Skocz do zawartości

Wo Long: Fallen Dynasty


messer88

Rekomendowane odpowiedzi

Po pokonaniu pierwszego bossa mam w huj mieszane uczucia. Po pierwsze nie mieści mi się w pale że w 2023r. gra lepiej nie wygląda niż Nioh. 

 

Pogram jeszcze napewno, ale jak piszecie o recyklingu... 

Jeśli chodzi o pierwsze wrażenie to trochę zawód (dema nie próbowałem), nie zamierzam chwalic gry tylko dlatego że jest w GP

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, drozdu7 napisał:

nie zamierzam chwalic gry tylko dlatego że jest w GP

cóż za wyczyn xD

Ja dałem szanse drugi raz z minimalną nadzieją, że zaskoczy. Bo demo bardzo szybko ostudziło zapał. Chociaż w ogóle jakby to pierwsze demo, było o niebo lepsze, ta miejscówka nawet robiła tam. Drugie demo, czyli początek gry to niezły strzał w pysk. No i dalej nie jest lepiej w pełniaku. Ohydna to dobre słowo myślę do opisania tej pozycji xd

Odnośnik do komentarza

Niohy miały lepszy level design? Jestem po 4-ech misjach i tu podoba mi się bardzo. Może nie jest to najwyższy poziom, ale na pewno lepszy niż 95% pustego Elden Ring.

 

Boss na końcu 4-misji

Spoiler

ten co zmienia się w potwora i rzuca karteczkami z błyskawicami

bardzo spoko. Nawet zaszedł mi trochę za skórę tym atakiem co chwyta - kosi masę hp i jakoś początkowo w ogóle nie umiałem tego odbić.

 

Póki co gra dla mnie mocne 8/10.

Odnośnik do komentarza

Kurde, ale te npcty to psuja gre rzeczywiscie. Pierwsza misja solo(ta zimowa bitwa z bossem lu bu) i od razu jakos tak troche trudniej i fajniej + bardzo spoczko boss, ktory wyjasnia granie na pale.
Do momentu w którym jestem to bossy są największym plusem, bo każdy jest inny mechanicznie i stylistycznie.

Odnośnik do komentarza

Ta włochata mućka też fajnym bossem jest, przez te jej włosy słabo widać te ataki i parę razy musiałem powtórzyć walkę. Jest też jeden irytujący błąd, strzelam sobie z łuku do kogoś i do tego przeciwnika sojusznik leci na pałę, co  ściąga uwagę pozostałych i nici z pojedynczego eliminowana przeciwników. 

Edytowane przez Rotevil
Odnośnik do komentarza

Ten lu bu mnie zaczął denerwować i przywołałem jakiegoś dauna npc to jeszcze gorzej było jak był na koniu. Ale boss fajny i uczy kilku rzeczy. Niby sporo hp ale nakładając statusy i kasując spirit szybko się go gasi. 
 

 

Imo to pierwsze demo/test to przy fullu była trochę inna gra, lepsza 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, messer88 napisał:

Ten lu bu mnie zaczął denerwować i przywołałem jakiegoś dauna npc to jeszcze gorzej było jak był na koniu. Ale boss fajny i uczy kilku rzeczy. Niby sporo hp ale nakładając statusy i kasując spirit szybko się go gasi. 
 

 

Imo to pierwsze demo/test to przy fullu była trochę inna gra, lepsza 

Kuzwa Lu bu solo to jak dotąd najcięższy boss w grze. :papa:

Odnośnik do komentarza

Chyba nie było jeszcze Dark Soulsowej gry z tak mało przydatną magia, kompletnie niepotrzebnymi itemami, których nawet nie ma sensu używać i tak ch..wo  wyglądającymi zbroiami.

Naprawdę się postarali - chyba nawet bardziej niż kopiując tygrysy i wiwerny. :/

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj doszedlem do Pani w kanalach i jakos dalej mi sie nie chce. Setting mi nie siedzi. Do tego mam wrazenie ze poza parry w tej grze nie liczy sie nic. Tzn moze nie nic bo jeszcze flagi, ktore daja wiecej niz wbicie levelu i rozwoj statsow. Wczoraj myslalem ze dzis sobie usiade i pogram dalej ale po prostu nie chce mi sie tej gry wlaczac. Mam Elden Ring nie zaczety prawie i moze tam przeskocze zobaczyc czy przypadkiem ten rodzaj gier mi sie nie przejadl (a mialem mega dluga przerwe bo od DS3). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...