Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Rebirth


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Faranell napisał:

Chyba im więcej odwiedzisz, tym on będzie mocniejszy  - masz na nim takie gwiazdki/lvle. Ale mogę się mylić czy na pewno tak to działa.

Łatwiejszy do pokonania w walce z nami, skuteczniejszy w walce z wrogami, tak to funkcjonuje, przynajmniej tak mi się wydawalo. Z postu Kazuba wynika coś innego.

 

 

 

Jakiś japończyk z GOTY gierką.

 

FB_IMG_1709651307770.jpg

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, YETI napisał:

Łatwiejszy do pokonania w walce z nami, skuteczniejszy w walce z wrogami, tak to funkcjonuje, przynajmniej tak mi się wydawalo. Z postu Kazuba wynika coś innego.

 

 

 

Jakiś japończyk z GOTY gierką.

 

FB_IMG_1709651307770.jpg

Możesz wybrać opcjonalnie, czy chcesz się zmierzyć z summonem full might, czy osłabionym dzięki intelom. 

 

A sam intel wpływa  na moc summona później. 

 

To jak go pokonasz, czy full might, czy nie, nic nie daje, prócz satysfakcji. 

 

 

---

 

A co do summonów, jaka jest różnica pomiędzy tymi small i medium? 

 

Jest to gdzieś wyjaśnione? Bo do tej pory nie wiem, large są odrobinę silniejsze i konsumują 2 ATB charge, a small i medium nie mam pojęcia. To jest tylko ich fizyczna wielkość :D? 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Są także small, chyba tylko te za preordery (np. Magic Pot). Prawdopodobnie w niektórych miejscach można przyzwać tylko te o pewnym rozmiarze, w Remake tak było na pewno parę razy.

Te male dużo pomagały na hardzie w Remake jak ktoś chciał hehe, bo cały czas się pojawiały niemal.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, ogqozo napisał:

Są także small, chyba tylko te za preordery (np. Magic Pot). Prawdopodobnie w niektórych miejscach można przyzwać tylko te o pewnym rozmiarze, w Remake tak było na pewno parę razy.

Te male dużo pomagały na hardzie w Remake jak ktoś chciał hehe, bo cały czas się pojawiały niemal.

A fakt, zapomniałem, te small można przyzwać nawet w tych zamkniętych levelach typu jakiś dungeon, kanały itp., podczas gdy to większe nie triggerują się tam w ogóle. 

 

Najlepiej mieć small/medium/large w ekipie. 

Odnośnik do komentarza

Właśnie jestem po prawdziwej randce z tą jedyną w GS no i cóż mogę powiedzieć bez spoilerów...

Tego nie da się opisać słowami, to trzeba przeżyć po tych ponad 2 dekadach osobiście. Bez niedopowiedzeń, wszystko zrobione tak bardzo extra, tak bardzo z miłością do NAJMNIEJSZYCH detali... To przedstawienie, no oczywiście, że to Aerith napisała "No promises to keep".  Ten śpiew, ta końcówka. No i jazda gondolą.

Posypałem się jak domek z kart. No łzy ciurkiem, ciarki na całym ciele, coś czego nie da się opisać... Prawie 40 letni chłop a rozkleił się jak...

Boję się końcówki, a zarazem tak bardzo chcę ją już przeżyć, z opowiadań wiem, że randka przy tym to mały pikuś... Dałbym tu 100 płaczących Pepe, ale nie ma takiej emotki. :frog:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Red_ napisał:

Ja się boje ze wyjdzie mi randka z barretem :/

Żeby życie miało smaczek, raz dziewczyna, raz chłopaczek.

Jak nie będziesz mieć tych 75-80% dla danej postaci, to nie boli.

 

Miałem 66% dla Barreta i dla Aerith, 65% dla Tify. I przyszedł Barret.

Ale do pikantnej randki podobno trzeba te 75-80 przekroczyć.

 

Potem po przejściu gry można już w Extra Settings sobie ustawić co się chce i

Spoiler

powtórzyć rozdział 8 lub 12

Ale jeszcze mi się tego nie chciało sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, sph! napisał:

Żeby życie miało smaczek, raz dziewczyna, raz chłopaczek.

