Skocz do zawartości

PSX Extreme 300


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Jontek80 napisał:

Moze jakby to bylo oglaszane wczesniej to na niektóre numery moze ludzie by jednorazowo dorzucali na patrona.

To kwestia do poruszenia z Rog Er`em...
Ja chciałem dawać zajawki tak na początek miesiąca, co będzie w Extreme Plus, ale to ma być niespodzianka czy coś takiego...

Podobnie jak z udostępnianiem wersji cyfrowej E+ tak miesiąc, dwa po premierze
 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Konsolite napisał:

To kwestia do poruszenia z Rog Er`em...
Ja chciałem dawać zajawki tak na początek miesiąca, co będzie w Extreme Plus, ale to ma być niespodzianka czy coś takiego...

Podobnie jak z udostępnianiem wersji cyfrowej E+ tak miesiąc, dwa po premierze
 

Już to dawno pisałem ale powinna być opcja prenumeraty premium gdzie za zeta dwa więcej jest E+ na papierze, bo tak szczerze pdf-ów nie lubię czytać. A chyba bardziej opłaca się drukować więcej 'specjalnych' egzemplarzy niż tylko dla tych 40 patronów w progu 100+.

Odnośnik do komentarza

ja u niego kupiłem kiedyś kabel do ładowania psp - za pobraniem. I okazało się że jednak pasuje z aparatu czy czegoś. Nie odebrałem i mu przelałem za wysyłkę żeby "redaktor PSX Extreme nie był stratny". Dziś takich klientów Norby ze swiecą szuka, podobno :) 
A i polecam u niego zregenerować płyty CD/DVD, przymierzam się do wysłania kolekcji PSXa ale się trochę cykam. Może wyślę w kilku paczkach, żeby nie było jak ze smoleńskiem

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Roger napisał:

masa zamówień, również mailowych, bo różne firmy (niektóre pierwszy raz składają takie zamówienia) zamawiają po kilka a nawet kilkanaście sztuk, niektóre saloniki już zgłaszają braki (a dostawa była rano), inne nie dostały w ogóle numeru

Jakbym Yaczesa slyszal.

Odnośnik do komentarza

tak czytam sobie tradycyjnie od tyłu no i wychodzi na to że to jest genialny numer. tak od 110 strony wzwyż nie ma ani jednego nudnego artykułu, wszystko w punkt 

 

natomiast wszystko co jest tematem numeru, przygotowane pod to materiały to w ogóle jakiś kosmos, wszyscy którzy dorzucili swoją cegiełkę tu są i mają mocne arty (Norby, Ściera, Kali, Koso, Myszaq), z ficzuringiem Miela i N+ oraz kawalka pl branży.

 

no wow, to nie jest taki odbębniony jubileusz tylko czuć że to jest specjalny numer, "ten papier ma znaczenie" 

 

no kurła GOAT numer się zapowiada, a nie miałem na niego hypu, bardziej na ten "0" gdzie będą te wszystkie recki tomb raider soul blade'y itp

 

co za błąd, Szmatławiec (niezła ta gruba oprawa btw, dlatego z wielkiej litery xd) dostarcza top top kontent już teraz

Odnośnik do komentarza

Mam podobne odczucia co nero2082, choć w sumie dopiero druga godzinka lektury leci.

 

Świetnym pomysłem było odpuszczenie wtórnych wspominek i pójście w bardziej osobiste artykuły w tematach numeru. Wszystkie te tematy są naprawdę mega ciekawe. Do tego prehistorii też nie brakuje dzięki Ścierze i Fenixowi.

 

Hydeparki zgredow sprzed lat - rewelacja. Nostalgia się wylewa z tych malutkich ramek, które by pasowało czytać z lupą, jak za dawnych lat. :D Do tego masa tradycyjnej publicystyki i felietonów.

 

Najlepszy numer jubileuszowy w historii? Zdecydowanie. Najlepszy numer w ogóle? Myślę, że tak. :trophy_gold:

 

Chylę czoła. :hi:

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Roger napisał:

W kwestii PDF-ów był jakiś problem techniczny wczoraj, źle wyświetlały się grafiki, dzwoniłem teraz do ekipy, która je wrzuca, że linki nie działają mam nadzieję, że szybko to naprawią. Mamy trochę w redakcji sajgon, bo masa zamówień, również mailowych, bo różne firmy (niektóre pierwszy raz składają takie zamówienia) zamawiają po kilka a nawet kilkanaście sztuk, niektóre saloniki już zgłaszają braki (a dostawa była rano), inne nie dostały w ogóle numeru, co nie jest niestety od nas zależne. Jest spory młyn. Dziś do druku zjeżdża też Zerowy, więc sporo się dzieje, za wszelkie problemy przepraszam. 

Udostepniono numer ale bez plusa. Mozna to poprawic jeszcze i dac znac kiedy bedzie wlasciwy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...