Skocz do zawartości

PSX Extreme 300


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Mejm napisał:

Perez tendencyjne to dobieral.

 

W ogole jak wpadl dzisiaj zwalic wine na Rogera xD

 

Kmiot ma wolne wieczory bo nie wkleja 256 gameplayi z yt do bitwy gierek to moglby popatrzec te statusy. Glos ludu fajny byl tylko wyje.balbym te polecanki randomow na dole.

 

W ogole po zmianie wydawcy listy na dwie strony ale podobno wrocily trzy ;/

 

Doglebna analiza kazdego wpisu, a ten mi tu o tendencyjnym doborze! No, moze tylko czasami kierowalem sie liczba reakcji ;). 

 

A zwalac winy nie ma powodu na nikogo - nie pierwszy to dzial, ktory po ilus tam numerach sie zawinal. Chociaz Roger juz na mnie krzyczy, ze jak przypomnialem, to teraz mam do kolejnego numeru zrobic GL!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Txt od Miela na propsie. Ekipa N+ ogólnie na plus, tylko Banan mi przypomniał dlaczego nie przepadałem za jego txt. Przyrost formy nad treścią, no ale nie ukrywał ze czuł się lepiej będąc po drugiej stronie. 
I po latach nie ma problemu z przyznaniem się do wiadomego procederu w tamtych czasach. Na konkurencyjnym forum bronili to swego czasu, ze tak nie było :yao:

Temat wojenek tez nie został pominięty. 
Przyjąłbym jubileuszowy numer z takimi wspominkami.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem wczoraj w Relayu na dworcu, były tylko dwa egzemplarze, słabo. Po okładce z Jinem i Soniciem, mniejszy wstyd było wziąć Jina tym bardziej, że na kasie jakaś fajna dupeczka :wub: Miałem przeczytać jutro przy kawce, ale po tych spoilerach w temacie to chyba już nie ma sensu :v Pewnie pozostanie mi wąchanie, tej przyjemności nie da się zepsuć żadnym spoilerem na forum XD

Edytowane przez number_nine
Odnośnik do komentarza

To by było chyba zbyt duże przedsięwzięcie, zależne od osób, które ze szmatławcem mają już niewiele wspólnego. Ale fakt, te teksty wspominkowe wchodzą tak dobrze, że aż chce się więcej. Nawet Dziadu i Star dopisali się do Hyde Parku image.png.3cf5dba6a75509f60a43f712d81ec9b6.png

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, number_nine napisał:

Btw, gdzie da się najprościej przejrzeć spis numerów z okładkami? Wczoraj mnie naszło, żeby przypomnieć sobie który z psxe był moim pierwszym

 

było kiedyś na ppe, ale usunęli to to, a przydatne to cholerstwo było jak nie wiem co

 

teraz to szukaj igły w stogu siana

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, LeifErikson napisał:

A ja sobie uświadomiłem dopiero teraz, że przy zamówieniu na Allegro jest bonus w postaci tej karty pocztowej z autografami. No kvrwa, przecież to trzeba mieć do kolekcji. 


Trzeba przyznać, że wiecie jak wyciągać pieniądze od nostalgicznych zbieraczy :yao:

 

image.thumb.png.dbcd1e9445d01c6b33970039aa9df33e.png

Prenumeratorzy oczywiscie też dostana taki bonus za wierne wsparcie w ciezkich czasach? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...