temat jest dobry

 

przydałoby się takie wysokobudżetowe ubi-sony game albo reboot klapczarted w XVII-XVIII wieku z piratami 

 

jest jeszcze to teraz Shadow Gambit: The Cursed Crew ale piracki setting zjebali jakimiś guwnami. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ASX napisał:

Shen to klap zamknięty w ekosystemie Plejki i Switcha, nie ma pojęcia co się dzieje poza tym, więc trzeba mu wybaczyć tę ignorancję 

 

Shen jest zamknięty w wielu ekosystemach.

 

Sea of Thieves to znakomita gra i jedna z perełek Xboxowych.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, messer88 napisał:

 

oj tak, a temat jest dobry

 

przydałoby się takie wysokobudżetowe ubi-sony game albo reboot klapczarted w XVII-XVIII wieku z piratami 

 

jest jeszcze to teraz Shadow Gambit: The Cursed Crew ale piracki setting zjebali jakimiś guwnami. 

Ależ bym przytulil coś w stylu star warsow od respawn w pirackich klimatach

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Gra w trybie wydajności to chyba Full HD, strasznie rozmazane. Przez 15 minut dwa razy gra się zawiesiła więc widać, że tyle lat developingu nie poszło na marne.
Aczkolwiek fajnie się pływa, czuć ciężar łajby, strzelanie całkiem, czuć piracki i morski klimat. Rekiny atakują…Wspaniała pozycja na f2p 

Odnośnik do komentarza

Pograłem przez chwilę i straszny paździerz. Zawiodłem się na tym.

Ostatnio przerabiałem Assasiny i grałem w Black Flag i następne części, gdzie sobie pływaliśmy statkiem. Zdecydowanie tam mi się to bardziej podobało. Może za krótko grałem ale tutaj nie było możliwości uchylenia się przed ostrzałem przeciwników. Dopływając w jakieś miejsce myślałem, że wyjdę postacią na brzeg i będę pozyskiwał surowce, a tu nic z tego. Podpływam statkiem i próbuję sił w jakimś durnym QTE gdzie muszę trafić na zieloną część paska. Dodajmy do tego tą infantylną wciskaną na siłę inkluzywność i atmosfere jak w zjebanym korpo. Kobiety piraci, kolorowi, gadki na poziomie gimbazy. No kompletnie tego nie czuję. Może jeszcze kiedyś pogram w abonamencie jak wleci albo przy okazji zakupu abo od ubi. Graficznie to wygląda bardzo słabo. To jest beta, która ma mieć premierę za jakiś czas ale chyba znowu przesuną premierę, bo jest czasami niegrywalne. Naciskam Y aby przeczytać jakiś dokument/zrobić coś a postać tylko wykonuje ruch i nie czyta/nie wykonuje czynności. Po odejściu dalej po jakieś chwili włącza się dokument do czytania kilka razy. Strasznie słabe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...