Skocz do zawartości

Alone in the Dark


Szermac

Rekomendowane odpowiedzi

Już wczoraj dało się znaleźć na twitchu kilka streamów. Zerknąłem na jeden, no i wyglądało to jak poprawny survival horror, choć akurat typ tylko kręcił się po paru pokojach i próbował rozkminić zagadkę z otwarciem kłódki i znakami zodiaku

Z tym embargiem schodzącym na kilka godzin przed premierą to faktycznie trochę red flag, no ale jestem dobrej myśli :)

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Bigby napisał:

Recenzje w dniu premiery nie są żadnym wyznacznikiem. Ale w tym przypadku i tak należy się spodziewać żółtego 70. I zagra się za jakąś dobrą cenę.

No właśnie dlatego są. Spodziewasz się żółtka, twórcy spodziewają się żółtka - nie kanibalizują sprzedaży i pre-orderów ściągając embargo w dniu premiery dopiero, unikając przy tym też burzy nieprzychylnych opinii.
 

1 minutę temu, Josh napisał:

Tak tylko wspomnę, że Wanted: Dead ma na MC 57%, a Daymare 1994 całe 65%. Przy obu grach bawiłem się lepiej niż przy połowie AAA, które skończyłem w zeszłym roku. Tak, że ten.


To już inna kwestia. "Bo mi się podoba i fajnie gra" motyw, oczywiście, że może występować przy słabo zrobionej grze :P 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Szermac napisał:

No właśnie dlatego są. Spodziewasz się żółtka, twórcy spodziewają się żółtka - nie kanibalizują sprzedaży i pre-orderów ściągając embargo w dniu premiery dopiero, unikając przy tym też burzy nieprzychylnych opinii.
 


To już inna kwestia. "Bo mi się podoba i fajnie gra" motyw, oczywiście, że może występować przy słabo zrobionej grze :P 

 

Ale jest też cały ogrom gier, które recenzje miały w dniu premiery i 80+ na Meta.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem recenzję Nrgeeka (choć go nie lubię)
Według niego dowożą klimat, lokacje i postacie.
Walka jest drewniana a zagadki, choć liczne, to powtarzalne. Przejścia obiema postaciami nie różnią ponoć prawie w ogóle, nie licząc jednej lokacji i oczywiście cut-scenek

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...