Skocz do zawartości

PSX Extreme 300


Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie idealne trafienie, chciałem okładkę z Zeldem albo Leonem. Numer jest genialny i tak mocno nostalgiczny że powinniście dodawać husteczki :) Fajnie zobaczyć w HP dawno nie widziane twarze (Star), ale brak Shivy mnie dziwi, ileż można mieć focha o jakieś stare sprawy. Co tam jeszcze.. Mielu fajnie napisał i pokazał ciekawe okładki których nie było i może z czasem dowiemy się od niego, jak to było na prawdę z upadkiem Neo Plusa, hehe. Teraz biorę się za wypociny Ściery. Recenzja Stray trochę mnie wkurzyła, dostaliśmy takie indie cudo, a typ narzeka że kocie łapki prześwitują przez obiekty. Ech..

 

20220804_130534.thumb.jpg.0b390d8a70d21d8995c35f3d964a7de2.jpg

 

Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim byłym i obecnym redaktorom naszej ulubionej gazetki. Jesteście po prostu de best! Od marca 2005 (numer 91) jestem z wami co miesiąc. Czytałem przeróżne czasopisma o grach, ale o żadnym nie mogłem powiedzieć że to jest moje ulubione. Aż natrafiłem w kiosku na Psx Extreme, które zachwyciło mnie wszystkim, z obleśnym humorem i luzem na czele :) Życzę kolejnej trzysetki i żeby pismo zdobywało kolejnych fanów, konsolowych maniaków.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, aux napisał:

A u mnie idealne trafienie, chciałem okładkę z Zeldem albo Leonem. Numer jest genialny i tak mocno nostalgiczny że powinniście dodawać husteczki :) Fajnie zobaczyć w HP dawno nie widziane twarze (Star), ale brak Shivy mnie dziwi, ileż można mieć focha o jakieś stare sprawy. Co tam jeszcze.. Mielu fajnie napisał i pokazał ciekawe okładki których nie było i może z czasem dowiemy się od niego, jak to było na prawdę z upadkiem Neo Plusa, hehe. Teraz biorę się za wypociny Ściery. Recenzja Stray trochę mnie wkurzyła, dostaliśmy takie indie cudo, a typ narzeka że kocie łapki prześwitują przez obiekty. Ech..

 

Dokładnie! Super jest też te kilka stron z wypowiedziami ludzi z branży - masa znanych nazwisk z game devu i mediów. Nawet reprezentacja CDA się znalazła i to z całkiem odważnym stwierdzeniem na początku. :D 

 

Jest też Radek z Polsat Games, ale bez współprowadzącego... ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Konsolite napisał:


Zajawka jest ret2go ;) 

extreme-plus-300mockup copy.jpg

Moze jakby to bylo oglaszane wczesniej to na niektóre numery moze ludzie by jednorazowo dorzucali na patrona.

Ps ja czekam dalej cos o ace combat. Ostatnio skonczylem Lost odyssey i lepsze to niz teraz co gram live a live. Czekam na kolejny rpg od Sakaguchiego, czyli The last story. Udalo mi sie dorwac z niemczech za 40 funtow. To i tak rewelacyjna cena. 

Kolejne co by mnie interesowalo w plusie to wlasnie gry Sakaguchiego choc to chyba nie twoj ulubiony temat. 

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...