Skocz do zawartości

PowerWash Simulator


LukeSpidey

Rekomendowane odpowiedzi

Gra trafiła do gamepassa, więc musiałem sprawdzić zwłaszcza, że ma bardzo dużo pozytywnych opinii i wiecie co... to istna kokaina. Nabiłem już ponad 4 godziny i bawię się wyśmienicie. Gra wciąga jak bagna w Luizjanie. 

 

Założenia są proste, mamy myjkę ciśnieniową i trzeba z niej skorzystać myjąc zlacone przez klientów miejsca (ogródek za domem, plac zabaw) lub rzeczy (pojazdy).

 

Tytuł jest mega relaksujący. Godziny upływają niewiadomo kiedy. Gra technicznie działa super. Fizyka wody pod ciśnieniem satysfakcjonująca na maksa. Mamy do wyboru kilka klasycznych trybów rozgrywki od kariery poprzez wyzwania kończąc na tzw. Free Play. Mamy też kooperację, więc można pozbywać się brudu z kolegą lub koleżanką. 

 

Polecam, bo to chyba najlepszy tego typu symulator dostępny na rynku. 

  • Plusik 1
  • Haha 4
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
Ściągnąłem, zagrałem i w drugim etapie miałem dosyć. Rozumiem że w założeniu człowiek odpala sobie muzyczke i cziluje przy myciu sprzętów ale już przy myciu altany powiedziałem sobie na co ja trace swój czas do chuya pana i odinstalowałem
Identycznie zareagowałem, w tym czasie mogę wykosić trawnik czy umyć swoje auto xd
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

No dobra ale załóżcie sobie temat o PKP i wyjazd z wątku o myjce.

W zeszłym tygodniu wróciłem na chatę późno, totalnie wypompowany, nie miałem ochoty absolutnie na nic co wymaga jakiegokolwiek skupienia.

Puściłem sobie JUTUBA do oglądania, odpaliłem Karchera i o mamusiu, jak dobrze mi się grało - pełen relaks bez denerwowania się i przywiązywania wagi do tego co dzieje się na ekranie/o czym gadają ludziki itp. itd. - na chillerę jak znalazł. Minus to fakt, że te poziomy faktycznie za długie są.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Daddy napisał:

karny kutas że po przejściu już nie możemy odpalić danego etapu.

Możesz, we free playu. W karierze nie da się z jednego powodu, żebyś nie wygrindował siana na najlepszą myjkę powtarzając w kółko jakiś jeden łatwy item do wyczyszczenia :sonkassie:

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, grzybiarz napisał:

Mi nie grało się przyjemnie. Wkurza ta dokładność, psikam na full i dalej nie ma 100% wyczyszczenia. Kilka elementów auta wyczyściłem na 100% i odpuściłem, powinna być większa norma błędu.

Swoje auto też tak myjesz niedokładnie?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...