Skocz do zawartości

Wycena towaru - temat ogólny


D.B. Cooper

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, zupełnie przypadkiem stałem się posiadaczem .... NOWEJ Segi Saturn :)

 

Pomagałem chrzestnej w przeprowadzce i podczas pakowania rzeczy z jej garderoby znalazłem w szafie karton z logo Sega Saturn:). Od chrzestnej dowiedziałem się że wujek pracował za granicą i jakoś w 96-97 kupił i przywiózł z DE dwie Segi - jedna była dla syna a druga miała iść na handel ale wujek znowu wyjechał, potem już porzucił temat i tak leżakowała nietknięta w tej szafie w garderobie aż do wczoraj

 

Aktualnie jest u mnie i pierwsza myśl to było ją odpalić, ale na szczęście się opamiętałem bo szkoda jej rozdziewiczać :P Jest oryginalnie zapakowana nic nawet nie ruszałem, pudełko jak prosto ze sklepu:) I tak się zastanawiam, trzymać ją jako inwestycję czy sprzedać? I za ile ją wystawić np. na ebayu?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 606
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Chciałbym sprzedać konsole z grami jaka jest realna kwota za taki zestaw krótko używany, część gier jeszcze w folii?

 

Sprzęt:

1) PlayStation 4 (kupiona luty 2015)

2) Dodatkowy pad

3) Ładowarka do padów SONY

 

Gry:

1) The Crew

2) Thief

3) Destiny

4) Watch Dogs

5) Knack

6) Killzone Shadow Fall

7) Rayman Legends

8] Tomb Rider Definitive Edition

9) inFamous Second Son

10) Call of Duty Ghosts

11) Metal Gear Solid V Ground Zeroes

12) inFamous First Light

13) Trials Fusion

14) Need For Speed Rivals

15) Grand Theft Auto V

16) Call of Duty Adwanced Warfare

17) Battlefield 4

18) Battlefield Hardline

19) Driveclub

20) Little Big Planet 3

21) The Last of Us

Edytowane przez AdamGL
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Witam, chciałbym sie dowiedziec ile warte jest WII U czarne, zadbane z całym osprzętem kartonem, roczną gwarancją (jeszcze) grami w pudełku New Mario i Luigi oraz Mario 3d world? Mam okazje kupic i sie zastanawiam ile jeszcze moge stargowac.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie niech mi ktos podpowie czy 499zl za ps3 fata czytajacego gierki z ps2 w niezlym stanie

 

Ostatnio jeden gość sprzedawał takiego samego za 350 zł i napisałem do niego w 4 dni po wystawieniu ogłoszenia. Nadal było aktualne stąd też sądzę, że 500 zł to trochę dużo. Mogę się jednak mylić bo czasami niektóre osoby mówią o tej konsoli jak o świętym gralu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Hej, ile mogę dostać za sprawną PS3 80 gb, w komplecie z dwoma grami na tradycyjnym nośniku, czyli: Splinter Cellem: Blacklist oraz Borderlands 2: GOTY Edition oraz kilkoma grami na nośniku cyfrowym: Hotline Miami, Dishonored, Trylogia Sly? Mam też pada, ale raczej spisuje się średnio. Do zestawu oczywiście zasilacz. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam Proszę o wycenę 2 zestawów(wszystko z pudełkami zarówno konsole jak i gry):

PS3 SLIM 250GB

3x Dualshock 3

playstation eye

1x Ps Move

1x headset wireles ps3

 

 

A ASSASSIN`S CREED 2 ASSASSIN`S CREED BROTHERHOOD ASSASSIN`S CREED REVELATIONS ASSASSIN`S CREED 3   B BATMAN ARKHAM ASYLUM BATMAN ARKHAM CITY BATMAN ARKHAM ORIGINS BURNOUT PARADISE BIOSHOCK 2   C CRYSIS 2   D DEAD SPACE DEAD SPACE 2 DARKSIDERS  DARKSIDERS 2 DANTE'S INFERNO DEVIL MAY CRY 4 DRAGON AGE POCZĄTEK DEUS EX HUMAN REVOLUTION   E

EYEPET

F FIFA 10 FIFA 11 FIFA 12 FIFA 13 FIFA 14 FIGHT NIGHT ROUND 4 FALLOUT 3   G GRAN TURISMO 5 GOD OF WAR 3 GOD OF WAR WSTĄPIENIE GTA 4 GTA 5   H HITMAN ROZGRZESZENIE HEAVY RAIN   I INFAMOUS INFAMOUS 2 IL 2- STURMOVIK BIRDS OF PREY   K KILLZONE 2

