Skocz do zawartości

Wycena towaru - temat ogólny


D.B. Cooper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 606
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam forumowiczów potrzebuje waszej pomocy w wycenie mojego zestawu. Z przyczyn ode mnie nie zależnych musze sie pozbyc obydwóch konsol

Posiadam PS3 Super Slim CECH 4204A 320GB, 2 Pady DualShock 3 oraz stacja dokująca Nitho Charge 4

PS4 500GB CUH 1004A/B01, 2 Pady Dualshock 4,  Słuchawki Sony Wireless Headest 2.0 ( na Headset Gwarancja 9-8 Miesiecy ) Stacja Dokująca Speed LInk

Z góry dziekuję za wycenę

Edit 1. Przeprasza za umieszczenie w złym dziale i dziekuje za przeniesienie 

 

Edytowane przez Marcin2826
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Pomóżcie mi w jakiś sensowny sposób wycenić Silent Hill 2 Director's Cut na PS2

  • stan pudła db, bez jednego zaczepu, zamyka się
  • stan instrukcji dst
  • stan płyty db, spód na pierwszy rzut oka lustro, ale jak rzuci się nim pod światło jednak są delikatne rysy. nie Miałem do czynienia z grą regenerowaną, więc nie jestem w stanie tego ocenić, na wierzchu (od strony nadruku), koncentyczne kręgi

Amazon krzyczy 15 funtów za używkę, w polskich serwisach jest tylko wersja zwykła.

 

PS2 i tak większość czasu leży w szafie i jest nietykana, a kolekcjonowanie gier nigdy mnie nie bawiło, stąd taka, a nie inna decyzja.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

ok. 400 zł, może o jakiejś 20 więcej jak ci się uda.
Ja OLED-a na olx w świetnym stanie kupiłem za 350, a jak niedawno patrzyłem, to sporo jest ogłoszeń typu konsola + karta + jakaś gierka i ludzie wołają za to 450. Wartość twojego zestawu podnosi karta 16 gb, dlatego moim zdaniem w żadnym wypadku nie opłaca się jej sprzedawać osobno.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witajcie, nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat więc jak coś to proszę przenieść do odpowiedniego działu :)
Mianowicie zamierzam sprzedać swoje dwie konsole i kupić jedną nową ale za cholerę nie wiem za ile je sprzedać  :scratch_one-s_head:

 

Playstation 4
- zakupiona w dniu premiery w naszym kraju

- przegrane na niej jest maksymalnie 30 godzin
- mało używana
- w stanie idealnym 
- w zestawie także gry w wersji pudełkowej mianowicie: GTA V, Watch Dogs, PES 2016, Battlefield 4, NBA 2K14, Fifa 14, Lego Przygoda, Killzone Shadow Fall oraz Assassin's Creed IV Black Flag 

- dowód zakupu

- oryginalny karton, instrukcje i te wszystkie inne bzdety
- pad w stanie idealnym
- oryginalne okablowanie

XBOX One:

- zakupiony w dniu premiery w naszym kraju
- przegrane na nim jest może z 40 godzin
- pad w stanie idealnym
- oryginalny karton, instrukcje i te wszystkie inne bzdety

- oryginalne okablowanie
- dowód zakupu 
- konsola jak i zasilacz w stanie idealnym

W przypadku obu konsol dodam to iż praktycznie codziennie są "pielęgnowane" czyli wycierane z kurzu ;) 

Dziękuje za pomoc! Liczę na konkretne propozycje wyceny ;)  :thanks:

Odnośnik do komentarza

To jeszcze jedno pytanie aby nie zakładać nowego wątku. Znajomy polecił mi aby przy sprzedaży sporządzić umowę kupna-sprzedaży aby zabezpieczyć się tym żeby ktoś za dwa dni nie wrócił i nie powiedział że konsola nie działa mimo iż ją sprawdził przed kupnem. Bo zamierzam sprzedawać tylko osobiście tak jak moje poprzednie konsole (X360. PS3) Dobry pomysł? Co najlepiej zawrzeć w takiej umowie? :) 

Oczywiście czekam także na wyceny od innych użytkowników ;) 

Odnośnik do komentarza

Kupiłeś konsolę do wycierania jej z kurzu a nie grania? Dlaczego nie zapakowałeś z powrotem do kartonu?

Kupiłem do grania ale niestety życie tak się ułożyło że nie ma czasu na granie tyle ile bym chciał :) Stąd decyzja o sprzedaży i kupnie tylko za jakiś czas PS4 Neo albo Xbox Scorpio ;) A każdy sprzęt wycieram z kurzu codziennie, taki nawyk ;) 

Edytowane przez pattro
Odnośnik do komentarza

 

X 800pln , PS4 sprzedaj z 2 gierkami a resztę gon oddzielnie za konsole z 900-1000pln weźmiesz .

Myślisz ze wyjdę lepiej na sprzedaży gier oddzielnie? :)

 

 

GTA V opłaca się sprzedać oddzielnie bo to ponad stówka do kieszeni. Reszta gier to od 30 do 50zł warta jest więc spokojnie jakieś 300zł możesz z tego wyciągnąć a konsole sprzedać za 900 zł PS4 i 800zł XO. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...