Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Rebirth


Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, ogqozo napisał:

Jedno wiem niemal na pewno bez grania, patrząc na pianino - wszyscy dawno przejdą tę grę zanim gdziekolwiek dojdę, z racji na moją nieuleczalną chęć cyckania takich rzeczy do tabelki. 

 

Uczucie jak pykniesz pianino i masz 144 nutki great i 2 nutki good i nadal musisz powtórzyć bo perfect to perfect... Jednocześnie złe uczucie jak i konieczność wycyckania tego 100%.

 

 

W FF7 tych minigerek tak nie lubiłem, no i w dziesiątce - w FFX zrobiłem wszystkie, ale już na zawsze niesmak pozostał, że tak wyglądało moje doświadczenie z FFX przez tyle godzin. 

 My z platyną a Ogórek wciąż...

Odnośnik do komentarza

Właśnie pobiera mi się update od ff7 remake

Z neta wynika że jak ktoś chce dostać bonusy za przejście remake w rebirth to powinien zassać 

Edit:

 

The update has been released as patch 1.03 on the PS4 as well. The patch notes for the PS4 version are unclear. We have checked it and they don’t appear to list any changes. The only change mentioned in the patch notes officially is “Made various adjustments” which doesn’t explain what has been fixed here.

This patch is likely related to adding some sort of functionality, like save data bonus, between Final Fantasy VII Remake and Final Fantasy VII Rebirth. It could also be an update that adds the store link to purchase Final Fantasy VII Rebirth from within Remake.

Edytowane przez Plackus
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Schranz chyba nie jesteś frajerem i nie będziesz grał w grę w 30 fps, a już tym bardziej w jakieś rozmazane gówno w performance? Szanujmy się, jest 2024 rok, aż tak się chyba nie sk*rwisz?. Opowiemy Ci story na forum, a Ty unikniesz obrzydzenia i wymiotów!

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Starh napisał:

Ja sobie po prostu poczekam na wersje na PC i ogram na ultrawide w 60 klatkach na oledzie.

Sama gra to zapewne sztos, szkoda ze konsola juz nie domaga :(

Jestem w stanie zrozumieć że w pewnym momencie zaczniemy grać ponownie w gry w 30 fpsach na aktualnej generacji. 

Ale według mnie  final nie prezentuje się tak żeby zganiać winę na niedomaganie  konsoli, a raczej twórcy się nie popisali 

Ja tam cisnę w demko w 30 fps-oczy już przywykły. Byle nie zmieniać tych trybów w locie bo później od nowa oczy bolą.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Starh napisał:

Sama gra to zapewne sztos, szkoda ze konsola juz nie domaga :(

To kiedy ona domagała w takim razie? Przecież Horizon 2 i GoW 2 wychodziły na PS4. FF16? Z problemami. Spiderman 2 który wyglądał niewiele lepiej od poprzednika. A teraz cyrk przy Rebirth.

To ja się pytam o huj tutaj chodzi? 

Mnie mdli jak widzę że już robią Pro i będą kurwa mydlić oczy, że już teraz napewno będzie wszystko hulać 4k60fps. A jak się nie uda to najwyżej gracze znów machną ręką i powiedzą "no czego się spodziewacie od sprzętu za 2500" 

  • This 2
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, drozdu7 napisał:

To kiedy ona domagała w takim razie? Przecież Horizon 2 i GoW 2 wychodziły na PS4. FF16? Z problemami. Spiderman 2 który wyglądał niewiele lepiej od poprzednika. A teraz cyrk przy Rebirth.

To ja się pytam o huj tutaj chodzi? 

Mnie mdli jak widzę że już robią Pro i będą kurwa mydlić oczy, że już teraz napewno będzie wszystko hulać 4k60fps. A jak się nie uda to najwyżej gracze znów machną ręką i powiedzą "no czego się spodziewacie od sprzętu za 2500" 

Najbardziej zastanawiające jest to, że ps5 faktycznie jest mocniejsze od ps4 i to sporo... przeskok z ps3 na ps4 byl ogromny. Tutaj  tego nie ma.

Z drugiej jednak strony czego oczekiwać od konsoli, która kosztuje tyle co dobra karta graficzna... pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Ja obecnie po złozeniu pcta znowu odkrywam plynna rozgrywkę, kiedys bylo wiele problemow z graniem na pc, teraz jest ich mniej niż na konsolach :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...