Skocz do zawartości

Wo Long: Fallen Dynasty


messer88

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, messer88 napisał:

Gdzieś czytałem że jest jakiś item odsyłający npc. Z tym że np ten typek z 2giej mapki w demku to mi mignęło że się leveluje coś związanego z npctami, może będą wtedy jakieś questy czy inne rzeczy. W sumie tylko z bossami by się przydało ich wyłączyć bo ściągają agro bardzo, podczas zwykłego czyszczenia lokacji imo guwno robią. 

Zagralem teraz w fula i w walce z bosem tez gowno robia.

 

Odnośnik do komentarza

No właśnie dostałem drugiego i tak biegam i napierdalaja dość mocno, jeszcze można ich motywować okrzykiem i wtedy wlatują w typa na pełnej :kekw: 

 

Gra ma masę niepotrzebnych rzeczy, zbieramy co chwilę jakieś gówna których nigdy nie użyjemy, podnosimy różne bronie które możemy nawet ulepszać ale nie wiem po co skoro zaraz pewnie podniesiemy lepszą. Rozwaliłem 3 bossow i jak się załapało o co chodzi to byli banali, wystarczy wyczekać aż zrobią "czerwony atak" kontra dwa szybkie potem mocny cios i robimy finiszera. Tak z 3-4 razy i po bossie a jak chcemy go skończyć szybciej to odpalamy tego ultra pod Y+B. No nie wiem narazie zapowiada się na najmocniejsze 6/10 w historii gamingu.

Edytowane przez bartiz
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.03.2023 o 18:53, KrYcHu_89 napisał:

Nioh 88, Nioh 2 85, więc teraz stawiam na 82:)

Ja też mam w dupie oceny, tym bardziej, że w grę pewnie nie zagram w najbliższym czasie, ale lubię trafiać i wcale nie było to trudne do przewidzenia:

 

image.thumb.png.197b85dd9502c573e5d452109b57e715.png

Co do gry, fajnie, że jest w gamepassie, może dlatego obniżyli poziom trudności względem poprzednich części :D. 

Ogólnie Team Ninja tendencja spadkowa Nioh -> Nioh 2 -> Wo Long, przynajmniej patrząc na oceny i ogólnie pojętą progresje w tworzeniu (bo dla mnie, co przeszedł oba Niohy, 2>1, ale to takie wielkie dlc, dokladnie ten sam typ rozgrywki, prawie nic nie zmienili...).

Odnośnik do komentarza

No za mną z 5 leveli i nawet ani razu nie użyłem tego Ulta, ale jakoś mi to nie przeszkadza - z chęcią nawet przejdę w końcu łatwiejszą soulsową grę. 

O ile późniejsze poziomy już trochę mniej odstają graficznie od dzisiejszych standardów, tak wystarczy 5h by poznać z czym ten developer od zawsze ma problem...

 

Chyba nawet lepiej, że są Ci pomocnicy, bo kompletnie by mi się nie chciało po raz kolejny w ich grze 3 razy bić tego samego sub-bosa, by później spotkać na drodze DWÓCH takich samych Sub-Bosów, a przede mną pewnie NIESAMOWITA Wariacja z 3 TAKIMI SAMYMI bossami na raz... :facepalm:

 

No ale sama mechanika jest naprawdę fajna, więc raczej na bank się przejdzie! 

Game Pass ostatnio w zwyżkowej formie!

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, second napisał:

Ale to trzeba koniecznie z tymi pomocnikami biegać? Nie da się jakoś zrezygnować z ich usług?

 

Da się ale jak chcesz ich bronie lub armory to pasuje z nimi grać i levelować "więź" 

 

bardzo chujowa decyzja bo ja nie chce z nimi grać a chce itemki

 

No i z jednym biegać jeszcze lajt bo mało co przeszkadza zazwyczaj nie wadzi guwno robi ale 2? DRAMAT. Co jeszcze na minus, napewno sporo pokazówek. W porównaniu z NIOH bardzo dużo, no ale da się pomijać. 

32 minuty temu, Il Brutto napisał:

Oceny na steamie slabe, ale to chyba przez to ze pc zwierzeta znowu dostali kupsztala w 20 klatkach na kompie za 20k

 

najlepsza wersja podobno na plejstejżyn 5 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ta na XSX nie ma tych dziwnych mikro scinek z dema. HDR nadal zjebany i to chyba gra z najdłuższymi loadingami na series X jakie widziałem do tej pory, bo taki eldenik boży to dużego open worlda z lepszą graficzką wczytuje szybciej niż wo long zamkniętą mapę.

Na minus tak jak w nioh znowu kupa gówna lecąca z wrogów. 3 gra z rzędu i te durne chińczyki idą w zaparte w loot fest badziewia.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

a tjerego pytałeś jak mu działa?

 

A żebyś wiedział, że dobrze, nawet bardzo. Ale lock na 60 fps konieczny, bo gierka w zamyśle na konsole i powyżej 60 klatek zaczyna się gubić.

 

Grafika jest natomiast jaka jest, ważne, że nie jest tak źle, żeby przeszkadzało w grze, a artystycznie czasem potrafi nadrobić.

 

EITqIhU.jpg

 

 

 

1 godzinę temu, Czoperrr napisał:

Jest UW na PC?

 

Tak. https://www.pcgamingwiki.com/wiki/Wo_Long:_Fallen_Dynasty

 

 

Co do samej gierki to gameplayowo się broni, przynajmniej mi siadło. Ale też mnie wkurwiają pomagierzy i chyba zaczekam na

 

2 minuty temu, Rotevil napisał:

Myślę, że na pc moderzy zaraz wypuszczą łatkę usuwającą pomocników :balon:

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, tjery napisał:

A żebyś wiedział, że dobrze, nawet bardzo


ale ja nie pytałem :|


ale żeby nie było trollo - przysiądę w weekend i sprawdzę, nie zaszedłem daleko w Niohach, ale walka i dynamika samej gry podeszły mi bardziej niż w soulsach

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mario10 napisał:

Czy tak od groma jest trudnych soulslike? Chyba niezbyt dużo przynajmniej ja nie kojarzę, ale kumpel co ogrywa mówi, że bardzo podobne do Nioha więc na pewno prędzej czy później zagram.

 

A to już zależy co dla kogo jest trudne. Ogólnie w podgatunku więcej jest tych bardziej wymagających.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...