KILLZONE 3

L LITTLE BIG PLANET   M MAX PAYNE 3 MAFIA 2   P PRINCE OF PERSIA ZAPOMNIANE PIASKI   R RESIDENT EVIL 5 RED DEAD REDEMPTION   S SKATE 3 STREET FIGHTER 4 SPORTS CHAMPIONS SPIDERMAN SHATTERED DIMENSIONS SLEEPING DOGS   T TOMB RAIDER THE LAST OF US   U UNCHARTED DRAKE'S FORTUNE UNCHARTED 2 AMOUNG THIEVES

UNCHARTED 3 OSZUSTWO DRAKE`A

W

WIPEOUT HD/FURY

 

PS VITA AMOLED 3G

MEMORY STICK 16GB

 

 

ASSASSIN`S CREED 3 LIBERATION FIFA 13 FIFA FOTBALL LITTLE BIG PLANET VITA NEED FOR SPEED MOST WANTED RAYMAN ORIGINS RESISTANCE BURNING SKIES SLY COOPER ZŁODZIEJE CZASU UNCHARTED ZŁOTA OTCHŁAŃ WIPEOUT 2048
Odnośnik do komentarza

Widzę temat mało uczęszczany ale może ktoś podpowie.  Za ilę mogę wystawić 2 gry. Xenoblade Chronicles wraz z classic controlerem (nie oryginał ale na tym przeszedłem całą grę :) )  oraz The last story .

 

Obie gry to wersje PAL. Stan Igła i kupione przeze mnie w folii :). Oczywiście wszystko angielskie z instrukcjami .

Odnośnik do komentarza

Proszę o pomoc w wycenie:

 

+ PS2 slim, model 7500x (nie pamiętam dokładnie) + modbo 760 (pudło lekko zniszczone, dokumentacja), laser po dwukrotnej wymianie, pionowy stand

+ karta 8 MB oryginalna (na karcie powgrywane homebrew, m.in. SMS player, ulaunch, scummvm itp)

+ karta 64 MB nieoryginalna

+ pad oryginalny

+ pad bezprzewodowy Logitech

+ kierownica Logitech z wibracjami + pedały przylepki już nie przysysają się do stołu, można trzymać na kolanach

+ Eye Toy play 3 + kamera w oryginalnym opakowaniu

+ kabel kompozyt oryginalny.

 

Stan wizualny sprzętu bdb

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

1. Dwa pady od Xboxa 360 - jeden kupiony w listopadzie, świeżak, czuć że nówka nawet biorąc do ręki, bo grane na nim było raptem 2-3 razy. Drugi już kilkulatek, wart tyle co frytki, byłbym skłonny dorzucić za pół darmo. Stówka to uczciwa wycena? 

2. GTA V - na PC, wydanie z premiery na blaszaki. Kompletny box, stan idealny, płytki raz w napędzie celem instalacji. Serial oczywiście wykorzystany, ale rzecz jasna dołączam konto na Socialu, na multi przyzwoita postać z broniami i kilkoma pojazdami. Ile byście zaproponowali? 
 

Edytowane przez Kaliszke
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To jest zaje.bisty temat w którym nikt nie odpowiada xDD dodam coś od siebie:

 

PS3 super slim 500GB z padem + dodatkowy w bardzo dobrym stanie + pudełka i papiery

 

Gry:

 

Battlefield 3 steelbook

Killzone 3 steelbook

Killzone 2 steelbook

Resistance 3 steelbook

The Darkness 2 steelbook

Aliens vs Predator steelbook

Crysis 2 PL

Painkiller

Far Cry 3 PL

Mass Effect 2

Mass Effect 3

Red Faction Armageddon

Mortal Kombat 9

Injustice GOTY

NFS Hot Pursuit

Ratchet & Clank 4 za jednego PL

Castlevania Lords of Shadow

Skyrim Legendary Edition (GOTY)

Rayman Origins

 

Wszystkie gry w bdb stanie pudełka i płyty, komplety. Konsola bardzo zadbana nie naprawiana, regularnie czyszczona, nieużywana leży pod ściereczką :D

 

Za zestaw to wiadomo że mniej a ile za wszystko osobno by w sumie wyszło?

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...