Skocz do zawartości

The Last of Us Part I


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, tjery napisał:

Ta nowa Ellie niby bardziej next gen, ale człowiek jednak ma sentyment do oldgenowej.

Szkoda, że nie pokazali gameplay'u. Wszak premiera za 2.5 miecha już.

 

Zmiany w grafice i gameplayu będą bardzo widoczne, cutsceny w Tlou1 były prerenderowane, dlatego dobrze to wyglada po 9 latach. Gorzej z całą resztą. Przed Tlou2 gralem w jedynkę i różnica jest kolosalna, już dawno miałem przeczucie, że jedyneczka jest krojona na nowym silniczku. Super!!! 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, tjery napisał:

Na konsolach może i tak. Poza tym, Jakim pisał o progresie, a to tylko ładniejsza siostra HZD, nic więcej.

No właśnie dużo więcej, gra jest o wiele ładniejsza od ZD na każdym polu, wystarczy zagrać lub nawet obczaić analizy i nie pisze tylko o konsolach ale ogólnie. Jeśli chodzi o PC to równać się z FW na PS5 może jedynie Cyberpunk i Rdr2. Jak kiedyś wyjdzie na PC to dołączy do tego grona i na tej platformie. Ale nie ma co tutaj się rozpisywac, bo temat nie o tym. 

Odnośnik do komentarza

Dupy nie urwało, ale tak jak wcześniej:

-Jedynka ma tylko 9 lat i do dzisiaj wygląda bardzo dobrze

-Cutscenki myślałem, że są dosłownie wycięte z PS3, z tylko podmianą mord z tlou2, ale widocznie tamte były prerenderowane, a tutaj na silniku.

 

Mimo wszystko, jeśli tak jak mówili, sztosiarski gameplay, A.I, w tym gunplay jest wzięty z dwójki, to właśnie tutaj będą największe czary, a różnica na plus będzie wielka, ale jeszcze raz, graficznie śmierdzi crossem(powinno wyjść na PS4 tak jak RE4), początkowo to chyba robili nawet inni ludzie i developer, a ND to od nich przejęło.

Ogólnie spodziewałem się czegoś takiego, ale myślałem bardziej o pakiecie typu tlous remake, tlou2 w wersji goty, no i wtedy ta pełna cena byłaby usprawiedliwiona, a tutaj będzie golenie na 3 razy:

-2022 remake

-2023 multi

-2034 directors cut dwójki z dodatkiem z abby jak schodzi z masy

 

Remake to stara gra robiona od nowa, ale trend jeszcze na PS4 był taki, że takie rzeczy chodziły w naprawdę fajnych cenach premierowych, ale widzę, że dobrze już było.

 

Parę rzeczy mnie ciekawi jak choćby pamiętny prolog jedynki i moment, w którym 

Spoiler

Joel dostał serię po plecach/brzuchu i jakoś to uniósł bez problemu

Pytanie, czy będę pewne mniej wiarygodne fragmenty chcieli poprawić, chociaż za pierwszym razem nie zwróciłem na to uwagi.

Albo czy będą chcieli maczać palce w zakończeniu, ewentualnie dać opcję wyboru.

 

Także tak, mamy do czynienia z najbardziej niepotrzebnym rimejkiem w historii, za nim tuż, tuż, jest Dead Space, ale jakiś sens w tym jest, patrząc na serial, ich ekspansje na blacharzy, ale jednak dużo bardziej ucieszyłby mnie prolog z braćmi. Może kiedyś...

Odnośnik do komentarza

Jedynka może być teraz lepiej powiązana z dwójką, lekarz z jedynki nie przypominał ojca Abby, w jedynce prawdopodobnie nawet i ona zostanie chwilę pokazana w cut-scence.

Jeżeli nie dodadzą nowych scen, to sama grafika, aktualizacja systemu walki zasługuje na max. 150 zł na premierę. Albo miłą zniżkę dla posiadaczy wersji remaster.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Figuś napisał:

wiesz że nie pamiętam, mapki chyba były za free, bronie były płatne jak chciałbyś je do swojego ekwipunku wstawić bo były do użytku za free ale tylko w predefiniowanych loadoutach, i pełno jakiegoś syfu do customizacji postaci było płatne


Widzę, że właśnie jakaś drobnica do multi jest na store. No w każdym razie była jakaś wartość dodana tego remastera, bo jakby kupić wtedy podstawkę na PS3 + te dodatki to wyszłoby na jedno. U nas chyba też wtedy było to po 2 bomby, czyli taniej niż większość premier.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Chmielinski napisał:


Widzę, że właśnie jakaś drobnica do multi jest na store. No w każdym razie była jakaś wartość dodana tego remastera, bo jakby kupić wtedy podstawkę na PS3 + te dodatki to wyszłoby na jedno. U nas chyba też wtedy było to po 2 bomby, czyli taniej niż większość premier.

ta z wysyłką wyszło mnie 204zł w ultimie

image.png.fb33fbe531c0081e639e84de64ef7a05.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zapominacie że teraz nowy standard cenowy to 3 i pół bomby więc 3 bomby to TANIOSZKA :kekw:

1 minutę temu, messer88 napisał:

Mnie tylko ciekawi jedno, czy będą jakieś zmiany fabularne. Bo jak maja wpierdolic do gry nawet w scenki babę w ciąży czy inne abby to ja zostaje przy remasterku. 

No ten trailer wskazuje raczej że wszystko będzie 1:1  ja jestem bardziej ciekawy czy jakoś zmienią miejscówki żeby było fajniejsze skradanko

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.