Skocz do zawartości

Wo Long: Fallen Dynasty


messer88

Rekomendowane odpowiedzi

Skończone. Do połowy grało się świetnie, później już trochę męczyło, za to teraz mam ochotę zagrać ponownie, tylko na wyższym poziomie trudności :D Albo chociaż pozaliczać dodatkowe misje, które omijałem, bo wolałem cisnąć wątek główny. 

 

Nie ma co owijać w bawełnę, sporo w tej grze nie zagrało albo zostało zrobione bezmyślnie (nadmiar lootu i pomagierzy chociażby). Brakuje większej różnorodności przeciwników, system morale w założeniach dobry, w praktyce, przy umiejętnej grze, całkowicie pozbawia ją wyzwania. Itp. itd. Ale i tak chce się grać dalej, a to dopiero.

 

Ostatni level to jest sztos, to trzeba zobaczyć. Ostatnie walki zresztą również.

 

Moje końcowe dziwne staty:

186c6eff72787-screenshotUrl.thumb.jpg.19081dae7f37459d58c0a398f97cd78d.jpg

 

Edytowane przez Brolin
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.03.2023 o 09:58, messer88 napisał:

najlepsza wersja podobno na plejstejżyn 5 

 

Wg DF obie wersje wypadają niemal identycznie, jedyna różnica to nieco lepszy framerate w trybie rozdzielczości na XSX

swoją drogą strasznie brzydka jest ta gra 

Odnośnik do komentarza
Ta w fullu się nie ma do czego przyczepić w przeciwieństwie do demka. Poza pop upem przeciwników, z ciekawości ktoś gra na PS5 i tak samo jest? 
Potwierdzam, na ps5 mobki pojawiają się i znikają jak mudżiny na pasach. Wystarczy cofać się i mobek nagle znika z oczu, parę kroków do przodu i jest ponownie
Odnośnik do komentarza

A to na xboxie nie zauważyłem.

Gierka skończona wczoraj. Bardzo mocarne 7/10 - poziom trudności jest bardzo nierówny, bo ogólnie to tak 90% jest bardzo łatwe jak się nauczy deflect i realistycznie to poza pierwszym bossem, gdy nie ogarnialem mechanik i kilkoma side questami z gangbangami to jest łatwo. Lu bu i ten husarz z piorunami jedynie mi troche krwi napsuli.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

To jest zaginiony mąż pewnej babki z wioski (quest).

 

Już zrobione, a babkę od detox jerky zrobiłeś? Dropnąłem z inventory jej ten item ale tak nie działa. 

 

Skończone około 36h 95lvl i wszystkie misje, można wystawić 8 na upartego. Gra jest nierówna szczególnie lokacjami ale gameplay się broni, bardzo satysfakcjonujące jest odbijanie każdego ciosu z kombosów wrogów i finiszery. Bossowie też mocna strona gry, każdy inny i fajne pomysły, pod tym względem zaryzykuję stwierdzenie że lepiej od ER wypada z recyklingiem i generalnie pudrowaniem kilku story bossów. Ostatni boss trochę sekiro-vibe. Minus niektóre lokacje bardzo proste, ilość lootu co wpływa na dodatkowy czas który idzie na sprawdzanie i segregacje tego u kowala, no i skoro zrobili z tego taki trochę nioh-lite to dużo statystyk i cyferek też mogli wywalić. Pokusiłbym się też o 1000GS jakby był jakiś tracking znajdziek w postaci zwierzątek/notatek/golden coś tam shell bo dużo nie brakuje ale trzeba by wszystko sprawdzać.

 

Z pewnością jeszcze sprawdzę NG+ z nowym poziomem trudności, ciekawi mnie czy są jakieś zmiany w rozstawieniu mobków. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jak farmić rzadkie wyposażenie (5 gwiazdek), Qi i Miedziaki (Coppers), łatka 1.04, w NG+. Mój szybki poradnik - mam nadzieję, że komuś pomoże. Pozwoli na lepsze przygotowanie na wyższe poziomy trudności i DLC.

 

ŁATKA 1.06 NAPRAWIŁA TERAKOTOWEGO ŻOŁNIERZA - NIE AKTUALIZUJ GRY DO WERSJI 1.06, JEŚLI CHCESZ FARMIĆ.

 

 

Naszym celem jest dotarcie do misji „I oto Glewia Prawości” (Behold the Glaive of Righteousness), czyli pierwsza główna misja w Części VI, pokonanie dwóch boss(ów) Yan Liang i Wen Chou, a następnie dotarcie do Flagi Bitwy, w świątyni. Możemy pokonać dwóch przeciwników, zdobyć ich „drop” (im rzadszy przedmiot, tym jaśniejszy, bardziej kolorowy błysk), wrócić do flagi, aby ich zresetować i powtórzyć cały proces. Powtórzyć i spłukać, aż zdobędziesz przedmioty, które chcesz. Szansa na upuszczenie przedmiotów z pięcioma gwiazdkami jest bardzo niska, około 5%. Dla przedmiotów z czterema gwiazdkami, wynosi ona około 50%.

 

-drugi Terakotowy Żołnierz ma znacznie większą szansę na upuszczenie ekwipunku z pięcioma gwiazdkami, choć ten pierwszy może również takie upuścić, jest to po prostu bardzo rzadkie,

-możesz sprzedać wszystkie przedmioty z trzema (lub mniej) gwiazdkami przy pobliskiej Fladze Bitwy (menu Zaopatrzenie – Supplies),

-NPC uczynią proces farmienia troszeczkę szybszym. Rekomenduję wybrać Xun Yu i wzmocnić go, aby zyskać 9,6% więcej Qi (doświadczenia),

-ta metoda pozwoli również zwiększyć poziom NPC, więc pamiętaj o zmienianiu ich, kiedy osiągną maksymalny level (10). Możemy w ten sposób zaoszczędzić nieco Filiżanek Serdeczności (Cups of Cordiality), choć i te możemy farmić, w innych misjach,

-podbij statystykę Szczęścia najwięcej jak się da, ale perk „Equipment Drop Rate” jest zdecydowanie ważniejszy. A+ to ten, który chcemy mieć,

-przeciwnicy są podatni na element błyskawic – więc użyj magii lub tego wzmocnienia bezpośrednio, na broni, w zwarciu – aby szybko się z nimi rozprawić.

 

Powodzenia!

Edytowane przez SunaGuidesPL
Łatka 1.06
  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Gram, gram i końca nie widać. Recykling przeciwników przeraża, aktualnie dziennie daje radę zrobić 1 główną misję i powiedzmy dwie poboczne xD w sumie to gram chyba w to tylko dla głównych bossów którzy jak to w niohu później a grze stają się zwykłymi przeciwnikami. Wkurwia to zbieranie flag dla moral ranku i bieganie po tych lokacjach, co chwilę podnoszę jakieś niepotrzebne śmieci które przepalam na coś czego nigdy nie użyje. No ale już chyba dokończę. Najsłabsze 7/10 w historii gamingu.

Odnośnik do komentarza

Grał
a tak poważnie to po zaliczeniu gry na normalu, pomagałem w coopie dwóm znajomym, kolekcjonowałem wszystkie sety - po co, sam nie wiem. Potem przyszła pora na ng+, po drodze wpadł 150 lvl a teraz kompletuję sety w wersji pięcio gwiazdkowej.
W Niohu miałem podobnie i tam wbiłem ponad 400h.
No ale rozumiem że nie każdemu może się ta gra podobać, więc nie mam zamiaru walczyć z wiatrakami i nikogo na siłę przekonywać.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...