Skocz do zawartości

Wycena towaru - temat ogólny


D.B. Cooper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 603
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Ok, mam małe pytanie, które nie wiem czy pasuje do idei tematu, ale nie znalazłem nigdzie indziej podobnego wątku, a nie chce zaśmiecać już istniejących...

 

Mam okazję wyjąć Nintendo Wii  wraz z MadWorldem za ok.150 zł. Sama konsola gotowa do grania, bez pudełka, ale po zdjęciach wydaje się być zadbana natomiast o grze mi nic nie wiadomo, chyba angielski komplet, ale jeszcze będę to sprawdzał przy dobijaniu transakcji. 

 

Opłaca się?

Odnośnik do komentarza

Są, są. Nawet WiiMotion Plus w zestawie się znalazł. Oczywiście już zakupiłem. MadWorld anglik w stanie takim dobry minus, no i zestaw raczej składany bo nunchuk czarny, a wiilot biały, a sama konsola w stanie średnim (ułamany zawias od tej pokrywki nad wejściami od padów NGC) i trochę porysowana, no ale chyba się opłacało. Koleś mnie nie zrobił w bambuko, nie wiem czy się wogóle znał bo nawet nie potrafił wymówić nazwy gierki. Najlepsze jest to, że spuścił 3 dychy tylko dlatego, że nie brałem kierownicy. Jak to taka popierdziawka i w ogóle mi nie potrzebna. Zadowolony jestem, wszystko hula.

 

Teraz najgorsze mnie czeka- poszerzenie biblioteki. Jak patrze na ceny interesujących mnie gierek to :obama:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No bez jaj! Generalnie rzeczy używane sprzedaje się za 70% ceny nowej, zależy też od stanu więc spokojnie może być i 20%, a w przypadku ogromnego popytu nawet 80%.

 

Nowe X1 są za ok. 949 zł więc idealna używka od firmy za 799 może cudem pójdzie, a że tu nie firma więc pewnie 699 i mniej. Warto dodać, że tak wysokie ceny są możliwe tylko i wyłącznie dzięki Allegro. Dawniej sprzedawało się to firmie za ok. 50%, teraz mając masę komentarzy pozytywnych i zero negatywnych można marzyć o 70%.

Edytowane przez Arek_
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Kończę właśnie Yakuze 5 i chcę sprzedać moją ps3 :)

Ile mogę wziąć za ps3 250gb (pierwsza slimka) w dobrym stanie (sama konsola b.dobry, pad dobry).

Na dysku gry;
Okami

Dark Souls 2

Death Spank

Infamous 2

Tales of Xilla

FF XHD

Bioshock Infinity

Crysis

 

W pudełku:

U2

U3

BF4

LBP 2

 

+ Trylogia FFXIII (X-2 w edycji limotwanej).

 

+ Move z kamerką

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...