Skocz do zawartości

PSX Extreme 300


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, LeifErikson napisał:

A ja sobie uświadomiłem dopiero teraz, że przy zamówieniu na Allegro jest bonus w postaci tej karty pocztowej z autografami. No kvrwa, przecież to trzeba mieć do kolekcji. 


Trzeba przyznać, że wiecie jak wyciągać pieniądze od nostalgicznych zbieraczy :yao:

 

image.thumb.png.dbcd1e9445d01c6b33970039aa9df33e.png

 

Art głów Rednaczy to jak spod ręki Yoji Shinkawy :obama: 

Odnośnik do komentarza

Chciałem dziś poczytać ale już raczej pękłem. Przy W(y)stępniaku Panowie byli red. nacz. zawsze mile czytani, ale wstęp Rogera zrobił swoje. Już Pana nie lubię za sentymentalny kop i napiszę więcej: ta nasza wspólna przygoda MUSI jeszcze potrwać. Bo marzyć nam trzeba.

Dzięki Wam za te 300 numerów. Siedzę z Wami od 74 z małymi przerwami (niestety) i jakoś bez Was coś by pękło w moim żyćku. Napis na okładce "25 LAT Z WAMI" nie jest trafiony. To my jesteśmy i mamy szczęście być z Wami te 25 LAT. Dziękuję. :hi:

Wracam do czytania!

Edytowane przez Szklarski
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj nie miałem kiedy kupić i dziś w warszawskim metrze wszedłem do saloniku prasowego... I JEST. I to okładka z Sephirothem, więc jedna z tych, które chciałem. Nie trzeba było szukać, święty graal od razu w łapki. Pan na kasie gadał przez telefon, więc nawet nie zagadałem, ale widziałem, że patrzył z podziwem, że widzi prawdziwego człowieka kultury, czytającego szmatławca, w końcu GRACZA. Piękne uczucie.

 

Potem poszliśmy z żoną do pubu, a PE akurat dumnie w plecaku, to jak ona grzebała coś w telefonie, ja wyciągnąłem i przekartkowałem gazetkę. Wokół większość ludzi to Ukraińcy byli, ale też czułem ich wzrok pełen podziwu i zrozumienia na plecach. Wiedzieli, że oto na naszych oczach tworzy się historia. Piękne uczucie.

 

Spoiler

Nawet ona nie narzekała, że znowu gierki, tylko patrzyła z podziwem, wiedząc, że to 25 lat grubej historii.

image.thumb.jpeg.07a1f3a39e6498540b3a79b2bfe4743c.jpeg

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, grzybiarz napisał:

grające damy później tez, ale chyba komuś to przeszkadzało? W którym numerze była Dobruchna? Bym se wspomniał :)

Zanim jeszcze napisałem cokolwiek do PSXa to moja żona ukazala sie w grających damach z hełmem VR ;)

 

I jeszcze moj wiersz miłosny dla niej na kartridżu w dziale listy sie pojawił. Kto kojarzy ma u mnie gołdę w KRK XD (slowa dotrzymuje)

Edytowane przez K.Adamus
Odnośnik do komentarza

Ja się dzisiaj popłakałem wieczorem pod prysznicem, wspominając mój pierwszy kupiony nr ze Spice Girls (po czym od razu zamówiłem, ekhm, tzn. chyba mama mi zamówiła, archiwalne numery i MAM WSZYSTKIE!!!). Dziś miałem ciężki dzień i zamówiony numer z Jinem odebrałem późnym wieczorem z paczkomatu. Tylko przekartkowałem i się poryczałem drugi raz. Prawie całe moje życie (rocznik 85 jestem) to co miesiąc rano do kawki lektura PE, jeden artykuł czy recenzja dziennie to jak jedzenie i picie. Nigdy nie napisałem listu, ale kiedyś byłem w SMS POWER z sucharem "Dlaczego blondynka liże zegarek? Bo tic-tac ma tylko 2 kalorie" oraz ze zdjęciem HC Roomu (dzięki HIV).

Ciężko mi coś więcej napisać bo dzisiejszy dzień to dla mnie jakiś taki SYMBOL uciekających czasów, dzień pełen nostalgii. Żonie tłumaczyłem co dla mnie znaczą Wasze mordy, Zgredzi, pokazując jej nowy numer.

KOCHAM WAS!!!

PS. ś.p. Sentinel- kto pamięta?

Edytowane przez _daras_
  • Lubię! 3
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...