Skocz do zawartości

Wycena towaru - temat ogólny


D.B. Cooper

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 606
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Prosiłbym o pomoc w wycenie używanej konsoli. 

 

Stan według mnie bardzo dobry, o konsolę dbam - nigdy nie zdarzyły się jakieś usterki, awarie. 

 

- Sony Playstation 3 - 250 gb/go,

 

- oryginalne opakowanie, instrukcje, okablowanie,

 

- oryginalny headset, 

 

- 1 pad, 

 

- zestaw do Move (kamera, 2 pady),

 

- gry używane Diablo3 / Battlefield 3 z dodatkami.

Z góry dziękuje za pomoc ;):)

Odnośnik do komentarza

Ile moge zawołać za:

 

Xbox360 jasper + dysk 60GB, jeden pad, kompletne okablowanie (component, vga, euro, hdmi).

Z grami na dysku: Max Payne 3, Dishonored, RE4, Trine 2, American Nightmare, Worms Armagedon, Street Fighter II HF

Starociami na DC: Halo: ODST, UFC 2009, SKATE, RE, Velvet Assassin.

Odnośnik do komentarza

Prosiłbym o pomoc w wycenie używanej konsoli. 

 

Stan według mnie bardzo dobry, o konsolę dbam - nigdy nie zdarzyły się jakieś usterki, awarie. 

 

- Sony Playstation 3 - 250 gb/go,

 

- oryginalne opakowanie, instrukcje, okablowanie,

 

- oryginalny headset, 

 

- 1 pad, 

 

- zestaw do Move (kamera, 2 pady),

 

- gry używane Diablo3 / Battlefield 3 z dodatkami.

Z góry dziękuje za pomoc ;):)

~500 PLN

 

 

Ile moge zawołać za:

 

Xbox360 jasper + dysk 60GB, jeden pad, kompletne okablowanie (component, vga, euro, hdmi).

Z grami na dysku: Max Payne 3, Dishonored, RE4, Trine 2, American Nightmare, Worms Armagedon, Street Fighter II HF

Starociami na DC: Halo: ODST, UFC 2009, SKATE, RE, Velvet Assassin.

~500 PLN

 

***

 

A tak z ciekawosci jak to inni widza zanim wystawie:

 

Ile za:

 

  • PS3 Fat 40GB, bezawaryjny, pelne okablowanie, Sixaxis, drugi pad (edycja specjalna z GAME.ES), The Last of Us, Rayman Legends, God of War: Wstapienie
  • Wii 25th Marian Anniversary Limited Edition czerwone + okablowanie  I kontroler (wszystko czerwone) + softmod + 16GB + New Super Marian Bros + Wii Sports
Odnośnik do komentarza

to ja też się zapytam : PS3 Fat 60 gb z wsteczną kompatybilnością

Wszystko oryginalne razem z opakowaniem w zestawie 2 pady sixasis , pilot do tv , eye toy z pałką i gruchą ;P

do tego gry w pudełkach :

Uncharted 1, 2 i 3 (trójka edycja limitowana ta z pamiętnikiem)

God of War Collection 1 i 2 oraz God of War 3

Haevy Rain

Batman Arkham Asylum

Metal Gear Solid  4 (premierówka limitowana)

Gran Turismo 5

Yakuza 3 i 4

Tales of Graces (edycja kolekcjonerska)

Sport Champions

Valkyria Chronicles

Ratchet and Clank Future: Tools of Destruction

 

Wszystkie gry w edycjach premierowych zakupione zaraz na premierę:)

Odnośnik do komentarza

Serio tak dużo to będzie warte?

Nie.

Ja dzisiaj sprzedałem jaspera, tyle że bez dysku i pada za 150zł. X360 FAT to niestety w tym momencie groszowe sprawy, a gry na dysku są warte tyle co nic. Raczej możesz liczyć na coś w okolicach 300zł. Po 500 to slimki latają.

Odnośnik do komentarza

Myślicie, że za ile mogę opchnąć 3DSa (tego pierwszego, aqua blue, nie xl), cały zestaw (ładowarka, karta sd, stacja dokująca, pudełko itp), Super Mario 3D Land, Professor Layton and Curious Village (DS) oraz oryginalny pokrowiec na 3ds'a z miejscem na 6 gier. Wszystko w stanie idealnym. Konsola nie była w żaden sposób przerabiana. Plus konsola załapała się do programu ambasador, więc ma 10 klasyków z gba i 10 klasyków z nes'a. Z góry dzięki za wycenę. Odwdzięczę się plusami ;) .

 

P.S. Jeśli ktoś chce złożyć jaką ofertę zakupu to proszę o PW :)

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie sprzedawaj na allegro zepsutego sprzętu.
Lepiej poszukaj serwisu, który zrobi to najtaniej! Następnie wyczyść cały sprzęt do błysku i zrób super foty.
Pamiętaj że 30% sukcesu sprzedaży zależy od aspektów wizualnych.

Naprawiony sprzedaż za ok.: 499zł
Uszkodzony sprzedaż za ok.: 129zł
Ew. może ci się uda sprzedać sprzęt na części bądź do serwisu: 100zł do 800zł

Pozdrawiam.

Edytowane przez Zdunek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cena MGS 3 : Subsistence na aukcjach przekracza 200 zł z tego co się orientuję, tytuł bardzo porządany przez kolekcjonerów. Substance miał całkiem niedawno "reedycję", która leży normalnie w sklepach niektórych jeszcze, nówki w folii po mniej niż 80 zł pewnie chodzą, ale droższa może być edycja "premierowa", z dodaną płytką The Document of MGS2, na pudełku ma naklejkę o tym informującą. Oczywiśćie wiadomo, że jako używki sprzedasz je odpowiednio taniej. Jak chcesz szybkiej reakcji, to wpadnij na forum Zanzibaru, tam się pewnie chętni znajdą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

...200 zł!? Kiedyś sprzedałem za... 60 zł CoATI-emu, stan bdb albo idealny :D. Później dorwałem kolejną kopię w Anglii, niestety stan jest średni, tj. pudełko jest dosyć styrane, instrukcja też lekko (ale naprawdę lekko, jest za to w całości, bo te od gierek KONAMI mają tendencję do rozklejania się), płyty za to w bardzo dobrym stanie, obecne wszystkie trzy oczywiście.

 

Naprawdę 200 zł? Nie miałem pojęcia, że taki biały kruk się robi. Moje MGS2S to chyba jest właśnie z tego "dodruku" w takim razie, bo jakoś tanio to kupowałem kawałek czasu temu. Tak, na pewno, teraz zauważyłem, że mam paragon, czyli kupowałem nówkę w folii, a to nie było dawno.

 

Rozważam po prostu kupno kolekcji HD na PS3, gdzie w pakiecie jest MGS2S, MGS3S i MGS PW, w HD i z trofeami. Myślałem, że zabije ona ceny wydań z PS2 i że ich sprzedaż nie pozwoli mi na sfinansowanie tego zakupu, a tutaj taka miła niespodzianka. Teraz jednak aż żal mi sprzedawać, sporo to jest taka kolekcjonerska gratka :P.

 

e: na Allegro jest za 160 zł kup teraz, ideał

http://allegro.pl/metal-gear-solid-3-subsistence-idealna-od-peniaka-i3759359140.html

ale wciąż cena bardzo przyjemna

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...