Skocz do zawartości

The Last of Us Part I


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem po co ten remake tak szczerze poza ogoleniem frajerom starej gry z lepszą graficzką i gameplayowymi przeklejkami z 2  za 3,5 bomby z okazji premiery serialu. 1 nadal wygląda bardzo spoko, szczególnie remasterek z ps4. TLoU1 to takie GTA5 sony, bo już wpychają tą grę na 3 generację xd

Pierwszy raz mam totalnie wyjebane w coś związanego z TLoU

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Fanek napisał:

Wygląda jak Part2 po prostu, a nie żaden remake wykorzystujący moc PS5.
Wiem co mówie, wystarczy sprawdzić mój podpis.

Chyba nas troche oszukali

No bo pewnie leci dokładnie na tym silniku. Dlatego powstało w miarę szybko.

A ja durny liczyłem na jakiś w końcu progres graficzny na tej generacji. Bo jak nie ND to kto?:(

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Jakim napisał:

A ja durny liczyłem na jakiś w końcu progres graficzny na tej generacji. Bo jak nie ND to kto?:(

Ale pewnie cokolwiek tam Cuckman klepie nowego zaora graficznie. Ten 'wspaniały' remake to jakiś C team pewnie robił, bo to bardzo nie w stylu sony pokazywać grę niecałe 3 miesiące przed premierę. Zazwyczaj ważne projekty to są pokazywane ze 3 lata wcześnie i this is waiting.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Chmielinski napisał:


Płatne? Pamiętam, że na płycie były chyba zestawy jakichś mapek, a potem chyba tylko jakieś pierdy kosmetyczne dodawali.

wiesz że nie pamiętam, mapki chyba były za free, bronie były płatne jak chciałbyś je do swojego ekwipunku wstawić bo były do użytku za free ale tylko w predefiniowanych loadoutach, i pełno jakiegoś syfu do customizacji postaci było płatne

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Jakim napisał:

No bo pewnie leci dokładnie na tym silniku. Dlatego powstało w miarę szybko.

A ja durny liczyłem na jakiś w końcu progres graficzny na tej generacji. Bo jak nie ND to kto?:(

 

Gierki crossgeneracyjne chodzą ledwo co w 1440p i 60 fps z pociętą grafą, trochę nie widać zapasu na ten progres.

Odnośnik do komentarza

9 letnia gra najpierw na ps5 za pełna cenę, ileś tam miesięcy później na PC również za pełna cenę. To jest dzisiejsze sony i ich robienie biznesu. 

3 minuty temu, tjery napisał:

 

Gierki crossgeneracyjne chodzą ledwo co w 1440p i 60 fps z pociętą grafą, trochę nie widać zapasu na ten progres.

No to ja poproszę o tak pocięte gierki jak nowy Horizon, który jest póki co najładniejszym open worldem na rynku. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Qbon napisał:

9 letnia gra najpierw na ps5 za pełna cenę, ileś tam miesięcy później na PC również za pełna cenę. To jest dzisiejsze sony i ich robienie biznesu. 

No to ja poproszę o tak pocięte gierki jak nowy Horizon, który jest póki co najładniejszym open worldem na rynku. 

Na konsolach może i tak. Poza tym, Jakim pisał o progresie, a to tylko ładniejsza siostra HZD, nic więcej.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...