Skocz do zawartości

PSX Extreme 300


Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Shen napisał:

Ja sprzedałem w liceum gry z GBA, zeby kupic nowy telefon. Wtedy te gry chodziły za grosze, dziś bym miał z tego ladną sumke. :sapek:

no wtedy byś miał jakiegoś Sony Ericssona, a dziś flagowca od Apple, czy Samsunga :)

Ja sprzedąłem wszystkie swoje demka z PSM (z 15 sztuk) za 30 zł... ja pierrrrr

to człowiek myślał "mam pc, to po co mi starocia?". 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, grzybiarz napisał:

no wtedy byś miał jakiegoś Sony Ericssona, a dziś flagowca od Apple, czy Samsunga :)

Ja sprzedąłem wszystkie swoje demka z PSM (z 15 sztuk) za 30 zł... ja pierrrrr

to człowiek myślał "mam pc, to po co mi starocia?". 


Tak sobie tłumaczyłeś, a wtedy 30zl piechotką nie spacerowało :obama: 

To jedyny minus tamtych czasow. Ceny, zarobki nijakie. N64 na tamte czasy i gry po 300/350zl, to był abstrakcja. 
Cała reszta na plus względem tego co jest dzisiaj. Przynajmniej dla mnie.

 

”na c**j mi ta makalatura, jest internet”

I cyk na murku zostawiłem. 
Dzisiaj bym sobie zerknął w takie N+ z Soniciem na okładce i premiera Dreamcasta, na zdj kolejka pod japońskim sklepem. :sapek:

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Kupilem kiedys w Szwajcarii w sklepie z gierkami nowego, fabrycznie zaplombowanego PSXa jedynie w szarym kartoniku zamiast oryginalnego boxa - okablowanie, DualShock wszystko nowe. Jako, ze chodzilem wtedy do liceum i przycisnelo mnie zeby na jakis weekend troche kasy miec, poszlo na Allegro za jakies ~100zl :facepalm:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.07.2022 o 12:27, Shen napisał:

Z Psx Fan była afera, ze komus podjebali opis. No ale Konsolite ostatnio pisał, ze PlayStation Plus brał opisy z gamefaqs, wiec kolejna legenda upadła:frog:

Praktycznie każda gazetka miała opis przejścia, listy ciosów, tabelki  i inne z sieci, zazwyczaj z GamFAQs. Wszystko było kwestią czy to było chamskie Ctrl+C / Ctrl + V bez sprawdzenia, czy jako materiał pomocniczy.
Z PSX Fan to chodziło o listę ciosów do Ready 2 Rumble, którą "redaktor Balon" przepisał z N+...
 

Odnośnik do komentarza

tia, coś było np. że nazwy ciosów były zmyślone przez redaktora N+, a redaktor PSX Fana to przepisał, albo mapki z Wipeouta 3 były przerysowane. W sumie tu się dziwie, bo mapkę mógł zrobić każdy i to na gamefaqs, czy na innej stronie, ale tu niby wszystko było skopiowane w 100% z nazwami typu pitstop i innymi oznaczeniami.

---

autorem foty jest bodajże aux z forum

294429117_599486191600310_76743701737867

  • Plusik 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...