Skocz do zawartości

Wycena towaru - temat ogólny


D.B. Cooper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 606
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, prosiłbym o pomoc użytkowników którzy znają się na cenach gier,akcesoriów do ps3 :)

 

mam do sprzedania taki zestaw:

 

Ac 3

NFS:MW

Dirt 3

Sport Champions

Księga czarów

 

Wszystkie gry w stanie bardzo dobrym, oceniłbym na 8,5/10.

Do tego jeden Kontroler move, kamerka, wonderbook w stanie bardzo dobrym

 

ile mógłbym sobie życzyć za ów zestaw :)?

Za 209zł powinieneś opylić całość.

 

Ew. oddzielnie:

Move+kamera+2gry za 119zł

Pozostałe gry za 109zł

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Serdecznie proszę o pomoc w wycenie konsoli. 

 

Chodzi o konsolę XBOX 360 Slim 250GB z pełnym okablowaniem oraz kablem HDMI. Jeden kontroler oraz gry: GTA V, FIFA 14 Ultimate Edition, Battlefield 4, TES V: Skyrim, Thief, F1 2013 w wersji pudełkowej, oraz w wersji elektronicznej na dysku konsoli: Assassin's Creed II, Dead Island, PES 2013, Dead Rising 2, Sleeping Dogs, Lara Croft and the Guardian of Light, Trials HD, Limbo, Toy Soldiers oraz Max Payne 3.

Konsola ma półtora roku i jest w bardzo dobrym stanie. Moim zdaniem zestaw jest warty ok. 900-1100zł ale chcę usłyszeć opinie osób bardziej zorientowanych w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Wart może tyle jest ale realne nikt cie nie da tyle. Bo za podobne piniądze można kupić nówkę z jakimiś grami albo np WiiU, aha no i czas działa na twoją niekorzyść, po premierze w PL Xbona, 360 na pewno pójdzie jeszcze w dół.

 

Ja bym sprzedał osobno gry za jakiś 250-300 zł, a konsole sprzedał za jakieś 650. Wtedy jest szansa, że się tego pozbędziesz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam prośbę o wycenę ile może być warty podany niżej zestaw (chciałbym sprzedać wszystko razem) gdyż nie chciałbym za tanio go sprzedać ani też nie przesadzić z cena.

 

Sprzęt:

- PlayStation 4 (cały zestaw z pudełkiem) - kupiony w dniu premiery w Saturn, w stanie idealnym co w sumie wiadomo postawione i nie ruszane więcej

- Ładowarka do padów org. SONY

 

Gry:

- Tomb Rider (nowa w folii)

- Watch Dogs

- Knack

- Killzone Shadow Fall

- Rayman Legends

- Need for Speed Rivals

- Metal Gear Solid V Ground Zeroes

- Call of Duty Ghosts

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

Robiłem porządki i znalazłem to cudo. Ta koszulka byla dodawana w gratisie w ściesle limitowanej edycji fify 10 lub 11, ktoś jest w stanie zgadnąć jakiego piłkarza to autograf? ponoć polak, nazwisko kończy sie na -ski. myslicie że coś warte?

 

62f16dcdeb307599.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Robiłem porządki i znalazłem to cudo. Ta koszulka byla dodawana w gratisie w ściesle limitowanej edycji fify 10 lub 11, ktoś jest w stanie zgadnąć jakiego piłkarza to autograf? ponoć polak, nazwisko kończy sie na -ski. myslicie że coś warte?

 

62f16dcdeb307599.jpg

 

 

 

 

to napewno bereszynski juz wtedy wiedział ze bedzie o nim głośno .
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...