Skocz do zawartości

PSX Extreme 300


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, dee napisał:

Miałem RE po angielsku, ale w NTSC. A że jeszcze nie doczekałem się kabla RGB to gra była czarno -biała.

Ach, ciężkie czasy dla graczy. Nie mówcie, że kiedyś było lepiej, bo nie było 

Residenty to miałem prawilnie po angielsku. Ale Echo Night i Aconcagua miałem po japońsku i nigdy nie umiałem tego przejść, a zawsze chciałem. Po latach przeszedłem je na youtubie. :problem:

Odnośnik do komentarza

Psx Fan zrzynał opisy z gamefaqs i nieudolnie je tłumaczył, np. "run to bar", gdzie chodziło o pręt i podciągnięcie się, by uniknąć rozjechania przez samochód (Syphon Filter 2), a oni przetłumaczyli "biegnij do baru". Chociaż byli też tacy autorzy jak K. Gałęzowski, Który zrobił świetny, autorski opis FFVIII.

Pisaliśmy o tym w stosownym temacie o growej prasie w dziale Graczpospolita.

 

Playerstation Plus wydawał Robert J. Szmidt, Który napisał kilka (?) książek, więc same opisy też były jak dobre opowiadania. Świetne były te opisy, było w nich wszystko, by wycisnąć z gry 100 procent :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, dee napisał:

 

Ach, ciężkie czasy dla graczy. Nie mówcie, że kiedyś było lepiej, bo nie było 


 

W chuj lepiej. 
Zadnych patchy dayone. E3, to było E3, czekanie na kolejny msc żeby przeczytać co pokazali, co nadchodzi. 
A dziś? Siedzisz na yt czy innym twichu, jakieś denne pokazy, na forum bezpłciowe podsumowania i linki do twitow. Polowa gier nie wiadomo kiedy będzie, druga połowa to nawet szkoda czasu żeby spr w gamepassie. 
 

Wolalem Re po niemiecku i układać obrazy z gazetka na kolanie. Kolegę obok z padem i Tekkenem 2 i zaglądanie przez kraty czy jest nowy numer ss, neo, neo plusa, pe itd.
Jakas większa pasja w tym wszystkim była :sapek: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Shen napisał:

Bo nigdy nie było ang wersji. Czas zagrać, tylko nie wiem czy ogarne to patchowanie.

 

Ja już dawno temu przeszedłem na youtubie, trochę za późno to zrobili. :frog: W swoją drogą to zaciąłem się w momencie jak helikopter latał wokół naszego obozu i trzeba było go jakoś strącić. Taka linka wystawała z niego i wiedziałem, że trzeba wejść z nią jakoś w interakcję, ale nigdy nie wpadłbym na to, że trzeba to zrobić w ten konkretny sposób. :pawel:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, grzybiarz napisał:

Czyli jaki? Bo teraz ja jestem ciekaw 

Spoiler

Trzeba stanąć jedną postacią przy wraku samolotu, a jak nadleci helikopter (bo on robi cały czas tą samą trasę) to kliknąć na tę linkę w odpowiednim momencie i postać przyczepia ją do szkieletu samolotu. Inną postacią trzeba stać na klifie i przełączyć się, żeby zrzucił ponton w śmigło. Poyebana akcja. :dynia:

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, LeifErikson napisał:

Ciekawy wpis użytkownika Adick na temat historii Szmatławca.

 

https://www.ppe.pl/blog/93734/302658/psx-extreme-300.html 


Musze jednak przyznać, ze chyba dobrze zrobiłem pozbywając się swego czasu całego drukowanego pisma na stanie domowym. Ta kolekcja zajmuje trochę miejsca, a gdzie tu inne jeszcze. :obama:

Odnośnik do komentarza
Teraz, iluck85 napisał:


Musze jednak przyznać, ze chyba dobrze zrobiłem pozbywając się swego czasu całego drukowanego pisma na stanie domowym. Ta kolekcja zajmuje trochę miejsca, a gdzie tu inne jeszcze. :obama:

 

No to ja dokładnie odwrotnie. :yao: Żałuję, że nie zbierałem wtedy WSZYSTKIEGO, co łączy się z klimatem tamtych czasów, a wręcz się pozbywałem staroci i niewiele mi zostało z pism, a z gier zupełnie nic. Raz że to piękny nostalgiczny wehikuł czasu, a dwa, że po prostu zyskuje na wartości $$$. 

Odnośnik do komentarza

Żałuje konsol i gier- Dreamcast, PS2,Gamecube, neo geo pocket, gameboy Advance/sp/micro. Ale to takie czasy żeby kupić jedno trzeba było drugie sprzedac. 
Kiedyś wszystkie pisma- trzymane w koszulce foliowej w dużym segregatorze wyniosłem na śmietnik i lokalne dzieci pobrały. 
Czasem trochę żałuje, ale jedna szafę bym musiał na to przeznaczyć. Nie ma miejsca na nostalgie niestety. 

Odnośnik do komentarza

Ja żałuję do dzisiaj sprzedanych w liceum za 5zl(!) sztuka gier na pegaza. Prawie wszystko miałem co najlepsze. No ja się zbieram z myślą teraz, żeby się pozbyć wszystkich extrimow oprócz tych w których coś wygrałem albo byłem drukowany. Tylko u mnie extrimy są maksymalnie wymęczone przynajmniej te stare i nie wiem czy ktoś by je chciał xD

 

Trzymanie takich gazetek w takiej ilości ma sens jak masz osobny pokój na gierki, nawet taki 3x3 metry hehe tylko kto to planuje jak ma dzieciaki i żonę :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...