Skocz do zawartości

The Last of Us Part I


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Więcej roboty w swój projekt włożyli chyba typki od tego darmowego remastera RE4 na PC xd Kupi się kiedyś na pieca, ale więcej jak te mityczne pięć dych nie dam. Główna siła napędowa TLoU to był scenariusz, a ten znam na pamięć, więc nie widzę sensu brania od razu i za pełną cenę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gdy na pierwszy rzut oka nie widać, która wersja jest nowa a która stara to jasny znak, że ten projekt jest niepotrzebny. Tutaj chodzi tylko o to by zamknąć japy malkontentom i pojechać na nostalgii dostarczając to czego zabrakło w TLOU2 (czyli Joel + Ellie).

 

Kupi się na pewno, ale jak będzie w cenie ok 50zł i to max.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Żeby to był przeskok jak między RE2 a RE2 Remake to trzeba różnicy 3 generacji konsol a nawet wtedy nie było by takiego szoku bo między postacią zbudowaną z 200 polygonów a 20k będzie większy skok niż między 20k a 2mln. A remake wygląda bardzo dobrze, jest to praktycznie poziom TLOU2 więc sam top graficzny (PS4 Pro :kaz:).

Odnośnik do komentarza

Nie żebym bronił ceny, ale mam wrażenie, że jak pokażą normalny gameplay i porównamy to wtedy z tym co było na PS3/PS4 różnica będzie większa, skoro dodatkowo obiecują nowe AI, animacje, usprawnioną walkę, sterowanie itp.

 

Pre-rendery z oryginalnej wersji jakoś się jeszcze trzymają obok cutscenek w czasie rzeczywistym z remake'u, ale oprawa w samej rozgrywce?

 

8ec696e7-6607-4f61-bulkzp.jpeg

Odnośnik do komentarza

Skoro jest to poziom TLOU2to czemu tylko na PS5? Marketing i przynęta na zakup nowej konsoli?

Na tych filmach nie widzę dużej różnicy, może gameplay wypada lepiej. Ale żeby płacić za to 339 zł - 389 zł w cyfrze to już sroga przesada! Jeszcze bez trybu multi, który ma zostać przeniesiony do nowej pełnopłatnej gry...

Cytat z PPE:

 

Cytat

Sony podkreśla, że pozycja została przygotowana „na nowo przy użyciu zaawansowanego technologicznie silnika Naughty Dog na PS5 z bardziej szczegółową grafiką”. Tytuł zaoferuje pełną integrację z kontrolerem DualSense.

Deweloperzy zadbali o „gruntownie odnowioną wersję”, obiecując wiernie odtworzoną grę, która zaoferuje odbiorcom unowocześnioną mechanikę rozgrywki, ulepszony system sterowania i rozszerzone opcje dostępności.

 

Jak nic pachnie mi to uczeniem maszynowym jak w przypadku najnowszej kolekcji remasterów GTA. Remake takiej Mafii opierał się na tej samej fabule ale pewne rzeczy były inaczej zrobione i to faktycznie był remake. Tutaj wygląda mi to na wersję remastered wersji remastered. Bardzo słabo to wygląda ale faktycznie może gameplay zrobi robotę. Zagram jak dodadzą do PS+ albo jakiejś opcji w abonamencie. Ewentualnie jak wyjdzie nowa wersja konsoli (slim albo pro) to mogę kupić w jakimś zestawie z grami.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, smoo napisał:

Gdy na pierwszy rzut oka nie widać, która wersja jest nowa a która stara to jasny znak, że ten projekt jest niepotrzebny. Tutaj chodzi tylko o to by zamknąć japy malkontentom i pojechać na nostalgii dostarczając to czego zabrakło w TLOU2 (czyli Joel + Ellie).

 

Kupi się na pewno, ale jak będzie w cenie ok 50zł i to max.

Ja myślę, że tu chodzi o serial który bedzie na HBO. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Elitesse napisał:

Jak nic pachnie mi to uczeniem maszynowym jak w przypadku najnowszej kolekcji remasterów GTA.

