Skocz do zawartości

The Last of Us Part I


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś przeoczył, ale to nie jest tylko poprawa grafiki:

 

Cytat

Enjoy a total overhaul of the original experience, faithfully reproduced but incorporating modernized gameplay, improved controls and expanded accessibility options. Plus, feel immersed with improved effects and enhanced exploration and combat.

 

Odnośnik do komentarza

Gra jest przeniesiona na silnik z Part 2, "podziwiam" ludzi, którzy uważają, że nie ma różnicy dużej. Będzie duża, szczególnie podczas gameplay'u, zdecydowanie poprawiona geometria obiektów, roślinność i jej reakcje na ruch postaci, oświetlenie, cieniowanie, mechaniki z Part 2. To co już na dzisiaj najbardziej odstawało w jedynce to właśnie roślinność, w wielu miejscach jakość tekstur, geometria obiektów i mechanika gdy się ją porówna do dwójki. Jak dla mnie to jedna z gier życia więc nie mam nic przeciwko temu rimejkowi.

Odnośnik do komentarza

Nie no miło ze strony devów, że gra określana jako remake łaskawie wygląda lepiej od oryginału, ale w sumie co to zmienia w świetle tego, że remaster z PS4 w ogóle się nie zestarzał? Rozumiem, że jak kiedyś wyjdzie trójka tylko na PS5, to będzie trzeba wypuścić Part I i II z nowszymi assetami, obowiązkowo w pełnej cenie xD.

 

Klasycznie: niech sobie każdy kupuje, co chce, ale dla mnie beka z golenia graczy i ogólnie branżuni.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Il Brutto napisał:

ja pierdole, myslalem ze chociaz za 39$ beda sprzedawac to gowno a tu trzy i pol bomby piekny kawalerze za gre w ktora i tak mozesz juz zagrac na PS5

 

remaster na ps4 też tyle kosztował, widocznie posiadacze playstation lubia być dojeni :whistling:

 

sprawdzi się na pc jak będzie w jakiejś promce :master:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...