Skocz do zawartości

Wycena towaru - temat ogólny


D.B. Cooper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 606
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, aktualnie sprzedaje moją małą kolekcję gier na X60 ale konsolkę też bym chciał sprzedać i nie wiem za ile by ją można wycenić.

Zestaw jaki posiadam to:

 

- Konsola Slim  zakupiona w wersji 4 gb - czyli wersji matowej (dla mnie lepsza niż błyszcząca ale to rzecz gustu)

Dokupione:

- Dysk 250 gb

- Drugi Pad

- Kinect

 

Nie jestem hardcorowym graczem - konsola nigdy nie była katowana. Grałem od czasu do czasu ( głównie w weekendy) Zatem stan padów bardzo dobry, grzybki działają jak nowe. Kinect też działa jak należy i nigdy nie robił problemów - oczywiście dochodzi do tego Kinect Adventures. Ogólnie dbałem o cały zestaw. W grudniu Konsola będzie miała 2 lata.Konsola nigdy nie była naprawiana, laser chodzi jak żyleta  i ogólnie nigdy nie sprawiała żadnych problemów. Potem mogę wstawić fotki jak się prezentuje. Posiadam do tego oryginalne pudełka do: konsoli,  drugiego pada i kinecta ( nie pamiętam czy do dysku posiadam pudełko).  Na chwilę obecną nie wiem za ile taki zestaw mógłbym wycenić więc proszę o wycenę i z góry dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Bry, mam do wycenę taki zestaw:

-PS3 Slim Cech 2004A 120 GB,

-pudło instrukcje i pełne okablowanie, kabel AV, hdmi itd...

-2 pady, jeden to podróba chińska z wszystkimi funkcjami oryginału Dualshock 3 Sixaxis i tracer na kabelek,

-Gran turismo 5, Kilzone 2, Uncharted 3, Castlevania lords of shadow, Need For Speed: Most Wandet (wersje pudełkowe, zwykłe nie platynowe),

Z góry dzięki za pomoc w wycenie.

Edytowane przez PUSH
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A ja poproszę o wycenę komputera. Jego większa część pochodzi z 2010:

 

Procesor: AMD Athlon II X4 620
Grafika: Powercolor Radeon HD4850 PCS 1GB
RAM: OCZ3OB1600LV4GK 2 x 2GB
Płyta główna: Gigabyte MA770T-UD3P
Obudowa: CoolerMaster Elite 330
Zasilacz: Be Quiet Pure Power L7 430 W
Dysk: Sata HD502HJ 500GB
Nagrywarka: LG Super Multi GSA-4167B

Karta dźwiękowa: X-fi Xtreme Gamer

Monitor: LG Flatron W1952TQ
 
Stan całości bardzo dobry.
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj chyba łatwe: ile dostanę za dżojstik DualShock 3 do gierki elektronicznej PlayStation 3? Stan w porządku, już nie jest matowy jak nowy a gałki trochę wyruchane (ale bez przesady), w pełni sprawny bez mankamentów, w ogóle gów,na nie używam, a sakwa pusta, to trochę grosiwa by się przydało.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No dobra nadszedł czas na "małą" wyprzedaż sprzętu - wiadomo wyższa kultura konsolowośći się za coś musi kupić ;)

Jak na razie myślę o sprzedaży na Aukcjach pytanie ile dostanę za te itemki:

 

PS3 160GB CUCH-3004A 

2 x Nowe Dualshock'i 

The Last of Us + DLC

Killzone 2

Killzone 3 Steelbook

Gran Turismo 5

Uncharted 3

 

XBOX 360 MW3 320GB

 

Wersje Pudełkowe:

 

 

Titanfall + Season Pass

Bad Company

Battlefield 3 + DLC

Battlefield 4

BFBC2

Crysis 2

Crysis 3

Halo 4 ANG

Halo Reach

Ninja Gaiden II

Borderlands 2 GOTY

Forza Horizon

Forza Motorsport 2

Forza Motorsport 4

GTA IV + DLC

GTA V

C&C Tiberium Wars

Mass Effect 3 LE

Red Faction Armageddon

Singularity

Far cry 2

MOH 2010

Dead Rising

Prey

Force Unleashed

G.R.A.W.

 

 

Wersje Cyfrowe:

 

 

Sleeping Dogs

Wiedźmin 2

Max Payne 3

MGS : GZ

Split/Second

Alan Wake

Far Cry 3

Far Cry 3: Blood Dragon

Hitman Absolution

Bulletstorm

Portal 2

Saints Row 3

Tomb Raider

Ghost :Future Soldier

Trials Fusion

Trials Evolution

State of Decay

Deadlight

The Walking Dead Season 1

CoJ Gunsliger

+kilka gierek F2P

 

 

Edytowane przez Krizz
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam parę zapytań co do wartości moich gierek:

 

1.Chrono Cross z edycji Greatest Hits, rozpakowany z folii, ograny, i schowany do pudła z grami, a więc w stanie nienagannym, płyty lustro.

 

2.Vagrant Story, palówka bez instrukcji.

 

3.Valkyria Chronicles, tu mam wątpliwości czy sprzedawać to jakoś teraz czy jeszcze przetrzymać aż będzie rzadszym okazem, poza tym aukcji za dużo z tą grą nie ma, a ceny rozstrzelone od 50 do 120 ziko więc z bardzo nie wiem co myśleć. Stan oczywiście bdb.

 

4.Valkyrie Profile Leneth oraz Valkyrie Profile 2 Sylmeria, w stanie dobrym/bardzo dobrym.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Prosze zacnych kolegow o wycene, ile moge dostac za takie cos:

 

 -Playstation 3 stan IDEALNY, uzywana moze kilka raz bo brak jakichkolwiek sladow uzytkowania (dostalem w rozliczeniu od kogos kto wiem ze tego prawie w ogole nie uzywal). Pad rowniez jak nowy, do tego paragon + gwarancja. Super slim 12gb. Karton i wszystko jest jak nowka.

 

Lub gdybym zrobil z tego zestaw:

 

- PS3 slim 12gb (stan jak powyzej) + move + eye + wonderbook + gra wonderbook + jakies randomowe gierki dorzucone jak cartoon network, battleship, bakugan.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...