Jak nie będziesz mieć tych 75-80% dla danej postaci, to nie boli.

 

Miałem 66% dla Barreta i dla Aerith, 65% dla Tify. I przyszedł Barret.

Ale do pikantnej randki podobno trzeba te 75-80 przekroczyć.

 

Potem po przejściu gry można już w Extra Settings sobie ustawić co się chce i

  Pokaż ukrytą zawartość

powtórzyć rozdział 8 lub 12

Ale jeszcze mi się tego nie chciało sprawdzać.

Gdzie te procenty sprawdzałeś? 

Odnośnik do komentarza

Brzuszki miały być trudne, a w sumie wszystkie 4 levele w kwadrans pękły :ohboy:

Z Julesem miałem dwie rundy, w drugiej już jechałem na oparach i gdyby się nie wypierdolil na końcówce to bym przegrał xD

 

Znakomite wykorzystanie triggerow, aż mi się spociły mięśnie palców.

 

 

Odnośnik do komentarza

Perfect na strzelnicy to by było szaleństwo m d r, tam jest tak wiele celów. Później pojawia się dodatkowy wariant, bardziej zaawansowany, nagrody są raczej napisane. Trzeba zrobić na pewno high score w obu żeby mieć platynę. Ale te wyniki to jeszcze daleko do perfecta.

 

W sumie to wyłączyłem opór spustów, teoretycznie to chyba miało ułatwiać grę, ale kompletnie nie działa w trudnych momentach jak dla mnie, ręcę mi nie wyrabiały przy szybkich seriach i nie czułem strzałów. Po wyłączeniu oporu było dość łatwo, ale na wszystkie nagrody raczej trzeba kilka razy podejść i zapamiętać mniej więcej co się pojawia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, sph! napisał:

Na koniec gry w opcjach jest Play Log (a może i wcześniej? ale nie kojarzę, żeby był wcześniej).

Nie no musi być Tifa, nie ma innej opcji, na wszelki wypadek wyrzucę innych z party najwyżej :gigachad:

 

Ale troche lipa, że nie da się tego sprawdzic podczas gry, bo od połowy gry wszyscy u mnie praktycznie mają ciemnoniebieskie ikonki. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

musi być Tifa

Na Tifę:

 

6 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

nie da się tego sprawdzic podczas gry

Dawniej to się sprawdzało GameHack'iem jak się grało w wersję na PC.

Więc dobrze, że nie można.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Ölschmitz napisał:

Hahaha od zapowiedzi pieprzylem, ze zrobie w tej grze platyne.

 

ale kilka prob z pianinem w cosmo canyon i moge sie pozegnac. zadanie dla mutantow.

 

pianino to chyba ta jedna minigierka w której jestem nawet dobry, bo żaden utwór z tych 6ciu podstawowych nie przekroczył 2óch prób do zrobienia A. są jeszcze dwa dodatkowe i te już są serio trudne ale nie ma za nie nagród i nie są wymagane do platyny.

 

aktualnie cierpie próbując zrobić fort condor 4 planszę. po kilkunastu porażkach zwróciłem się do jakichś guidów na YT ale żaden nie pomógł. mam wrażenie, że sporo tu RNG bo czasem ustawiam jednostki w ten sam sposób a rozgrywa się to różnie. denerwuje mnie też to, że nie mogę czasem rozróżnić, które jednostki są moje,,, 

 

dobra właśnie odkryłem że zjechanie poziomu gry na easy wpływa na tą mini grę więc bez skrupułów robie to  

  • This 1
Odnośnik do komentarza

jezu nie spróbowałem tego raz i się poddałem, nie mogłem nawet ogarnąć zasad

 

Godzinę temu, Ölschmitz napisał:

kurwa to szacun. ja szedlem jak burza, ale no ten cosmo mnie rozlozyl.

 

ten jest trudniejszy bo nuty z lewej są niezsynchronizowane z prawą stroną i wybijają z rytmu 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...