Skocz do zawartości

Wo Long: Fallen Dynasty


messer88

Rekomendowane odpowiedzi

Bossowie też nie stają się później zwykłymi przeciwnikami, z wyjątkiem dosłownie paru, ale recykling zwykłych mobków spory, to fakt. Odpaliłem sobie wczoraj Bloodborne z głupia dla przypomnienia i tam jest ich dosłownie cała masa, przepaść pod tym względem. Wo Long powinien mieć więcej rodzajów przeciwników, z nieco odmiennymi strategiami na nich, byłby wtedy dużo lepszą grą. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wrzucam jeszcze mój build, może komuś pomoże. Jest mocny na NG+ (i na wyższe poziomy trudności; taki "survival" ^0^) i sprawdza się w trybie kooperacji - pomagam wielu losowym graczom i jeszcze mnie nie zawiódł.

 

Powodzenia!

 

 

Nieco porad:

 

-”Sidła Jadu” na tych posługujących się błyskawicami, bo ci są najsilniejsi w Wo Long i coś na nich potrzebujemy. Jeśli użyjemy wcześniej zaklęcia „Absorbuj Witalność”, one będą ze sobą współdziałać! Zadasz obrażenia, zaaplikujesz osłabienie, aktywujesz wzmocnienia powiązane z regeneracją punktów życia i odzyskasz HP – wszystko w jednym zaklęciu,

-potrzebujemy Glewii Lazurowego Smoka Półksiężyca (broń Guan Yu). Jego Sztuka Walki może być użyta raz po raz, w krótkim odstępie czasu. Dzięki temu zadamy bardzo duże obrażenia Ducha i zyskamy hyperarmor i większe obrażenia (trzeba mieć wyższy poziom Ducha),

-bonus ”Zmniejszenie Wymagań Dotyczących Premii” jest kluczem. Możemy zdobyć go na losowej części, ale jest bardzo rzadki. Jeśli nie możesz go zdobyć, rekomenduję farmienie skrzyni obok smoka w misji „Wypalone Stulecia Chwały” (druga misja główna w Części IV),

-A w Zwinności (bardziej efektywne uniki i odbicia), bonus „Neguj Obrażenia Atrybutu na Bloku” i Yinglong (Boska Bestia) są koniecznością,

-akcesoria z regeneracją HP poprzez ataki fizyczne oraz Redukcją Obrażeń przy regeneracji HP pomogą,

-bonusy ”Otrzymane Obrażenia” na każdej części i „Nasycenie Błyskawic” na broni.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie no ta gra to jeden wielki mem, jeżeli chodzi o recykling przeciwników. Jestem właśnie w 6 rozdziale i co minutę walczę albo z tygrysem, albo z bossem ze statku z nioha, albo małpą. Sama walka jest rajcowna, dlatego już skończę, ale ani tutaj nie ma grafiki, ani zróżnicowania - mocne 6/10.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 6 miesięcy później...

Ładnie ich poniosło z tą bodajże ostatnia dodatkowa misja :) Może to spoiler więc chowam

 

Spoiler

Tych dwóch pedałów którzy są 5 bossem z rzędu to już ostatnie starcie czy twórcy pomyśleli że to zbyt proste i coś dalej jeszcze jest? 

 

Prócz Lu Bu wszyscy bossowie łącznie z ostatnim za pierwszym lub drugi razem. Tak samo misję dodatkowe. Swoją drogą z Lu Bu też niezły troll long. Z dupy tylko i wyłącznie w środku gry skok poziomu trudności olbrzymii że pewnie nie jeden się zaciął na amen. Chociaż jak się przyzwie pomagierów pewnie łatwiej. No ale walka fajna swoją drogą. No ale ta misja dodatkowa to przesada. Jeśli po tych dwóch łbach jeszcze ktoś jest to pierdole rzucam to. 

Odnośnik do komentarza

Nie pamiętam mogę tylko po aczikach sprawdzić, jak to jest za wszystkie misje? To tak. Ale też poza Lubusiem to się tam raczej nie zaciąłem nigdzie z tego co kojarzę. 

 

 

A dobra to były takie fale przeciwników i bossów w wiosce hubie się wchodziło? To robiłem wszystko. 

Spoiler

Hunting the Great Deer

Dominate all main and sub battlefields.

 
 
Odnośnik do komentarza

Ostatni boss z trzeciego (i ostatniego DLC) był nie lada wyzwaniem do przejścia w sposób perfekcyjny (bez obrażeń) i restrykcjami (0 Morale, bez Magicznych Zaklęć, bez przyzywania Boskich Bestii, bez Sztuk Walki, bez NPC, solo), ale udało mi się zrobić do niego poradnik - jeszcze przed łatką go osłabiającą - może komuś pomoże ^0^

 

Yuan Shu (sprzed "nerfu") to jeden z trudniejszych bossów ostatnich lat, rzekłbym, ale jednocześnie jedno z najfajniejszych wyzwań dla poważnych graczy.

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Taki mój specjalny, hardcore(owy) filmik, w oczekiwaniu na Rise of the Rōnin i kończący moją przygodę z Wo Long. Wszyscy bossowie ze wszystkich DLC pokonani bez obrażeń, bez magii, bez sztuk walki, w pojedynkę. Może pomoże to nowym graczom Wo Long, np. w Kompletnej Edycji (bossowie z DLC są znacznie trudniejsi od tych z podstawki). Powodzenia!

 

Chodzi o DLC 1 (Bitwa o Zhongyuan): Nieznany Władający Młotem Xu Chu, Iluzja Generała Nieba, Dian Wei (forma demona), Dian Wei (forma ludzka), Jia Xu. DLC 2 (Zdobywca Jiangdong): Gan Ning, Taishi Ci (forma ludzka), Taishi Ci (forma demona), Sun Quan, Zhou Yu. Współpraca z Nioh 2: Mezuki. DLC 3 (Przewrót w Jingxiang): Shuyao, Uwięziony Szermierz Xu Shu, Yuan Shu, Pani Mi, Guan Ping, Zhang Fei i Guan Yu.

 

 

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.