Skocz do zawartości

PSX Extreme 300


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

W ogóle czaicie NIE kupić swojej ulubionej gazetki z powodu tego, że na okładce jest taka a nie inna postać? Zwłaszcza z gry o której się nie wie nic i np. ma się do niej uprzedzenia wynikające jedyne z takiego a nie innego (braku) wychowania? Nieee, w sumie nie ma takich ludzi, to byłoby nieludzkie.

To przecież okrągły 300 numer to chyba nic dziwnego że ludzie którzy zbierają gazete x lat chcą mieć numer z okładką która im się najbardziej podoba. Po coś chyba jest te 8 różnych wersji żeby każdy sobie wybrał taką jaką chce :sonkassie:

Ja bym nie mógł spojrzeć w lustro gdybym kupił taki numer z zielonym power rangersem :nosacz3:

Odnośnik do komentarza

Tak jak Konsolite pisze: Roger nie ma na terminowość większego wpływu, poza tym, że ponownie może naświetlić problem. A że z wydawnictwa nikt tutaj raczej nie zagląda regularnie, to pisanie do próżni. Mam nadzieję, że Łapusz przyjdzie za pół roku i wyjaśni, skąd opóźnienie w jubileuszowym pdfie.

 

Ja już gotowy na wypad do kiosku.

comment_p7JwCWPzeMjhPeAdhy9qsuk5TosPtH5l.jpg.4ea8bf9bc39ae7005a338b14c1585f6f.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Też mam swój egzemplarz, jednak popełniłem błąd taktyczny, że nie poszedłem z samego rana. Straszna patelnia jest na mieście. Pies jebał władze miasta za wycinanie drzew! Do tego wyniosłość wydarzenia, a także szacunek dla marki wymagał tego, żeby pójść jednak w długich spodniach. Powiedziałem sobie, że wezmę pierwszą lepszą okładkę byle tylko nie z szefem kuchni. Na szczęście w pierwszym lepszym kolporterze była okładka z Old Leosiem, więc od biedy może być. A numer faktycznie, gruby jak Walaszek, będzie co czytać na hamaku. :banderas:

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Kmiot napisał:

Tak jak Konsolite pisze: Roger nie ma na terminowość większego wpływu, poza tym, że ponownie może naświetlić problem. A że z wydawnictwa nikt tutaj raczej nie zagląda regularnie, to pisanie do próżni. Mam nadzieję, że Łapusz przyjdzie za pół roku i wyjaśni, skąd opóźnienie w jubileuszowym pdfie.

 

Ja już gotowy na wypad do kiosku.

comment_p7JwCWPzeMjhPeAdhy9qsuk5TosPtH5l.jpg.4ea8bf9bc39ae7005a338b14c1585f6f.jpg

To Ty czy Messi?

Odnośnik do komentarza

Żeby nie było: uważam, że problemy trzeba stale naświetlać, tylko akurat tutaj w temacie kontakt z kimkolwiek z wydawnictwa jest jaki jest. Roger też z pewnością ma ciekawsze sprawy na głowie (np. odpoczynek) niż uganiać się za kwestiami, które nie leżą w jego kompetencjach.

A z tymi pdf to trochę śmiech, bo TAKA PREMIERA, a dobrego linka dać się nie udało.

 

4 minuty temu, Jontek80 napisał:

To Ty czy Messi?

Wszyscy nas mylą.

Odnośnik do komentarza

W kwestii PDF-ów był jakiś problem techniczny wczoraj, źle wyświetlały się grafiki, dzwoniłem teraz do ekipy, która je wrzuca, że linki nie działają mam nadzieję, że szybko to naprawią. Mamy trochę w redakcji sajgon, bo masa zamówień, również mailowych, bo różne firmy (niektóre pierwszy raz składają takie zamówienia) zamawiają po kilka a nawet kilkanaście sztuk, niektóre saloniki już zgłaszają braki (a dostawa była rano), inne nie dostały w ogóle numeru, co nie jest niestety od nas zależne. Jest spory młyn. Dziś do druku zjeżdża też Zerowy, więc sporo się dzieje, za wszelkie problemy przepraszam. 

  • Plusik 4
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...