Skocz do zawartości

Wo Long: Fallen Dynasty


messer88

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Hubert249 napisał:

 

W Sekiro wszystko było czytelne. Mogłem godzinami walczyć, tutaj potyczki mnie nudzą. 

 

Haha ja tak samo włączyłem specjalnie dziś Sekiro, ja pierdole jaka tam jest soczysta walka i przejrzysta. W wo long doszedłem do tego miśka w drugiej lokacji. To jak bardzo nieczytelne są zwykłe ataki to szok. Tu coś przez Ciebie przechodzi, tu unikasz ale nie wiadomo czemu. Dramat. W takim Nioh wspominam lepiej potyczki. 

Nie wiem, coś mi nie pykło z tą grą 

 

Odnośnik do komentarza

Nie jestem daleko ale gra dużo przystępniejsza niż nioh, brak masy kombosów i drzewek skilli z nioha. Tutaj praktycznie tylko parry i cios jak na razie ale gra się przyjemnie każdy boss czytelny.

Setting dynasty warriors też mi pasuje, znane wydarzenia i postacie pokazane w inny sposób z innym designem.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Hubert249 napisał:

Pograłem jeszcze trochę i ten system walki jakoś nie daje satysfakcji. 

W Sekiro wszystko było czytelne. Mogłem godzinami walczyć, tutaj potyczki mnie nudzą. 

 

 

To ma coś z Sekiro wspólnego w ogóle? Pytam jako osoba, która nie śledzi co to za gierka jest.

Jeśli tak to uszy mi się trzęsą.

Odnośnik do komentarza

A mi ten system na parry mega się podoba, wszytsko można odbić i za wszystko jest nagroda, fajnie, że tu posturę szybciej się nabija w Sekiro z takiej walki na "pięści" dłużej to trwało.

 

A tu jedna kontra na czerwony atak i myk, boss nie ma 1/4 życia fajne rzeczy można robić.

 

Płynne zmienianie broni, rzucanie magi a sam deflect daje masę frajdy.

 

Właśnie jestem w tej lokacji z pierwszego dema, póki co mega się w to gra.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Mój poradnik do Lü Bu. Bez obrażeń, bez Magicznych Zaklęć, bez przyzywania (bez Boskich Bestii), bez Sztuk Walki, bez NPC, solo. Może komuś pomoże.

 

 

Nieco porad:

 

-zwiększ poziom Morale przed każdą większą walką. 25 punktów zrobi różnicę,

-jego atak strzał jest świetny do odbicia i zyskania, przy tym i w bezpieczny sposób, nieco Ducha. Pamiętaj tylko o trzymaniu bloku podczas próby odbicia. Kiedy boss straci 50% życia, wystrzeli kolejną salwę strzał (zwykle są to 2 salwy, rzadziej 3),

-jego najdłuższe combo ma 7 uderzeń, więc nie puszczaj zbyt wcześnie przycisku bloku,

-jego kilka Krytycznych Uderzeń ma różne timingi. Dla tych ognistych – odczekać, bo są opóźnione. Te dwa z koniem mogą być albo szybkie (ta szarża) lub średnio szybkie (wyskok w powietrze). Jego najszybsze Uderzenie Krytyczne "odblokowuje się" po utracie przez niego 50% punktów życia. Możemy je szybko odbić – te drugie również, choć jest nieco opóźnione. Im mniej punktów życia ma boss, tym częściej będzie próbował 2 Uderzeń Krytycznych, jeden po drugim,

-możesz kontrować jego ogniste zaklęcia przy użyciu tych wodnych,

-posiadanie lekkiego obciążenia (równy 30% lub mniej maksymalnej wagi) w Wo Long jest kluczowe dla graczy typu "no damage", bo sprawia, że stosowanie uników i odbić jest łatwiejsze.

 

Powodzenia!

Edytowane przez SunaGuidesPL
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

To sub story z 3 typami na raz bitka :obama: No nie powiem dupka spocona byla momentami jak lecialy 3 czerwone ataki na raz z roznymi timingami.
Fajny challenge bo nie ma pomagierów i dla noobow tez sie nie da przyzwac.

Jestem po 1 misji part 5 i bossowie caly czas trzymaja poziom, ale lokacje to taka nudna padaka - w sumie jak w nioh xd
 

Odnośnik do komentarza

Trzeba przyznać, że dość nierówna to gra, i to prawie pod każdym względem. Niektóre etapy proste jak budowa cepa, inne złożone i bardzo ciekawe (ta zimowa np.). Czasem grafika to padaka, a czasem każe się zatrzymać i oglądać spektakl - lokacja ze statkami i światło księżyca :banderas: To samo poziom trudności, w stolicy nagle podskoczył, po czym później stopniowo coraz mniejszy. Heh, ale trzeba przyznać, że przynajmniej jest różnorodnie ;) I dawno mnie tak nic nie wciągnęło.

 

Na razie najsztywniejsza walka to offkoz Lu Bu - solo i przy zaniżonych statsach ekwipunku (nie byłem w hubie podbić je pomiędzy misjami) trzy razy z konia go musiałem zrzucać. Ale siekało się pięknie, aż się Genichiro z Sekiro przypomniał, podobny kunszt starcia.

 

 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem i świetne się bawiłem, Lu bu to było najcięższe starcie i życzyłbym sobie podobnych w nadchodzących dodatkach. W wolnych chwilach będę robił misje na trudniejszym poziomie, choć po trzech misjach wydropiło mi tylko rękawice na 5 poziomie. Gra ogólnie to 8/10 dla mnie i czekam teraz na to Lies of P. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rotevil napisał:

Skończyłem i świetne się bawiłem, Lu bu to było najcięższe starcie i życzyłbym sobie podobnych w nadchodzących dodatkach. W wolnych chwilach będę robił misje na trudniejszym poziomie, choć po trzech misjach wydropiło mi tylko rękawice na 5 poziomie. Gra ogólnie to 8/10 dla mnie i czekam teraz na to Lies of P. 

Ile Ci zajęło przejdzie? Jaką broń i set polecasz? 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hubert249 napisał:

Ile Ci zajęło przejdzie? Jaką broń i set polecasz? 

wszystkie misje ok 30h, szedłem cały czas w stronę ziemi i miałem seta tego Zhao Yuna, tylko trzeba go podlevelować w reinforcements na maksa by dostać sprzęt od niego. W pewnym momencie znalazłem Cavalry Halberd, który miał efekt podpalający wrogów i tą bronią potem leciałem jak przecinak. Halabardy w tej grze mają też do siebie, że zadają dużo obrażeń i szybko nabijają ten pomarańczowy pasek, dzięki czemu dostajesz szansę na kryta. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też lecę cały czas w stronę ziemi, mam już jej 40 level i zaraz odblokuję najmocniejszy czar tego elementu, czyli ten tworzący tarczę. Na sytuacje krytyczne powinna być idealna.

 

Halabardy są spoko, ale dla odmiany proponuję dwa unikalne miecze, znajdywane w misji 5.1. Są zaraz na samym początku po opuszczeniu poziomu wody, za krokodylem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...