Skocz do zawartości

PSX Extreme 300


Rekomendowane odpowiedzi

  

7 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

a czemu format wyleciał , pisma? człowiek zawsze liczył po cichu że tam trafi;)

 

To przez ponad 5 lat nigdy Cię tam nie wrzuciłem? :D. Nie na to konto przelewy puszczałeś!

 

A czemu wyleciało... Jak zacząłem Rogerowi tłumaczyć, że aby zebrać forumowe mądrości trzeba przejrzeć wszystkie dodane statusy z miesiąca, to doszedł do wniosku, że to mało kto da radę dźwignąć, żeby nie skończyło się potem wnioskiem o rentę zdrowotną!

Edytowane przez Perez
Odnośnik do komentarza

Nawet ja się kilka razy załapałem a wezyr nie?:kekw:

Dobre teksty od zgredów, gdzie piszą czym się zajmują, bo wiadomo, że szmatławiec to dodatkowe zajecie. Nie miałem pojecia, że Kali tyle lat zawodowo siedzi w biznesie.

Tak samo tekst o Neo+ ciekawy, niby kupowałem przez lata, ale to był zawsze dodatek do PE, no i oni chyba jednak nie byli tak wylewni jak ekipa szmatławca.

Czytam dalej:obama:

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, MYSZa7 said:

fajnie, że sprzedaż idzie, widzę, że magazyn biorą osoby, które od dawna go nie kupowały, najssss

 

Extrima kupowałem do pamiętnego ogłoszenia w magazynie, które informowało nas czytelników o tym że PSX EXTREME przestaje być pismem stricte związanym z konsolą Playstation i otwiera się też na Nintendo, Xboxa oraz Segę. Wówczas jako nie zainteresowany taką zdradą przestałem kupować już od tamtej pory "szmatławca" Ale regularnie czytywałem ponieważ znajomi nadal kupowali. 

Nie pamiętam, w którym numerze było to ogłoszenie i kiedy dokładnie przestałem ale posiadając numery od 1 do 30 kupione przeze mnie w kioskach dziś regularnie uzupełniam moją kolekcję o brakujące numery. Dziś jestem zdania że skoro jestem na forumku to warto gazetę nadal wspierać. Bez >>nas<< upadnie jak pozostałe. :hi:

 

Dlatego też chcę mieć wszystkie 8 egzemplarzy numeru 300 :i_am_so_happy:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Perez napisał:

To przez ponad 5 lat nigdy Cię tam nie wrzuciłem? :D. Nie na to konto przelewy puszczałeś!

 

21 minut temu, Shen napisał:

Nawet ja się kilka razy załapałem a wezyr nie?:kekw:

 

Byłem byłem i to kilka razy, ale jak raz spróbujesz to chce więcej.:P

Odnośnik do komentarza

Miałem trochę farta, bo zboczyłem z drogi po pracy żeby nie latać po galeriach i innych takich w tym skwarze. Pani z kiosku najpierw szukała egzemplarza, a potem powiedziała, że w sumie dostaje jedną sztukę od jakiegoś czasu, no i na tej sztuce był Sephiroth. Pieknie wygląda na żywo, nawet nie boczyłem się na brak Snejka :fsg:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, dee napisał:

Trzeba przyznać że te forumowe pierdololo na papierze w "Głosie Ludu" od razu jakoś poważniej wyglądało :szopenhauer:

Perez tendencyjne to dobieral.

 

W ogole jak wpadl dzisiaj zwalic wine na Rogera xD

 

Kmiot ma wolne wieczory bo nie wkleja 256 gameplayi z yt do bitwy gierek to moglby popatrzec te statusy. Glos ludu fajny byl tylko wyje.balbym te polecanki randomow na dole.

 

W ogole po zmianie wydawcy listy na dwie strony ale podobno wrocily trzy ;/

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to ja bym Listy wywalił na zbyty pysk a dwie strony przeznaczył na jakąs większą integrację z forumkiem. Czyli Głos Ludu plus  na przykład - co już kiedyś proponowałem - fotki co lepszych sztosów z "Zakupów Growych".

Ewentualnie zamiast polecanek randomów jarających się sabatonem i "Grą o tron" jakieś ciekawsze posty tematów o filmach, serialach, opinie z "Własnie skończyłem", "Własnie zacząłem". Opcji jest cała masa.

  • Plusik 8
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Poszukiwania zakończone. Wszystkie okładki prócz tej z MGSem były wszędzie. Musiałem jechać do ostatniej mojej nadziei i się spełniło (tylko w dwóch miejscach był po jednym egzemplarzu, resztę można zebrać całkiem łatwo). Jest kozak numer, teraz nie ważne co będzie w skrzynce. Oto on, rocznicowy, oczekiwany jak nigdy, jedyny 300 numer. 

 

IMG_20220804_220104.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Pięknie się czyta ten numer 300. Aż się łezka w oku kręci przy tych wszystkich wspominkach Zgredów, bo człowiek z Wami niemal od początku i wszystkie te "akcje" kojarzy ze starych numerów Szmatławca. Trzeba czytać na raty, bo już nie ma czym łez ocierać ze wzruszenia.

 

@Roger gratuluję tych 300 numerów, kawał pięknej historii, z którą byłem i jestem na bieżącą. Jak sobie człowiek pomyśli jakim gnojkiem był idąc do osiedlowego kiosku po swój pierwszy numer Szmatławca, to aż się ciepło na serduszku robi. A tu cyk, numer 300 i przybyło 25 lat na karku. Mam nadzieję, że poprowadzisz ten "bajzel" na tyle dobrze i wytrwale, by moje wnuki mogły się na forumku wypowiedzieć o numerze 600. :hi:

 

PS. Reklama better. gaming agency, to stylem chyba powinna być w numerze 0? Może Romek złe pliki dał do proofa ;-)

Odnośnik do komentarza

Gratulacje panowie i panie, że pismo trwa tyle lat i trzyma najwyższą jakość. Nie czytam od początku. W tamtych czasach byłem pecetowcem więc czytałem inne pisma. Potem trochę błądziłem w czasach konsolowych aż przestałem czytać. Wróciłem może z 4 lata temu jak kupiłem numer na wakacjach i bardzo mi podeszliście. Zdecydowałem się na prenumeratę i ciągle jestem zadowolonym czytelnikiem.

Buziaki dla całej redakcji.

26346944_gorbi_iuda.jpg

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, dee napisał:

Ogólnie to ja bym Listy wywalił na zbyty pysk a dwie strony przeznaczył na jakąs większą integrację z forumkiem. Czyli Głos Ludu plus  na przykład - co już kiedyś proponowałem - fotki co lepszych sztosów z "Zakupów Growych".

Ewentualnie zamiast polecanek randomów jarających się sabatonem i "Grą o tron" jakieś ciekawsze posty tematów o filmach, serialach, opinie z "Własnie skończyłem", "Własnie zacząłem". Opcji jest cała masa.

 

30 minut temu, Shen napisał:

Tam jest sporo fajnych tekstow, wlasnie dopiero co sciagnalem Outer Wilds z polecenia uzytkownika @Kmiot

 

 

Jakby tak było to z mojej strony polecialaby prenumerata od razu. "Własnie skończyłem" oraz "Własnie zacząłem" to diamentowe tematy forumka gdzie nie raz opisy zapomnianych gier ponownie pobudzały wyobraźnię zagrajmerow, a nawet można czasem odkryć perłę, która w świetny sposób została opisana przez ogrywajacego. Podpisuje się pod tym pomysłem obiema rękami. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...