Co? Jakie uczenie maszynowe? Przecież nawet tekstury są miejscami inne. Mieli bazę assetów z TLOU2, użyli wersji bardziej szczegółowych z lepszymi teksturami, tam gdzie geometria nadal wyglądała ok podmienili materiały + dorzucili na wierzch jakąś roślinność, jak model prezentował się słabo to został zastąpiony nowym (lub zmodyfikowanym z TLOU2, zobacz np. drzewka w 1:55, uczenie maszynowe nie wymodeluje ci nowych drzew i tekstur), wszystkie cutscenki zostały te same tylko są z nowymi modelami (mówili że nie nagrywali od nowa dialogów). Szykuje się normalny remake na poziomie np. MediEvil różnica jest taka że między oryginałem a Remakiem minęło niecałe 10 lat a nie 20 i dla tego nie ma takiego przeskoku, ale nadal to jest bardzo wysoki poziom oprawy.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, łom napisał:

 

Na samym końcu też mówi o tym swoim nowym projekcie i pewnie w żarcie powiedział że nic o nim nie wspomni teraz, ale zostawi to sobie na kolejny SGF, przy okazji  wbijając szpilkę mówiąc - chyba że ktoś z sony chce leaknąć to mogą pogadać teraz, w sumie mu się nie dziwie drugi raz z rzędu mu coś wypłynęło przed pokazem jakimś.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, smoo napisał:

Gdy na pierwszy rzut oka nie widać, która wersja jest nowa a która stara to jasny znak, że ten projekt jest niepotrzebny. Tutaj chodzi tylko o to by zamknąć japy malkontentom i pojechać na nostalgii dostarczając to czego zabrakło w TLOU2 (czyli Joel + Ellie).

 

Kupi się na pewno, ale jak będzie w cenie ok 50zł i to max.

Heh, na YT różnice widać gołym okiem i to znaczna, co oznacza że na żywo gra będzie robić jeszce większe wrażenie w porównaniu z remasterem.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Figuś napisał:

Na samym końcu też mówi o tym swoim nowym projekcie i pewnie w żarcie powiedział że nic o nim nie wspomni teraz, ale zostawi to sobie na kolejny SGF, przy okazji  wbijając szpilkę mówiąc - chyba że ktoś z sony chce leaknąć to mogą pogadać teraz, w sumie mu się nie dziwie drugi raz z rzędu mu coś wypłynęło przed pokazem jakimś.

No z tego wywiadu było widać mocne niezadowolenie z powodu przecieku tym bardziej że to miała być bomba na koniec głównego show, tak samo jak twist fabularny z TLOU2 też mu popsuł humor. A kolejny projekt to pieśń przyszłości (nie spodziewam się premiery przed 2024), prędzej Cory Balrog ujawni nowy projekt nad którym pracuje od 2018.

Odnośnik do komentarza

DBXAH1o.png

:kaz:

Jestem przekonany, że pod względem sprzedaży ten rimejk rozejdzie się w grubych milionach. Świetny tytuł, ale wersja na PS4 Pro wygląda wciąż na tyle dobrze, że spokojnie można było wrzucić kombo 4k + 60 k/s + usprawnienia graficzne i wstydu by nie było - szczególnie jakby byłaby to darmowa aktualizacja, albo bonus do, ja wiem, TLoU Part II Wersja Reżyserska, którą być może za jakiś czas zaproponują. Niemniej wiadomo - hajsy :pope:
A te z całą pewnością się zgodzą.

Przy rimejku Demon's Souls widać było olbrzymią przepaść. O drugim Residencie nawet nie wspominam nawet. Ale w tym przypadku :dunno:
Inaczej, TLoU Part II prezentuje się kapitalnie, więc i tu będzie podobnie (stawiam, że lepiej). Chodzi o to, że rimejk raptem kilkuletnich gier, które dodatkowo miały już ulepszoną wersję, to :whyyy:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...